تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی چیست؟

تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی چیست؟

تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی از جمله اقدامات مؤثر برای کسب و کارهاست تا بتوانند برند خود را به درستی به مشتریان بشناسانند و فروش کالا یا خدمت خود را افزایش دهند. موضوع تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی آنقدر مهم و پیچیده است که بهره گیری از رهنمود های متخصصان تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی را می طلبد.

امروزه با گسترش زمان، استفاده کاربران از اینترنت و استفاده فراوان آن ها از گوشی های هوشمند یک زیر مجموعه از مدیریت بازاریابی محسوب می شود. در واقع مفهوم بازاریابی دیجیتالی را می توانیم استفاده از تمام ابزارهای دیجیتالی برای بازاریابی بیان نمود؛ پس بدین ترتیب می توان تمام ابزارهایی که در دیجیتال مارکتینگ برای گسترش بازاریابی استفاده می شود در بازاریابی دیجیتالی نیز مورد استفاده قرار داد.

امروزه با گسترش زمان، استفاده کاربران از اینترنت و استفاده فراوان آن ها از گوشی های هوشمند یک زیر مجموعه از مدیریت بازاریابی محسوب می شود. در واقع مفهوم بازاریابی دیجیتالی را می توانیم استفاده از تمام ابزارهای دیجیتالی برای بازاریابی بیان نمود؛ پس بدین ترتیب می توان تمام ابزارهایی که در دیجیتال مارکتینگ برای گسترش بازاریابی استفاده می شود در بازاریابی دیجیتالی نیز مورد استفاده قرار داد مثل سئو کردن سایت برای موتورهای جستجوگر یا تولید محتوا سئو شده یا بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی...

 

چرا آژانس تبلیغاتی امپریال برند؟

میدانیم برای این سوال باید بتوانیم پاسخ مناسبی را به شما ارائه نماییم و بهترین پاسخ به شما برای اینکه بیان کنیم شرکت تبلیغاتی امپریال برند یکی از بهترین گزینه هاست که شما میتوانید در زمینه تبلیغات و تیزر سازی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین خود به آن اعتماد نمایید،تجربه و پروژه هایی است که در این زمینه اجرا کرده ایم. برای همین منظور میتوانید 

کاتالوگ خدمات آژانس تبلیغاتی ما را از اینجا دانلود نمایید:  دانلود کاتالوگ خدمات امپریال برند

و همچنین می توانید برای دستیابی به نمونه های تیزر های تبلیغاتی ما اینجا را کلیک نمایید: مشاهده نمونه تیزرهای تبلیغاتی

اگر میخواهید کاتالوگ خدمات سئو و مشاوره سئو و آموزش سئو را دریافت نمایید می توانید از این طریق اقدام نمایید: دانلود کاتالوگ خدمات سئوی سایت

ما در آژانس تبلیغاتی امپریال برند با انجام دایره وسیعی از خدمات دیجیتال مارکتینگ در خدمت شما عزیزان می باشیم:

طراحی اختصاصی سایت با به روزترین متد طراحی سایت

سئو و بهینه سازی سایت با دانش به روز

تولید محتوا و تعیین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ برای شبکه های اجتماعی

تبلیغات هدفمند از انواع مدلهای تبلیغاتی ( تبلیغات کلیکی، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات بین اپلیکیشین و ....)

اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی به همراه تمامی کارهای مربوط به پرفورمنس مارکتینگ و تجزیه و تحلیل داده ها برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه های شما.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ با ما از طریق این شماره  در ارتباط باشید:

شماره تماس کارشناسان دیجیتال مارکتینگ امپریال برند:  02122057358

 

حال معنی واقعی بازاریابی دیجیتال چیست؟

در واقع بازاریابی دیجیتالی به زبان ساده به این معناست که شما بتوانید با ابزارهای دیجیتالی فروش آنلاین بیشتری داشته باشید برای این منظور ممکن است یک وب سایت داشته باشید که در آن محصولات خودتان را به مشتری نشان دهید وهم امکان خرید راحتر را برای آن ها فراهم نمایید دقت داشته باشید که وب سایت شما اولین مؤلفه ای می باشد که مشتری خواهد دید ودر ذهنش باقی می ماند پس اگر سرعت لود سایتتان پایین باشد مطمئناً مشتری منتظر نخواهد ماند یا اگر سایت واکنش گرایی نداشته باشید نمی توانید خاطره خوبی از خود در ذهن مشتری به جای بگذارید به این معنا که مشتری نمی تواند با گوشی همراه خود وارد سایت شما شود ومطالب سایت را با کیفیت بالا مشاهده کند نکته دیگر آن که سعی کنید برای سئو کردن سایتتان از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید برای این منظور در اینترنت سرچ کنید تا ببینید مشتری ها چه کلماتی را برای پیدا کردن امکاناتی که در سایت شما است سرچ می کنند.
از وب سایت ها که بگذریم ایمیل ها نیز مطمئناً کمک شایانی در بازاریابی به سبک دیجیتال خواهند داشت البته درست است که امروزه بازاریابی به این طریق از رونق گذشته برخوردار نیست اما هنوز هم شرکت های بسیاری برای تبلیغ کالاهای خود از آن بهره ها می برند.


شبکه های اجتماعی مکان مناسبی است که با کمک زنجیره به هم پیوسته آن می توان یک کالا را به راحتی تبلیغ نمود و مشتری جذب کرد. شما با تبلیغ کالا یا حتی سایت یا وبلاگ خود در بازاریابی شبکه های اجتماعی می توانید سیل فراوان مشتری را به سوی خود روانه کنید. امروزه شاید کسانی که زمان برای استفاده از شبکه های اجتماعی می گذراند، بیشتر از کسانی باشد که وقت خود را صرف سر زدن به سایت های مختلف یا به اصطلاح وب گردی و کسب اطلاعات می نمایند.
در واقع حتماً تا اینجا متوجه شده اید که تمامی روشهایی که باعث شود فرد یا شرکت به وسیله ابزارهای دیجیتالی، خود رابه دیگران معرفی نماید بازاریابی دیجیتالی محسوب می شود.
حالا این سوال مطرح می شود که آیا اگر فقط شما از ابزارهای دیجیتالی استفاده نمایید حتماً تبلیغاتی موفق خواهید داشت؟ یا به عبارت دیگر ابزارهای دیجیتالی به تنهایی قادر خواهند بود شما را برای تبلیغات بهتر کمک کنند؟  

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ با ما از طریق این شماره  در ارتباط باشید:

شماره تماس کارشناسان دیجیتال مارکتینگ امپریال برند:  02122057358


مسلماً نه! استفاده از ابزارهای دیجیتالی یک سوی قضیه محسوب می شود و سوی دیگر آن این است که شما چقدر در تبلیغات خود هدفمند عمل کرده اید، شاید این کلمه مورد توجه خیلی از شرکت ها نباشد به همین علت است که اغلب آن ها به فروش های خوبی دست پیدا نکرده اند.
اینکه شما بدانید مقصد نهایی تان چیست و مسیری که برای رسیدن به آن انتخاب کرده اید کدام است و در واقع یک برنامه از قبل تنظیم شده در تبلیغات خود داشته باشید مسلماً راه را برای رسیدن به هدفتان هموارتر می کند .


نکات مهم در تبلیغات

در تبلیغات خود به این نکته توجه کنید که خریداران محصولات شما چه قشری از جامعه محسوب می شوند؛ بدین ترتیب می توانید نوع تبلیغات مناسب تری برای محصولات خود انتخاب کنید و زودتر به هدف برسد.
سهم خود را از تعداد مشتریان از همان ابتدا مشخص نمایید. اگر به تعداد کمی از مشتریان در محله و شهر خود راضی هستید، می توانید روش بازاریابی مناسب آن را به خوبی و با صرف هزینه ای کمتر پیدا کنید ولی اگر بازار هدف شما وسیع تر است، باید تبلیغات متفاوت تری را برگزینید تا بدین ترتیب از هدر رفتن هزینه های خود جلوگیری می کنید.
در کنار کالایی که به مشتری می دهید، خدمات خود را افزایش دهید. مشاوره های رایگان و بیان نقاط قوت کالایتان باعث ایجاد حس اعتماد مشتری به شما می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ با ما از طریق این شماره  در ارتباط باشید:

شماره تماس کارشناسان دیجیتال مارکتینگ امپریال برند:  02122057358مطمئن باشید نظر سنجی های مداوم، شما را در بالا بردن کیفیت کار و به دست آوردن رضایت مشتری کمک خواهد کرد؛ پس حتماً متوجه شده اید که الزاماً صرف هزینه ای بالا برای تبلیغات مطمئناً شما را به هدفتان نمی رساند؛ بلکه کمک گرفتن از کسانی که در امر تبلیغات تجربه ای دارند شما را در انتخاب روش بهتر و هزینه ای کمتر یاری می کند.
استفاد از ایده های جدید که کاربران شما را جلب نماید مطمئناً جذاب بوده و توجه را به خود جلب می نماید که مسلماً فقط کسانی که در امر تبلیغات، دستی دارند می توانند آن را در اختیار شما قرار دهند.   


باید دقت داشته باشید که بازاریابی های دیجیتالی که متدهای بازاریابی جدید هستند؛ نسبت به بازاریابی های سنتی چون تبلیغات در رادیو و تلویزیون و... که در گذشته وجود داشته خیلی کم هزینه تر هستند.
در گذشته فقط شرکت های بزرگ با صرف هزینه های زیاد می توانستند از مزایای تبلیغات استفاده کنند امَا امروزه با صرف هزینه ای بسیار کمتر حتی صاحبان مشاغل کوچک نیز می توانند از مزایای بازاریابی دیجیتال بهره ببرند وبسیاری از آنها با گذشت زمانی اندک به فروشی خوب دست پیدا کنند.
در واقع بازاریابی دیجیتالی شامل دو بخش است: بخشی که بر مصرف کننده تاثیر گذاشته و او را مجاب به خرید کالا یا خدمات می کند و بخش دیگر کاریست که صاحبان مشاغل انجام می دهند تا مشتریان بتوانند آن ها را بیابند.


در واقع در بازاریابی دیجیتالی موضوع اصلی فناوری نیست بلکه هدف اصلی فروش بیشتر وایجاد رابطه با مشتریان وحفظ این رابطه می باشد.
یکی از وظایف بازاریابی دیجیتالی ارائه خدمات به مشتریان چه در زمان پیش فروش چه در زمان خرید و پس از فروش و حتی ادامه رابطه می باشد.
نمونه هایی از بازاریابی دیجیتال را می توان بیلبوردهای دیجیتالی، تلویزیون های اینترنتی، ایمیل، پیام رسان های اجتماعی و... نام برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ با ما از طریق این شماره  در ارتباط باشید:

شماره تماس کارشناسان دیجیتال مارکتینگ امپریال برند:  02122057358جمع بندی:
روش های بازاریابی متفاوتی وجود دارد که به بعضی از آن ها پرداختیم اما باید دقت داشته باشید که به دست آوردن اطلاعات جامع وبه کار بردن خلاقیت در بازاریابی از موارد مهم و غیر قابل چشم پوشی می باشد. سعی کنید روش های مناسب این کار را برگزینید که این امر مهم فقط زمانی برای شما میسر است که از خبرگان این کار کمک بگیرید. 

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی