• برندینگ دیجیتال

  برندینگ دیجیتال

  امپریال برند

برندینگ دیجیتال

روشی نوین برای دیده شدن، انتخاب شدن و کاهش خواب محصولات و افزایش فروش در فروشگاه های آفلاین و غیر اینترنتی، روشی است برای افزایش توان شما در راه های تجاری و بازارهای هدف جدید و وفادارسازی مشتریان به روشی که عاشقش هستند.

برندینگ دیجیتال به روش امپریال برند با تکیه بر مدل کارآمد خود چگونه شما را در این راه یاری می رساند و توانمندیهای برند شما را افزایش می دهد؟ با ما همراه باشید


مدل کارآمد برندینگ که برای شما موفقیت و نتایج بهینه ای به همراه دارد به صورت زیر عمل می کند

مدل کارآمد برندینگ که برای شما موفقیت و نتایج بهینه ای به همراه دارد به صورت زیر عمل می کند

برای آنکه بتوانیم شما را هر چه بیشتر با کارآمدی این مدل آشنا نماییم، میخواهیم در ابتدا شما را با مفهوم قانون 3-6000-70-0 آشنا نماییم. قانونی ساده که مسلماً شما هم مانند ما با آشنا شدن با این قانون متوجه می شوید که نیاز واقعی شما برای اجرای برنامه برندینگ تان چیست و چرا تا همین اکنون ، ممکن است از بسیاری از برنامه های قبلی خود نتیجه خوبی به دست نیاورده باشید. این همان قانونی است که ما آن را شناسایی کردیم و برای اینکه بیشتر بتوانیم مفهوم آن را نشان دهیم به صورت عددهای اعجاب انگیزش نامگذاری کردیم. قانونی که ما را با تمام قوا به سمت یاری رساندن شما به اهداف تان راهنمایی کرد. بگذارید برایتان راز این اعداد و قانون را بیان نماییم.


امپریال برند

قانون 3

امروزه جامعه ما انسان ها دچار وازدگی از تبلیغات شده است. این حقیقت، تلخ است که موجب می شود بسیاری از کسب و کارها، و برندهایی مانند شما هر چه قدر تبلیغات بیشتری انجام می دهند موفقیت کمتری نیز به دست می آورند. آیا انجام کمپین های تبلیغاتی تمام ماجرا و نقطه قوت کسب و کار است. فارغ از آنکه کسب و کار و نام و نشان تجاری شما در چه مرحله ای از حیاط خود قرار دارد، نکته مهم دیگری وجود دارد. امروز هر فرد در تیررس 3 تا 6000 پیام تبلیغاتی در طول روز قرار دارد و همین امر موجب شده است که تبلیغات اثر بخشی خود را نداشته باشد.

قانون 6000

زمانی ما بر اساس اهداف بازاریابی و کسب و کار خویش کمپین های برندینگ و تبلیغاتی خود را انجام می دادیم تا بتوانیم مخاطبان بازار هدف خود را پیدا نماییم، ولی امروزه جریان به صورت کامل تغییر یافته است. ما باید کاری انجام دهیم تا بین این همه پیام تبلیغاتی،مردم، ما را پیدا کنند و این کار بسیار سخت است. یا بهتر است بگوییم قواعد بازی را باید بدانیم. آیا می دانستید اگر امروز نتوانید پیام ارزشی تان را به درستی و به صورت کاملاً شخصی سازی شده به مخاطبان بازار هدف تان برسانید شما هم در دسته آن 6000 پیامی قرار می گیرید که نه تنها دیده نمی شوید بلکه بی اثری کمپینهای برندینگ شما بر کل استراتژی سازمان تان تاثیر می گذارد؟ آیا شما همچنان می خواهید بودجه سازمانی تان را برای جلب نظر مخاطبانی خرج نمایید که هیچ علاقه ای به اینکه شما را بیابند خرج نمایید؟ حتماً شما هم نمی خواهید بودجه این کار را بی هدف، هدر نمایید.

قانون 70

دقیقاً بیش از 70 درصد کمپین های برندینگی که می تواند در جهت رشد کسب و کار سازمان ها و گسترش نام و نشان تجاری سازمان و بازارهای هدف و در جهت معرفی، ابلاغ و وفادارسازی مشتریان عمل نماید. نتایج بهینه ای داشته باشد، بدون نتیجه بوده و حتی اثرهای مخربی از خود به جا می گذارد. این فقط به دلیل این نیست که کسب و کارها از ابزارهای کارآمد، برنامه و استراتژی مناسبی استفاده نکرده اند، بلکه به دلیل عدم آشنایی با دغدغه های مخاطبین بازار هدفی است که می توانند با ارسال پیام ارزشی مناسب آن ها را با خود آشنا و همراه نمایند

قانون 0

اگر شما برای تولید محصولی منحصر به فرد با رویایی ترین تیم تولید جهان کار کنید ولی نتوانید محصول تان را بفروشید چه اتفاقی می افتد؟ دقیقاً جواب شما همان جواب تلخی است که دوست نداریم بشنویم ولی صد درصدر، صفر می شود صفر. بازخوری که بسیاری از فعالیت های برندینگ با آن مواجه هستند، بسته به بسیاری از پارامترها و المانهای تعریف شده در اکوسیستم کسب و کار و صنعتی است که در آن قرار دارید، المانها و پارامترهای هویت برندی که با وعده هایی که به مخاطبان تان بیان نموده اید می خواهید آن را بسازید. یا محصول جدیدی را تولید کرده اید که می خواهید همچنان به شکوه کسب و کار و نام و نشان تجری تان بی افزاید. این همان نقطه ای است که ما برای آنکه دوست داریم در مسیر رشد کسب و کار همراهیتان نماییم.


اگر شما بدانید که یک تیم حرفه ای با متخصصین کارآمد، با تجربه خویش می تواند به درستی در کنار شما قرار گیرد و در این مسیر یاری تان رساند، آیا خوشحال نخواهید شد؟ و چه حسی خواهید داشت؟ ما برای همین منظور برنامه عملیاتی و 4 قسمتی را تدارک دیده ایم که در آنالیز و اجرایی شدن هدفهای برند شما به درستی عمل می نماید و شما هم می توانید با چابکی بیشتری در به دست آوردن منابع و منافع مالی قدم بردارید. حال زمان آن است که این برنامه و قسمتهای مختلف آن را به شما معرفی نماییم.

 • بخش بندی و شناسایی دغدغه ها و آرزوهای مخاطبین بازار هدف
 • ارزش گذاری و اولویت هدفها با توجه به وعده های برند و نام و نشان تجاری شما
 • بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با مخاطبان بازار هدف و شرایط بازار
 • ارسال پیام ارزشی برند به تمامی نقاط اتصال شما با مخاطبان و مدیریت و بهینه سازی متناسب با بودجه شما (کمپین های برندینگ)
بخش بندی و شناسایی دغدغه ها و آرزوهای مخاطبین بازار هدف:

بخش بندی و شناسایی دغدغه ها و آرزوهای مخاطبین بازار هدف:

این مرحله که مرحله بسیار مهم و حیاتی فرایند می باشد متناسب با محصول و برند شما و کسب و کار و بازاری که در آن فعالیت دارید به شناسایی بخش های مختلف بازار هدف و بخش بندی دقیق بازار به وسیله ابزارهای نوین بازاریابی خواهیم پرداخت، چارچوب حرکت و شناسایی رقبا، قدرت و میزان حضور برندهای مشابه شما در نبردبان ذهنی برندی مشتریان و مخاطبین بازار هدف خواهیم پرداخت.به گونه ای که با استفاده از سوالهای هدف دار و حرفه ای جایگاه فعلی شما را در ذهن مخاطبان بررسی می نماییم و به صورت های مختلف از دغدغه های مصرف کنندگان و یا دل نگرانی های آنها و یا حتی میزان وفاداریشان به برندهای دیگر و دلایل این وفاداری را به دست می آوریم. این همان شروع برنامه طراحی کمپین برای تعریف درست جایگاه برندی شما در بازار هدف است. در این مرحله با توجه به استراتژی های شما نسبت به بازسازی و یا معرفی محصول جدید اقدام خواهیم نمود. اهداف طراحی کمپین بر اساس نقاط کلیدی اتصال با ذهن مخاطبان آنالیز و ترسیم می گردد. هدف اصلی این مرحله نبرد برای حضور در ذهن مخاطبان بازار هدف است. و سپس تعیین استراتژی دستیابی به این مهم و ابزارهایی که می توان از آن برای این منظور استفاده کرد. اهداف اصلی این بخش عبارتند از:

 • شناسایی بخش های مختلف تاثیر گذار
 • روش های به دست آوردن و یا باز آفرینی جایگاه
 • شناسایی روش و رفتار مصرف
 • شناسایی دغدغه ها و آرزوهای کلیدی مصرف کنندگان
 • مشخص نمودن ابزارهای دست یابی به اهداف و معرفی و شناسایی جایگاه محصول و برند
 • اتصال کلمات کلیدی اثر گذار در ذهن مشتری با برند و محصول شمابه طور مثال اگر از شما سوال بپرسیم؛ که با بیان کلمه نوشابه، چند برند تجاری را نام ببرید؟ شما نام چند برند را خواهید برد و مهم تر از آن رتبه های اول تا چهارم را به چه نامها و برندهایی تخصیص خواهید داد؟ این همان نبردبان ذهنی برند است که هر نام و نشان تجاری خودش را در پله های این نبردبان در ذهن شما قرار داده است. مسلماً متوجه خواهید شد که به یاد آوردن نام های اول و دوم در ذهن شما ارتباط مستقیمی با میزان دیده شدن تبلیغات آن برندها در محیط زندگی و کسب و کاری شما ندارد.


فقط آنها دقیقاً محل نبرد و چگونگی حضور در ذهن شما و تعریف جایگاهشان را به خوبی می دانند.

برای همین منظور، ما به عنوان چشم سوم شما و سازمان تان برای به دست آوردن بهترین و اثر گذارترین روش برای حضور در جایگاه عمل خواهیم نمود و به همراه متخصصین خبره خویش به شما در این امر یاری خواهیم رساند. باید بدانیم این مرحله به ما کمک خواهد کرد که بتوانیم همکاران مناسب در بازار هدف را نیز جستجو و به توان اجرایی خویش برای نفوذ در ذهن مشتریان بی افزایم. این تنها روشی است که به ما اجازه خواهد داد که قلب تپنده کسب و کار خویش را که همان بازاریابی و فروش است به درستی به تپش واداریم.

ارزش گذاری و اولویت هدفها با توجه به وعده های برند و نام و نشان تجاری شما:

ارزش گذاری و اولویت هدفها با توجه به وعده های برند و نام و نشان تجاری شما:

ارزش گذاری و اولویت بندی اهداف، بر اساس نکات زیر تعیین می گردد:

 • قدرت رقبا در هر بخش بازار
 • جایگاه فعلی برند و یا محصول
 • توان عملیاتی سازمان و یا توان رقابتی کالای شما
 • اهداف کوتاه مدت و بلند مدت
 • روش های در دسترس برای ارسال پیام ارزشی در هر بخش از بازارهای هدفی که انتخاب شده اند
 • میزان وفادارسازی مشتریان توسط برند شما در سنوات قبلی
 • بودجه و زمان در دسترس برای طراحی کمپین ها
 • بزرگی و ثبات پذیری بخش های انتخاب شده
این بخش از مرحله فرآیند، در واقع نقطه اتصال هسته اصلی برنامه که همان قسمت اول است با پوسته بیرونی و هویت بخشی برنامه است که باید با دقت تمام نسبت به شناسایی نقاط اتصالی هر کدام از اولیت ها با بخش های مورد نظر از یک سو و از طرف دیگر به ساده ترین و شیواترین روش ممکن برای آن دسته از مخاطبان قابل لمس است بیان گردد. با انجام این بخش فرآیند کاری، ما به میانه راه نزدیک می شویم که می توانیم اثر گذاری هر کمپین را به دست آورده و آن را با ابزارهای بازاریابی و برندینگ بسنجیم.

بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با شرایط و مخاطبین بازار هدف

بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با شرایط و مخاطبین بازار هدف

اگر توانسته ایم در کنار دوستان دیگری مانند نام و نشان تجاری شما، موفقیت های بیشتری به دست آوریم و به واسطه تسلط بر این مدل است که موجب شده است مدل شیرینی پیروزمندانه ای را با یکدیگر بچشیم، به علت داشتن تیم متخصص محتوا نویسی و سناریوهای پیروز مندانه ای برای نفوذ بیشتر در قلب و ذهن مشتریان است. این جریان هیچ رو در وایستی با کسی ندارد، بسیاری از برندها عاشق این هستند که در صحنه نبرد که در ذهن مشتریان است، پیروز باشند و علاوه بر آن بتوانند جایگاه مناسبی در نبردبان برند ذهنی مشتریان به دست آورند. پس باید کاری کرد که محتوا و داستان به گونه ای باشد که توجه مخاطبان بازار هدف در هر بخش به صورت جداگانه به نام و نشان تجاری و مزایای محصولات و ارزش هایی که برای آن ها به ارمغان می آورد باشد. امروزه همه می توانند بگویند که بازاریابی محتوای برندینگ را می دانند ولی تمامی محتواهایی که توسط ما نوشته شده با دانش و اشراف کامل بر نقشه مغزی مشتریان نوشته می شود. نقشه ای که توسط آن ما را به گنچ نهان ذهنی مشتریان که همانا کلید خرید مشتریان است می رساند.

اینکه در همه جا دیده شویم لازم است ولی کافی نیست. اینکه چه پیامی در هر جا برای مخاطبین داشته باشیم و کمک کنیم که ما را چگونه ببینند مهم تر و شرط پیروزی ماست. باید به تعهدی که برند به صورت وعده داده است عمل نماییم و کاری نماییم که دیگران راغب شوند ما را به دیگران معرفی نمایند. برندینگ دیجیتال همان مسیری است که شما چاره ای ندارید همان باشید که هستید نه می توانید بزرگ نمایی کنید و نه کوچک نمایی. جاده ای دو طرفه که نه تنها شما مخاطبان و رفتار مصرف آنها را رصد می نمایید بلکه آنها نیز شما و سازمانتان و عملکردتان را به وضوح می بینند. واقعاً دنیا زیر یک ذره بین بزرگ است.
همین موضوع چیزی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم برای دیده شدن و کوتاه کردن مسیر برای حضور در ذهن مخاطبان و گسترش بازارهای هدف تان به این مدل و ابزار نیاز دارید و شما هم می توانید گوی سبقت در به دست آوردن مشتریان و وفادارسازی آنها را بربایید و یا اینکه این فرصت را از دست دهید که عواقب آن را بهتر از ما می دانید. اهداف این بخش عبارتند از:


 • تولید محتواهای برندینگ به گونه ای که با توجه به دو قسمت قبل بتواند کوتاه ترین و سریع ترین مسیر را به کلمات کلیدی دغدغه های مخاطبان به دست آورد
 • انتخاب اثربخش ترین روش تولید محتوا برای ارسال پیام(صوتی، تصویری، نمایشی، ایفوگرافی، تیزر و ...
 • انتخاب ابزارهای بهینه برای ارسال پیام در نقاط اتصال به بازار هدف
 • بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو SEO برای بهتر دیده شدن
 • شناسایی مسیر حضور مشتریان در فضای اینترنت برای راه اندازی کمپینهای تبلیغاتی
ارسال پیام ارزشی برند به تمامی نقاط اتصال شما با مخاطبان و مدیریت و بهینه سازی متناسب با بودجه شما (کمپین های برندینگ):

ارسال پیام ارزشی برند به تمامی نقاط اتصال شما با مخاطبان و مدیریت و بهینه سازی متناسب با بودجه شما (کمپین های برندینگ):

این مرحله پوسته خارجی و هویت بصری شماست که باید بتواند چنین فرآیند قدرتمند را به نحو احسنت و درخور و شایسته برند شما به مخاطبان ارسال نماید. خلاقیت، زیبایی و کارآمدی از جمله فاکتورهای اساسی این بخش است ولیکن هدف در این بخش، بیشتر دیده شدن شما و جذب مخاطبان برای همکاری با شما در انتقال و انتشار پیام است. این همان وعده ای ست که در ابتدای توضیحات خویش و این خدمت به شما ارائه نمودیم. ولی انتخاب شریان اصلی و کانالهایی که مخاطبان بازار هدفتان برای حضورشان و اطلاع رسانی از این کانالها استفاده می نمایند بسیار مهم است و اینکه برای دیده شدن تان چه بودجه ای را تخصیص داده اید هرچند که ما در کنار شما موظف به استفاده بهینه از بودجه شما و برنامه بودجه بندی هستیم ولی سرمایه گذاری درست در کاری که می تواند شما را بیشتر در ذهن مخاطبان به یادگار قرار دهد وافزایش توان فروشتان را برایتان ایجاد نماید مسئله ای است که برنامه ریزی خاص و ویژه ای برای آن انجام خواهیم داد.

در پایان این برنامه شما خواهید توانست:

 • استراتژی بازاریابی مناسب و پیشرو را به دست آورید
 • فضای رقابتی را برای به دست آوردن فرصتهای نهفته در شکاف های بازار را تغییر دهید
 • جایگاه مناسبی در ذهن مخاطبان بازار هدف به دست آورید
 • فروشتان و منافع حاصله از بازار را به درستی افزایش دهید
 • چون دقیقاً برای نقاط اتصال درست تان سرمایه گذاری نموده اید به شدت هزینه های برندینگ و تبلغات تان کاهش می یابد
 • چون پیام ارزش تان را به صورت شخصی برایشان ارسال کرده اید یعنی به روشی که آنها دریافت این پیام را به گونه ای می بینند که ارسال کننده که شما هستید از دریچه دیدگاه آنها با مشکلات و راه حل های ارائه شده برخورد نموده است. با شما ارتباط معنادارتری پیدا خواهند کرد و اگر به درستی به وعده های کیفی و کمیتی برندتان عمل نمایید. یکی از قدرتمند ترین روشهای بازاریابی که همان معرفی به دیگران (بازاریابی دهان به دهان یا MOM) است را به دست خواهید آورد.


همیشه برای ایجاد ارتباطهای تجاری مذاکرات حضوری و رودرو بهترین شیوه برای ایجاد ارتباطی قدرتمند وافزایش توان همکاری ها می باشد. برای همین منظور اگر سوال هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می خواهید کسی به عنوان دوست پاسخگوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت نمایید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما مشتاقانه برای این امر حاضر هستیم.

 • 021-88606010
 • 021-88608999
 • و یا اگر فرصت دیدار حضوری را ندارید فرم زیر را پر نمایید و ما به سرعت از طریق اطلاعات فرم زیر با شما تماس حاصل خواهیم نمود.  فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

  ثبت نام در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ