• راه اندازی کسب و کار دیجیتال

  راه اندازی کسب و کار دیجیتال

  امپریال برند

راه اندازی کسب و کار دیجیتال

کسب و کاردیجیتال: امروز یکی از اصلی ترین نیازهای سازمان و اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که می تواند به معرفی شما به مخاطبین بازار هدف، و مشتریان بیشتر رهنمون سازد. البته کسب و کار دیجیتال با انتخاب یک پلتفرم در فضای وب شروع می شود ولی این تمام ماجرا نیست، انتخاب تیم حرفه ای برای نوشتن و اجرای وب سایتی حرفه ای که مانند ویترین شما عمل می نماید و دسترسی کاربران برای استفاده کامل از وب سایت را به راحتی در اختیارشان قرار می دهد. و همچنین ذهنیتی در مخاطبان شما ایجاد می کند که می توانند به راحتی با شما ارتباط حاصل نمایند و شما را انتخاب نمایند. در هر شغل و کسب و کاری که دارید، احساس روبه رو شدن با شخص حرفه ای و سازمانی که به تمامی نکات برندش دقت نموده است، یکی از اصلی ترین نکات پیروزی کسب و کارهای امروز است. علاوه بر آن انتخاب تیم حرفه ای و کارآمد برای معرفی برند، طراحی کمپین و آشنا با اصول بازاریابی و برندینگ دیجیتال به همراه اصول و قواعد موتورهای جستجو، همان چیزی است که مردم و مخاطبان را به سمت کسب و کار شما هدایت می کند. این داستانیست که امپریال برای شما به درستی ایجاد و انجام و تا پایان راه با شما خواهد بود. با ما در ادامه همراه باشید

برندینگ دیجیتال به روش امپریال برند با تکیه بر مدل کارآمد خود چگونه شما را در این راه، یاری می رساند و توانمندیهای برند شما را افزایش می دهد؟

امروز دیگر دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای دیجیتال یک ابزار بازاریابی نیست بلکه یک ضرورت واجب است

امروز دیگر دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای دیجیتال یک ابزار بازاریابی نیست بلکه یک ضرورت واجب است

ما فقط وب سایت و یا اپلیکش طراحی نمی کنیم بلکه کسب و کار دیجیتال شما را ایجاد می کنیم و به بهترین روش های موجود با متخصصین خود در ایجاد، بهره وری و کسب نتایج عالی در بازار هدف شما را یاری می رسانیم.

اگر بدانید که تیمی کاملاً حرفه ای و متخصص در امر بازاریابی و برندینگ و برنامه نویسی و تولید محتوا در کنارتان قرار دارد که کاملاً از دغدغه ها و دل نگرانی های شما آگاه است و به درستی می تواند پیام ارزشی تان را طراحی و به کامل ترین و اجرایی ترین روش ممکنه در نقاط اتصالتان به مخاطبان بازار هدف تان برساند، چه احساسی خواهید داشت و چه برنامه ای برای آن دارید؟

ما بر همین اساس برای شما برنامه و روشی را ابداع کرده ایم که می تواند از بازار سازی، آنالیز رفتار مصرف کننده در آن بازار، تا انتخاب درست بازار هدف، آنالیز دغدغه های مخاطبان برای ابداع بهترین روش کمک رسانی و فرآیند بازاریابی و هویت سازی برندتان به شما کمک نماید، که این برنامه را در پایین مشاهده می نمایید.

برنامه اجرایی برای برنامه بازاریابی
طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی و برندینگ و کسب و کار دیجیتال


این برنامه شامل 5 مرحله کلیدی زیر است

مرحله 1

هدف گذاری

با توجه به طرح کسب و کار شما، برنامه اولویت هدف گذاری مخاطبان، برندسازی و بازاریابی و المانهای اساسی طرح کسب و کار (ابزارهای مورد نیاز نظیر بازاریابی آفلاین و وب سایت و ...) و کمپین هایی جهت تأثیرگذاری بیشتر برای انتخاب بخش های جذابتر در بازار انجام می گیرد. بخش هایی که با دقت تمام در تمامی نقاط اتصال و نقاط قوت و ضعف طرح کسب و کار در مقابل رقبا، و برای طراحی استراتژی و انجام طرح، نیاز است، برنامه ریزی می گردد.


مرحله 2

آنالیز

تمامی داده های به دست آمده از مرحله قبل و آنالیز رفتار مصرف کننده و مخاطبان بازار هدف و به دست آوردن نقاط ارزشی اتصال بهینه با مخاطبان در این مرحله انجام میگیرد.
مرحله 3

استراتژی

چگونگی انجام کار، رقبا، تعیین شعار، برنامه بازاریابی و برندینگ و روش های دیجیتال مارکتینگ و برنامه اختصاص بودجه به هر بخش در این مرحله انجام می گیرد.
مرحله 4

کمپین

طراح کمپین ها همزمان با مراحل طراحی وب سایت و دیگر ابزارها و روش های جذب مخاطب، تبدیل به مشتری و با اولویت وفادارسازی با توجه به بودجه از فعالیت های این مرحله است.
مرحله 5

بهینه سازی

طرح نهایی وب سایت، تولید محتوا، بهینه سای ابزارها برای موتورهای جستجو و کسب رتبه های برتر و ارسال پیام ارزشی در این مرحله شکل می گیرد.
بر اساس مدل 5 مرحله ای کارآمد، اینکه شما به چه وب سایتی نیاز دارید، از قبیل وب سایت فروشگاهی، وب سایت شرکتی، وب سایت پزشکی و یا یک وب سایت سازمانی و یا شخصی کارآمد، از درجه اهمیت پایین تری نسبت به تعیین اهداف و شناسایی اکوسیستم کسب و کاری و بازار شما برخوردار است. چون ما همانطور که پیش تر نیز بیان نمودیم، علاقه مند نیستیم که فقط وب سایتی را برای شما طراحی نماییم، بلکه برای ما آنچه اهمیت دارد، طراحی کسب و کار واقعی شما بر مبنای وب است که بتوانید به وسیله آن به روشی منحصر به فرد و علاوه بر زیبایی و جذابیت، به معرفی، گسترش کسب و کار خویش و افزایش میزان درآمد و منافع پرداخته و از دیدگاه مخاطبان به عنوان شخص و یا کسب و کاری که مورد اعتماد است و برای بیان مزیتها و ارزشهای خود روشی منحصر به فرد دارد (نه روشی که درآن از دیگران تقلید شده است). مورد پذیرش قرار گرفته و می توانید راه های نفوذ و حضور در ذهن و قلب مشتریان را به دست آورید.

طبق مدل بالا ، قبل از مرحله طراحی ما آنالیز دقیق و جامعی را پیرامون شما و کسب و کارتان و محیط بازار و رقبا چه در بازاریابی آنلاین و آفلاین انجام می دهیم و بعد از آن با توجه به المان های به دست آمده برای جذب مخاطب برنامه ویژه طراحی وب سایت چه از نظر کاربری و اطلاعاتی که مخاطبان شما نیاز دارند و چه از نظر دیزاین انجام خواهیم داد و این تازه شروع کار ماست .چون ما برای شما تولید محتوا، طراحی کمپین و بهینه سازی را نیز انجام می دهیم که به روش درست و اصولی به جایگاه مناسبی دست یابید و به مدت یکسال علاوه بر آموزش استفاده از وب سایت، آموزش تولید محتوا و بهینه سازی را نیز برای شما انجام خواهیم داد که سازمان شما به وسیله نیروهای داخلی بتواند روز به روز پیش رفت بیشتری نیز به دست آورد. ما تا پایان با شماییم.همیشه برای ایجاد ارتباطهای تجاری مذاکرات حضوری و رودرو بهترین شیوه برای ایجاد ارتباطی قدرتمند وافزایش توان همکاری ها می باشد. برای همین منظور اگر سوال هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می خواهید کسی به عنوان دوست پاسخگوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت نمایید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما مشتاقانه برای این امر حاضر هستیم.

 • 021-88606010
 • 021-88608999
 • و یا اگر فرصت دیدار حضوری را ندارید فرم زیر را پر نمایید و ما به سرعت از طریق اطلاعات فرم زیر با شما تماس حاصل خواهیم نمود.  فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

  ثبت نام در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ