• درباره ما

  درباره ما

  امپریال برند

درباره ما ( آنچه ما مشتاق هستیم بدانید؟)

زمانی که نوجوان بودم پدرم داستانی را برایم تعریف می کرد .داستان بسیار جالبی که در آن پسر بچه ماهیگیری، خاطراتش را چنین تعریف می کرد، او می گفت خانه ما در کنار رودخانه ای بزرگ واقع شده بود و در زمانهای خاصی از سال مردم اجازه داشتند به ماهیگیری بپردازند .

من و پدرم تور بزرگی را از این سمت رودخانه به آن سمت رودخانه می بستیم و مدتی انتطار میکشیدیم . آنقدر ماهی ها زیاد بودن که بعضی از اوقات وزن تور ما بیشتر از 1000 کیلوگرم می شد و حمل آن بسیار کار دشواری بود .
پس من میپذیرفتم که داخل تور بروم و ماهیهای داخل تور را با دست میگرفتم و روی شن های ساحل می انداختم و برایم جالب بود که پدرم من را مناسب ترین فرد ممکن برای این کار می دانست .
من به داخل آب می پریدم، آبی مملو از ماهی که به پاهایم با دمشان شلاق میزدند اما واقعیت این بود که درد خاصی ایجاد نمی کرد و آزاری به من نمیرسید . آنها فقط ماهی بودند .
اما در داخل رودخانه گاهی کله تمساحی را می دیدم که آز اب بیرون می آمد و دوباره ناپدید می شد . تمساحی بسیار بزرگ .
اگر من آن موجود بسیار بزرگ و وحشتناک را ندیده بودم احتمال می رفت که یک پا یا دستم و یا حتی خودم آسیب جدی ببینم پس اهمیتی به شلاق دم ماهی ها نمیدادم اما سخت مراقب نقطه ای بودم که تمساح قرار داشت .
حال چرا این داستان را بازگو کردیم ؟

زیرا به مقدار زیاد اینکار مشابه تجارت امروز شماست . امروز با ورود به دوره جدید کسب و کارها و ظهور تکنولوژی، حضور رقبای قدرتمند و ارزشمند شدن اطلاعات، شما باید با سرعتی بیشتر به اطلاعاتی دست یابید که بتواند به شما در زمینه کسب و کارتان و رشد و شکوفایی آن کمک نماید.شما با توجه به اینکه در دنیای واقعی و مجازی (اینترنت) از هر زمان دیگری نزدیک به مخاطبان بازار هدفتان هستید ولی از هر زمان دیگری هم برای سرعت بخشیدن و حضور در ذهن و قلب مخاطبانتان دورتر هستید. شما و کسب و کارتان با رقبا و دنیای جدید دیجیتال پیش رو هستید ،اما در اغلب موارد اطلاعاتی که از این دنیا و رقبای خود دارید، اطلاعات با اهمیتی را به شما نمی دهند وموقعیت دقیقی از آنها را در اختیار شما قرار نمی گیرد.درست مانند شلاق دم ماهی های داخل تور موردی برای نگرانی نیست . شما و شرکتتان به شناسایی دقیقی از رقبا و شناخت دنیای دیجیتال و پیدا کردن مشتریان هدف جدید ، بسیار نیازمند هستید و اینکه دقیق نشان داده شود که تمساح در کدام نقطه تجارت شما مخفی شده است و رفتارها و نقاطی را که دارد مسیر نادرست را نشان دهد و شرکتتان و فروشتان را دچار مشکل کرده است این نقطه ای است که کسب و کارها به تیم قدرتمند شرکت امپریال برند نیازمند هستند و با حضور نخبگان و کارشناسان و مشاوران حرفه ای خود میتواند مسیر درست و دقیق کسب و کار را روشن سازد .

دقیقا داستان کسب و کار ما از همین جا شروع شد ، عارضه هایی که سالها خودمان را با توجه به حضور دیگران و شرکتهای دیگر ، اذیت و آزار می داد و داستان حضور در دنیای دیجیتال را آنقدر پیچیده می کردند که احساس میکردیم هر لحظه وارد دهان کوسه ای خطرناک می شویم و تصمیم درست آن زمان برای یاری رساندن اشخاصی مانند خودمان برای اینکه به ساده ترین و شیواترین روش، بهترین راه حل ها را ارائه دهیم . این بود که در درجه اول خودمان به قوانین موفقیت ، دسترسی و با آنها آشنا می شدیم .و سپس برای یاری رساندن به کسب و کارهایی مانند خودمان و دوستانی مانند شما بهترین شیوه ها را انتخاب می کردیم. امروزه حضور در دنیای تجارت، در حین پیچیدگی بسیار شفاف شده است. امروزه بازاریابی و برندینگ مانند عبور از یک خیایبان دوطرفه است ، همانطور که شما رفتار مصرف کننده را رصد می نمایید، مردم نیز رفتار شما را با خودشان مشاهده می نمایند . آنها کاملاً شما را زیر ذره بین قرار داده اند که آیا می توانید به وعده هایی که داده اید عمل نمایید و آیا شما همان هستید که می گویید.
و هیچ چاره ای بجز این نیست که همان باشید که هستید. بر همین اساس ما تمام سعی خود را نمودیم تا با جمعی از نخبگان و اساتید حوزه کسب و کار از ایران وهمکاران برون مرزی خود برای به روز شدن طبق استاندردهای روز دنیا، قدمی محکم برای سرافرازی و برافراشتن پرچم کسب و کارهای ایرانی و سه رنگ کشورمان برداریم.

ما برای در کنار شما قرار گرفتن، استاندردهای طلایی داریم که مسیر را روشن تر و به ما کمک می نماید به درستی شما را به عنوان یک دوست به قله های افتخار راهنمایی نماییم.

کاتالوگ شرکت امپریال برند

کاتالوگ شرکت امپریال برند

با امپریال برند
خالق استانداردهای طلایی
کسب و کار دیجیتال تان باشید

دانلود کاتالوگ

برخی از مشتریان ما


G1
G10
G11
G12
G13
G14
G15
G16
G17
G18
G19
G2
G20
G21
G22
G23
G24
G25
G26
G27
G28
G29
G3
G30
G31
G32
G33
G34
G35
G36
G37
G38
G39
G4
G40
G5
G6
G7
G8
G9
ما عاشق آشنایی با شما هستیم واعتقاد داریم هیچ رابطه تجاری بدون شناخت از سطح تونامندیهای دوطرف شکل نمی گیرد اگر علاقه مند هستید که خدمات ما را مشاهده نمایید می توانید از این طریق با فعالیت ها و خدمات ما آشنا شوید.

همیشه برای ایجاد ارتباطهای تجاری مذاکرات حضوری و رودرو بهترین شیوه برای ایجاد ارتباطی قدرتمند وافزایش توان همکاری ها می باشد. برای همین منظور اگر سوال هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می خواهید کسی به عنوان دوست پاسخگوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت نمایید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما مشتاقانه برای این امر حاضر هستیم.

 • 021-88606010
 • 021-88608999
 • و یا اگر فرصت دیدار حضوری را ندارید فرم زیر را پر نمایید و ما به سرعت از طریق اطلاعات فرم زیر با شما تماس حاصل خواهیم نمود.  فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

  ثبت نام در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ