5 اشتباه رایج در طراحی سایت که باعث از بین رفتن ترافیک سایت می شود

6 اشتباه رایج در طراحی سایت که باعث از بین رفتن ترافیک سایت می شود

اشتباه کردن بخشی از هر فرآیند طراحی است. طراحی وب سایت هم از این قاعده مستثنی نیست، اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم از برخی از بزرگترین اشتباهاتی که صاحبان وب سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی در طراحی سایتشان انجام می دهند، دوری کنید. این مقاله به شش اشتباه رایج در طراحی وب سایت و نحوه جلوگیری از آنها می پردازد.


ادامه مطلب
نکات برتر سئوی تجارت الکترونیکی

ده نکته‌ی برتر سئوی تجارت الکترونیکی برای افزایش بازدید فروشگاه شما

قابلیت دیده شدن در گوگل یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده موفقیت شما در تجارت الکترونیکی است. تقریباً 70٪ مشتریان قبل از اینکه وارد یک گفتگوی فروش شوند، از طریق موتور جستجوی آنلاین تصمیمات خرید خود را می گیرند. بنابراین، نکات سئوی تجارت الکترونیکی برای افزایش فروش در فروشگاه های آنلاین ضروری است.


نکات برتر سئوی تجارت الکترونیکی
راهکارهای افزایش ترافیک وب سایت

ترافیک وب سایت خود را اینگونه افزایش دهید

از هر بازاریاب یا صاحب کسب و کاری بپرسید که چه چیزی را بیشتر از هر چیز در این دنیا دوست دارد؟ به احتمال زیاد پاسخ او مشتری بیشتر خواهد بود که در دنیای دیجیتال امروز به معنای افزایش ترافیک سایت است. در واقع، ۶۱ درصد از بازاریاب‌ها در پاسخ به این سؤال که بزرگ‌ترین چالش کار آنها چیست، به جذب ترافیک بیشتر و تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتری اشاره کرده‌اند.


ادامه مطلب
راهنمای سئو : سئوی محلی

راهنمای سئو : چگونه می توان برای جستجوهای «نزدیک به من» رتبه بندی شد؟

هر چند وقت یک بار همچین عبارتی را جستجو می کنید: «پیتزاهای نزدیک به من». جستجوهای نزدیک به من، یکی از سریعترین کلمات کلیدی سئوی محلی در موتور جستجو هستند. در مقایسه با سال گذشته، جستجوهای نزدیک به من بیش از 150 درصد افزایش پیدا کرده‌اند.


راهنمای سئو : سئوی محلی