• ابزارهای حرفه ای تبلیغات

  ابزارهای حرفه ای تبلیغات

  امپریال برند

ابزارهای حرفه ای تبلیغات

امروزه همه ما می دانیم دسترسی به ابزارهای تبلیغاتی و متنوع، بسیار زیاد شده است و هرکدام اثر بخشی خودشان را دارند. ولی نکته بسیار مهمی قبل از انتخاب ابزار تبلیغاتی وجود دارد که اثر بخشی آنها را تغییر و بهبود می بخشد.

همیشه قبل از انتخاب ابزار ارتباطی باید به فکر محتوای ارتباطی بود. این یک واقعیت است «هنگامی که می خواهی با شخصی ملاقات کنی، قبل از اینکه برای ملاقات او و محل دیدارتان فکر کنید، باید به محتوایی بی اندیشید که می خواهید به او بیان نمایید.» این واقعیت سایه بسیار سنگینی بر نوع کانال ارتباطی و مشخصات رفتاری شما تاثیر می گذارد و اثر بخشی و ماندگاری شما را در ذهن مخاطبانتان را بیشتر می کند.چه زمانی که بخواهید خودتان را معرفی کنید و چه زمانی که نیاز داشته باشید خودتان را به دیگران یادآوری کنید.
اگر از نظر مشتری تفاوتی بین شما و رقبایتان لمس و برایشان مفهوم نباشد. شما هیچ تفاوتی ندارید و زمانی که تفاوتی نداشته باشید میدان جنگ شما که در نهایت موجب نابودی می گردد، میدان و جنگ قیمتی است.
ما برای شما نقشه راهی را کشیده ایم که با توجه به

 • بودجه تبلیغاتی شما
 • مخاطبان بازار هدف شما
 • مناسب ترین کانال ها ارتباطی
 • روش های تبلیغاتی مناسب با پیام ارزشی شما
 • هدف گذاری مناسب با وعده های برندتانبه زیباترین و حرفه ای ترین روش های موجود پیام ارزشی تان را به گونه ای به مخاطبان شما ارسال می داریم که در ذهنشان ماندگار و متمایز گردید.
می توانید نمونه کارها و این روشها را در زیر مشاهده نمایید

همیشه برای ایجاد ارتباطهای تجاری مذاکرات حضوری و رودرو بهترین شیوه برای ایجاد ارتباطی قدرتمند وافزایش توان همکاری ها می باشد. برای همین منظور اگر سوال هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می خواهید کسی به عنوان دوست پاسخگوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت نمایید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما مشتاقانه برای این امر حاضر هستیم.

 • 021-88606010
 • 021-88608999
 • و یا اگر فرصت دیدار حضوری را ندارید فرم زیر را پر نمایید و ما به سرعت از طریق اطلاعات فرم زیر با شما تماس حاصل خواهیم نمود.  فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

  ثبت نام در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ