• راه اندازی کسب و کار دیجیتال

  راه اندازی کسب و کار دیجیتال

  امپریال برند

راه‌اندازی کسب‌وکار دیجیتال

امروزه، کسب‌وکار دیجیتال یکی از اصلی‌ترین نیازهای سازمان‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی است که می‌تواند شما را به‌سوی مخاطبان بازار هدف و مشتریان بیشتر رهنمون سازد. البته کسب‌وکار دیجیتال با انتخاب یک پلت‌فرم در فضای وب شروع می‌شود؛ ولی این تمام ماجرا نیست. انتخاب تیم متخصص برای نوشتن و اجرای وب‌سایتی حرفه‌ای که در حقیقت ویترین شماست، اصل ماجراست. کاربران باید به وب‌سایت شما به‌راحتی دسترسی داشته باشند و اطلاعات لازم به‌طور کامل در اختیارشان قرار بگیرد. همچنین، ذهنیتی در مخاطبان شما ایجاد کند که بتوانند به‌راحتی با شما ارتباط برقرار و درنهایت شما را انتخاب کنند. در هر شغل و کسب‌وکاری که هستید، احساس روبه‌رو شدن با شخص حرفه‌ای و سازمانی که به‌تمامی نکات برندش دقت کرده است، یکی از اصلی‌ترین نکات پیروزی شماست. علاوه بر آن انتخاب تیم حرفه‌ای و کارآمد، مشرف‌به اصول بازاریابی و برندینگ دیجیتال و مسلط به اصول و قواعد موتورهای جست‌وجو، همان ابزاری است که مردم و مخاطبان را به‌سمت کسب‌وکار شما هدایت می‌کند. این داستانی است که امپریال برای شما به‌درستی ایجاد می‌کند و تا پایان راه با شما خواهد بود.

با ما در ادامه همراه باشید.

برندینگ دیجیتال به‌روش امپریال برند با تکیه‌بر مدل کارآمد خود چگونه شما را در این راه، یاری می‌کند و توانمندی‌های برند شما را افزایش می‌دهد؟

امروزه، دیگر دیجیتال مارکتینگ و استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال یک ابزار بازاریابی نیست؛ بلکه یک ضرورت واجب است.

امروزه، دیگر دیجیتال مارکتینگ و استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال یک ابزار بازاریابی نیست؛ بلکه یک ضرورت واجب است.

ما فقط وب‌سایت یا اپلیکیشن طراحی نمی‌کنیم؛ بلکه کسب‌وکار دیجیتال شما را ایجاد می‌کنیم. ما با بهترین تکنیک‌های موجود توسط متخصصان خود، در ایجاد و بهره‌وری و کسب نتایج عالی در بازار هدف، یاری‌رسان شما خواهیم بود.

اگر بدانید که تیمی کاملاً حرفه‌ای و متخصص در امر بازاریابی و برندینگ و برنامه‌نویسی و تولید محتوا در کنارتان قرار دارد که کاملاً از دغدغه‌ها و دل‌نگرانی‌های شما آگاهند و به‌درستی می‌توانند پیام ارزشی‌تان را طراحی و به کامل‌ترین و اجرایی‌ترین روش ممکن در نقاط اتصالتان به مخاطبان بازار هدفتان برسانند، چه احساسی خواهید داشت؟ چه برنامه‌ای برای آینده تدوین خواهید کرد؟

ما بر همین اساس برای شما برنامه و روشی را ابداع کرده‌ایم که می‌تواند از بازارسازی و آنالیز رفتار مصرف‌کننده در آن بازار تا انتخاب درست بازارِ هدف و آنالیز دغدغه‌های مخاطبان و هویت‌سازی برندتان، به شما کمک کند.

برنامۀ اجرایی برای برنامۀ بازاریابی، طراحی و اجرای کمپین‌های بازاریابی، برندینگ و کسب‌وکار دیجیتال


این برنامه شامل پنج مرحلۀ کلیدی زیر است:

مرحله 1

هدف‌گذاری

با توجه به طرح کسب‌وکار شما، اولین مرحله تعیین هدف در بخش مخاطبان، برندسازی، بازاریابی و سایر المان‌های اساسی (ابزارهای موردنیاز، نظیر بازاریابی آفلاین و وب‌سایت و...) است. همچنین، هدفمندی در طراحی کمپین‌هایی با تأثیرگذاری بیشتر، برای انتخاب بخش‌های جذاب‌تر در بازار انجام می‌گیرد و به هدف‌گذاری در نقاط اتصال بازار، طرح کسب‌وکار در مقابل رقبا، طراحی استراتژی و اجرای آن طرح باید توجه کنند.


مرحله 2

آنالیز

تمامی داده‌های حاصله از مرحلۀ قبل در این مرحله بررسی و تحلیل می‌شود. همچنین، آنالیز رفتار مصرف‌کننده و مخاطبان بازار هدف و به‌دست آوردن نقاط ارزشی اتصال بهینه با مخاطبان در این مرحله انجام می‌شود.
مرحله 3

استراتژی

چگونگی انجام کار، رقابت با رقبا، تعیین شعار، برنامۀ بازاریابی و برندینگ و روش‌های دیجیتال مارکتینگ و برنامۀ تخصیص بودجه به هر بخش در این مرحله انجام می‌شود.
مرحله 4

کمپین

طراح کمپین‌ها هم‌زمان با مراحل طراحی وب‌سایت و خلق دیگر ابزارهای جذب مخاطب، باهدف تبدیل مشتری بالقوه به مشتری وفادار و با توجه به بودجۀ سازمان از فعالیت‌های این مرحله است.
مرحله 5

بهینه سازی

طرح نهایی وب‌سایت، تولید محتوا، بهینه‌سازی ابزارها برای موتورهای جست‌وجو و کسب رتبه‌های برتر و ارسال پیام ارزشی در این مرحله شکل می‌گیرد.
براساس مدل پنج مرحله‌ای مذکور، فارغ از اینکه شما وب‌سایت فروشگاهی، وب‌سایت شرکتی ـ سازمانی، وب‌سایت آموزشی یا شخصی و... نیاز دارید، تعیین اهداف شما و شناسایی اکوسیستم کسب‌وکار و بازار شما درجۀ اهمیت بالاتری دارد. همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان کردیم، ما علاقه‌مند نیستیم که فقط وب‌سایتی را برای شما طراحی کنیم، بلکه آنچه برای ما اهمیت دارد، طراحی و اجرای کسب‌وکار واقعی شما در وب است تا بتوانید با آن به روشی منحصربه‌فرد و جذاب، به معرفی و گسترش کسب‌وکار خویش بپردازید. به‌دنبال آن به حداکثر میزان درآمد برسید و به نهایت منافع دست یابید. همچنین، از دیدگاه مخاطبان، شخص یا کسب‌وکاری مورد اعتماد باشید و برای بیان مزیت‌ها و ارزش‌های خود روشی منحصربه‌فرد ارائه دهید. در این صورت است که مورد پذیرش قرار می‌گیرید و راه‌های نفوذ و حضور در ذهن و قلب مشتریان را کسب می‌کنید.

طبق مدل بالا، قبل از مرحلۀ طراحی، آنالیز دقیق و جامعی دربارۀ شما، کسب‌وکارتان، محیط بازار و رقبا، در بازاریابی آنلاین و آفلاین انجام می‌شود. پس از آن با توجه به نتایج حاصله، طراحی ویژۀ وب‌سایت ازنظر کاربری و اطلاعاتی و ازنظر دیزاین انجام خواهد شد. این تازه آغاز کار ماست. ما برای شما تولید محتوا، طراحی کمپین‌ها و بهینه‌سازی را نیز باهدف احراز جایگاهی متعالی انجام می‌دهیم و به مدت یک‌سال با خدمات پشتیبانی، نظیر آموزش استفاده از وب‌سایت، آموزش تولید محتوا و بهینه‌سازی در کنار شما خواهیم بود. هدف ما موفقیت شما با توانمندسازی نیروهای داخلی شرکت است تا روزبه‌روز پلکان ترقی را طی کنید.در ارتباطات تجاری، مذاکرات حضوری و رودررو، همیشه بهترین شیوه برای ایجاد رابطه‌ای قدرتمند هستند. برای همین منظور اگر سؤال‌هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می‌خواهید کسی به‌عنوان دوست پاسخ‌گوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت کنید، برای جلسات حضوری یا تلفنی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید. ما مشتاقانه آمادۀ پاسخ‌گویی به شما هستیم. همچنین، در صورت لزوم فرم زیر را پر کنید و مطمئن باشید، ما به‌سرعت از طریق اطلاعات فرم با شما تماس می‌گیریم.

 • 021-22057358
 • 021-22657361


 • فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  جدید لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید