• جاده دوطرفه

  جاده دوطرفه

  امپریال برند

جاده دوطرفه

در جاده دو طرفه فکر و ایده های نو و خلاق وجود دارد برای سرعت بخشیدن و بزرگ تر شدن و حرفه ای تر شدن کسب و کار شما .

تیم تخصصی امپریال برند تمایل دارد در کسب و کار شما و ایده های شما شریک باشد و بتواند کمک شایان و قابل توجهی به خط فکر شما و جهت دادن به آنها را برای سازمان شما ایجاد نماید.

امپریال برند

در جاده دو طرفه هدف ما این است که چشم سوم شما باشیم و شما با این وجه تمایز می توانید به سرعت به تولید ثروت بپردازید چون همیشه وجود نیرو و یک تیم متخصص که از بیرون سازمان، در کنار شما قرار می گیرد، می توان به صورت درست و بدون درگیر شدن در روزمرگی سازمان به شناسایی گلوگاه ها و نقاط ضعف و قدرت شما پرداخته و سازمان شما را چابک تر نماید.
مکانیزم جاده دو طرفه بدینگونه است که هر فردی یا هر سازمانی هرگونه سوالی در خصوص کسب و کار دیجیتال و دنیای جذاب دیجیتال در حوزه کاری تیم امپریال دارد. میتواند بپرسد که این سوال توسط متخصصین امپریال برند جهت دهی می شود و جواب آن توسط افرادی که عضویت در سایت ما را دارند داده می شود. پس از آن کلیه افرادی که جوابها را می خوانند به آن رای می دهند و در انتها این جوابها توسط متخصصین ما بررسی می گردد و بهترین جواب انتخاب می گردد .
در بعضی از مواقع در جاده دو طرفه شما شاهد مسابقات بسیار جذاب با جوایز بسیار عالی قرار خواهید گرفت که شما را شگفت زده خواهیم کرد .
در جاده دوطرفه به دنبال خلق مشترک با شما هستیم و می خواهیم بسیاری از مسائل شما را با کمترین هزینه و انرژی دیگران رفع نماییم.
در جاده دوطرفه همانگونه که شما به ما کمک می نمایید که از رقبای خویش متمایزتر رفتار نماییم و وجه تمایز های ما را به دیگران معرفی می نمایید. ما نیز به شما کمک می نماییم که در بسیاری از اوقات بدون هزینه دیده شوید و در وب سایت ما قسمتی برای معرفی خود و محصولات تان داشته باشید. اینگونه با حضور در شبکه ارتباطی امپریال می توانید به خلق فرصتها و دوستی های تجاری پایدارتری نیز بپردازید.


جالب است که بدانید که ما از شما بیشتر مشتاقیم که یاد بگیریم پس شما بهترین هستید برای ما


شرکت های بسیاری با امپریال برند توانسته اند برند خود را معرفی و بهبود بخشند و ما توانستیم کمک شایانی در بیشتر شدن فروش دوستانمان در حوزه های مختلف انجام دهیم. حال فکر ما این است که هیچ چیز در این دنیا بدون قانون و بی دلیل نیست اگر ما توانستیم کاری کوچک به بهبود سازمانی و معرفی دیجیتال کسب و کار دوستان خود انجام نماییم پس طبق قانون آنها برای ما چه کرده اند ؟
قانون عمل و عکس العمل:

دوستان و رفقای عزیز از ما تشکر کردن و در کنار ما بودن و آنها با انتخاب امپریال برند نشان دادند که
ما خواستیم و شد که این امر باعث رشد و پیشرفت ما میشود. معرفی ما به دوستانشان باعث خوشحالی و بزرگتر شدن بوم کسب و کار دیجیتال در این مرز و بوم است


در جاده دوطرفه ما اهداف بسیار بزرگی را برای معرفی شرکتها و محصولات و توانمندیهای این عزیزان و سازمانهایی که افتخار درکنار بودنشان را داشته ایم، برای خود ترسیم نموده ایم برای معرفی و بیان مزیتهای رقابتی این عزیزان و تمامی چیزهای خوبی که ساخته اند و لایقشان هستند. هنگامی که ما این سازمانها را از خودمان می دانیم با افتخار جهت ارتقاء دانشی، علمی، عملیاتی و بدست آوردن سهم بیشتر از بازار، این کار را از خودمان شروع می نماییم
همیشه به شعارمان که از وعده های برند و موسسان شرکت نشأت گرفته است ایمان داریم. شعاری که در قسمت جاده دوطرفه قرار است از زاویه ای دیگر در مورد مسئولیتهای دیگر برند از قبیل مسئولیت های اجتماعی و مدنی امپریال برند نیز پرده برداشته و با طراحی و اجرای کمپینهای تبلیغاتی و انسان دوستانه خود از قبیل حمایت از مجتمع های خیریه و برگزاری دوره های عملیاتی برای جوانان این مرز و بوم به همراه انواع جشنواره، می خواهیم برای همیشه ارتباط ارزشمندمان را با شما حفظ و ادامه دهیم.
« حالا وقت شماست که استانداردهای طلایی را ایجاد نمایید »

دقیقاً شعاری است که به آن ایمان داریم و در تمامی مسئولیتهای برندمان بر آن اتکاء نموده ایم. این شعار سرلوحه کاری مان است که وظیفه مان را در قبال شما سنگین می نماید ولی برای آنکه اثری نیک از خویش بجا گزاریم برای تمامی ادوار، آن را پذیرفته ایم و شما هم مانند تمامی مشتریان ما متوجه خواهید شد که ارزش امپریال برند به دلیل تعریف استانداردهای طلایی است که موجب پیشرفت نه تنها خود و مشتریان بلکه صنعت و کسب و کاری شده است که در آن قرار دارد.همیشه برای ایجاد ارتباطهای تجاری مذاکرات حضوری و رودرو بهترین شیوه برای ایجاد ارتباطی قدرتمند وافزایش توان همکاری ها می باشد. برای همین منظور اگر سوال هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می خواهید کسی به عنوان دوست پاسخگوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت نمایید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما مشتاقانه برای این امر حاضر هستیم.

 • 021-88606010
 • 021-88608999
 • و یا اگر فرصت دیدار حضوری را ندارید فرم زیر را پر نمایید و ما به سرعت از طریق اطلاعات فرم زیر با شما تماس حاصل خواهیم نمود.  فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

  ثبت نام در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ