• برندینگ دیجیتال

  برندینگ دیجیتال

  امپریال برند

برندینگ دیجیتال

برندینگ دیجیتالی روشی نوین برای دیده شدن، انتخاب شدن و متعاقباً کاهش خواب محصولات و افزایش فروش در فروشگاه‌های آفلاین و غیراینترنتی است. این روش برای افزایش توان شما در مسیر کسب‌وکار و بازارهای هدفِ جدید بسیار مؤثر است و نهایتاً به ایجاد وفاداری مشتریان به نام و نشان تجاری شما منجر می‌شود.

 • امپریال برند با تکیه‌بر مدل کارآمد خود چگونه شما را در این راه یاری می‌رساند؟
 • امپریال برند چگونه توانمندی‌های برند شما را افزایش می‌دهد؟

با ما همراه باشید


مدل کارآمد برندینگی که برای شما موفقیت و نتایج بهینه‌ای به‌همراه دارد، به‌صورت زیر عمل می‌کند

مدل کارآمد برندینگی که برای شما موفقیت و نتایج بهینه‌ای به‌همراه دارد، به‌صورت زیر عمل می‌کند

برای آنکه بتوانیم شما را هرچه بیشتر با کارآمدی این مدل آشنا کنیم، می‌خواهیم در ابتدا شما را با مفهوم قانون 0 70 6000 3 آشنا نماییم.
قانونی ساده که پس از آشنا شدن با آن متوجه می‌شوید که نیاز واقعی شما برای اجرای برنامۀ برندینگ تان چیست و چرا تاکنون از بسیاری از برنامه‌های قبلی خود نتیجۀ مطلوبی به‌دست نیاورده‌اید. این همان قانونی است که ما آن را شناسایی کردیم و برای اینکه بیشتر بتوانیم مفهوم آن را آشکار کنیم با اعداد اعجاب انگیزش نام‌گذاری کردیم. قانونی که ما را با تمام قوا، به‌سمت یاری کردن شما برای رسیدن به اهدافتان راهنمایی می‌کند.

اجازه دهید، راز اعداد این قانون را بیان کنیم.


امپریال برند

قانون 3

فارغ از آنکه کسب‌وکار و نام و نشان تجاری شما در چه مرحله‌ای از حیات خود قرار دارد، باید توجه داشته باشید؛ امروز هر فرد در تیررس 3 تا 6000 پیام تبلیغاتی در طول روز قرار دارد و همین امر موجب شده است، تبلیغات اثربخشی خود را نداشته باشند. باید توجه داشت، جامعۀ ما انسان‌ها دچار وازدگی از تبلیغات شده است. این حقیقتِ تلخ است که موجب می‌شود، بسیاری از کسب‌وکارها و برندهایی، مانند شما هر چقدر تبلیغات بیشتری انجام می‌دهند، موفقیت کمتری به‌دست می‌آورند.

 • آیا انجام کمپین‌های تبلیغاتی تمام ماجرا و نقطۀ قوت کسب‌وکار شماست؟

قانون 6000

آیا می‌دانستید، اگر امروز نتوانید پیام ارزشی‌تان را به‌درستی و به‌صورت کاملاً شخصی‌سازی‌شده به مخاطبان بازار هدفتان برسانید، شما هم در دستۀ آن 6000 پیامی قرار می‌گیرید که نه‌تنها دیده نمی‌شوید؛ بلکه موفق نشدن کمپین‌های برندینگ شما بر کل استراتژی سازمانتان تأثیر می‌گذارد؟
آیا شما همچنان می‌خواهید، بودجۀ سازمانی‌تان را برای جلب نظر مخاطبانی خرج کنید که هیچ علاقه‌ای به اینکه شما را بیابند، ندارند؟
درگذشته ما براساس اهداف بازاریابی و کسب‌وکارمان کمپین‌های برندینگ و تبلیغاتی خود را پیاده‌سازی می‌کردیم تا بتوانیم مخاطبان بازار هدف خود را پیدا کنیم، ولی امروزه جریان به‌صورت کامل تغییر یافته است. ما باید کاری انجام دهیم تا بین این همه پیام تبلیغاتی، مردم و مخاطبان، ما را پیدا کنند. این کار بسیار سخت است و باید قواعد بازی را به‌خوبی بدانیم. حتماً شما هم نمی‌خواهید بودجۀ این کار را بی‌هدف هدر دهید.

قانون 70

همۀ کمپین‌های برندینگ باهدف رشد کسب‌وکار و گسترش نام و نشان تجاری سازمان و توسعۀ بازارهای هدف و ایجاد وفادارسازی مشتریان طراحی و اجرا می‌شود. حال آنکه نه‌تنها بیش از 70 درصد، از آن‌ها نتیجۀ بهینه‌ای حاصل نمی‌شود، بلکه اثرهای مخربی نیز از خود به‌جا می‌گذارند. این فقط به‌دلیل این نیست که کسب‌وکارها از ابزارهای کارآمد، برنامه و استراتژی مناسبی استفاده نکرده‌اند، بلکه به‌دلیل ناآشنایی با دغدغه‌های مخاطبانِ بازار و هدفی است که نمی‌توانند با ارسال پیام ارزشی مناسب، آن‌ها را با خود آشنا و همراه کنند.

قانون 0

اگر شما برای تولید محصولی منحصر به فرد با رویایی ترین تیم تولید جهان کار کنید ولی نتوانید محصول تان را بفروشید چه اتفاقی می افتد؟ دقیقاً جواب شما همان جواب تلخی است که دوست نداریم بشنویم ولی صد درصدر، صفر می شود صفر. بازخوری که بسیاری از فعالیت های برندینگ با آن مواجه هستند، بسته به بسیاری از پارامترها و المانهای تعریف شده در اکوسیستم کسب و کار و صنعتی است که در آن قرار دارید، المانها و پارامترهای هویت برندی که با وعده هایی که به مخاطبان تان بیان نموده اید می خواهید آن را بسازید. یا محصول جدیدی را تولید کرده اید که می خواهید همچنان به شکوه کسب و کار و نام و نشان تجری تان بی افزاید. این همان نقطه ای است که ما برای آنکه دوست داریم در مسیر رشد کسب و کار همراهیتان نماییم.


 • اگر شما بدانید که یک تیم حرفه‌ای با متخصصان کارآمد و باتجربۀ خویش می‌تواند به‌درستی در کنار شما قرار بگیرد و در این مسیر یاری‌تان کند، آیا خوشحال نخواهید شد؟
 • چه حسی خواهید داشت؟

ما برای همین منظور چهار قسمت برنامۀ عملیاتی را تدارک دیده‌ایم که در آنالیز و اجرایی شدن هدف‌های برندِ شما به‌درستی عمل می‌کند. شما هم می‌توانید با چابکی بیشتری در به‌دست آوردن منابع و منافع مالی قدم بردارید. حال زمان آن است که این برنامه و قسمت‌های مختلف آن را به شما معرفی کنیم.

 • بخش‌بندی و شناسایی دغدغه‌ها و آرزوهای مخاطبان بازارِ هدف شما
 • ارزش‌گذاری و اولویت‌بندی هدف‌ها با توجه به وعده‌های برند و نام و نشان تجاری شما
 • بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با مخاطبانِ بازار هدف و شرایط بازار
 • ارسال پیامِ ارزشی برند به‌تمامی نقاط اتصال شما با مخاطبان و مدیریت و بهینه‌سازی متناسب با بودجۀ شما (کمپین‌های برندینگ)
بخش‌بندی و شناسایی دغدغه‌ها و آرزوهای مخاطبان بازار هدف:

بخش‌بندی و شناسایی دغدغه‌ها و آرزوهای مخاطبان بازار هدف:

در این مرحله که گام بسیار مهم و حیاتی برداشته می‌شود، متناسب با محصول و برند شما و کسب‌وکار و بازاری که در آن فعالیت دارید، به شناسایی بازار هدف و بخش‌بندی دقیق بازار با ابزارهای نوین بازاریابی خواهیم پرداخت. در این مرحله به تعریف چارچوبِ حرکت شما، شناسایی رقبا، قدرت و میزان حضور برندهای مشابه شما در نردبان ذهنی برندی مشتریان و مخاطبان بازار هدف خواهیم پرداخت. با استفاده از سؤال‌های هدف‌دار و حرفه‌ای جایگاه فعلی شما را در ذهن مخاطبان بررسی می‌کنیم. به روش‌های مختلف از دغدغه‌ها و دل‌نگرانی مصرف‌کنندگان، میزان وفاداری‌شان به برندهای دیگر و دلایل این وفاداری آگاه می‌شویم. این همان شروع برنامۀ طراحی کمپین برای تعریف صحیح جایگاه برندی شما در بازار هدف است. در این مرحله با توجه به استراتژی‌های شما به بازسازی یا معرفی جایگاه جدیدتان اقدام خواهیم کرد. در این مرحله اهداف طراحی کمپین براساس نقاط کلیدی اتصال با ذهن مخاطبان آنالیز و ترسیم می‌شود. هدف اصلی این مرحله نبرد برای حضور در ذهن مخاطبان بازار هدف است که تعیین استراتژی دستیابی به این مهم و ابزارهایی مشخص می‌شودکه می‌توان از آن برای این منظور استفاده کرد.

اهداف اصلی این بخش عبارت‌اند از:

 • شناسایی بخش‌های مختلف تأثیرگذار
 • روش‌های به‌دست آوردن یا بازآفرینی جایگاه
 • شناسایی روش و رفتار مصرف
 • شناسایی دغدغه‌ها و آرزوهای کلیدی مصرف‌کنندگان
 • مشخص کردن ابزارهای دستیابی برای معرفی و شناسایی جایگاه محصول و برند
 • اتصال کلمات کلیدی اثرگذار در ذهن مشتری با برند و محصول شمابه‌طور مثال اگر از شما بپرسیم؛ کلمۀ نوشابه، یادآور چند برند تجاری برای شماست؟ شما نام چند برند را خواهید برد و مهم‌تر از آن رتبه‌های اول تا چهارم را به چه نام‌ها و برندهایی تخصیص خواهید داد؟ این همان نردبان ذهنی برند است که هر نام و نشان تجاری خودش را در پله‌های این نردبان در ذهن شما قرار داده است. مسلماً متوجه خواهید شد که به یاد آوردن نام‌های اول و دوم در ذهن شما ارتباط مستقیمی با میزان دیده شدن تبلیغات آن برندها در محیط زندگی و کسب‌وکار شما ندارد.


فقط آن‌ها دقیقاً به زمان و مکان و چگونگی حضور در ذهن شما برای تعریف جایگاهشان به‌خوبی واقف‌اند.

برای همین منظور، ما به‌عنوان چشم سوم شما و سازمانتان برای به‌دست آوردن بهترین روش و اثرگذارترین موقعیت، برای حضور در جایگاهتان عمل خواهیم کرد و به‌همراه متخصصان خبره خویش به شما در این امر یاری خواهیم رساند. باید بدانید، در این مرحله به شما کمک خواهد کرد که بتوانید همکاران مناسب در بازار هدف را بیابید و به‌توان اجرایی خویش برای نفوذ در ذهن مشتریان بیافزایید. این تنها روشی است که به شما اجازه خواهد داد که قلب تپندۀ کسب‌وکار خویش را که همان بازاریابی و فروش است، به‌درستی به تپش وادارید.

ارزش‌گذاری و اولویت‌بندی اهداف با توجه به وعده‌های برند و نام و نشان تجاری شما:

ارزش‌گذاری و اولویت‌بندی اهداف با توجه به وعده‌های برند و نام و نشان تجاری شما:

ارزش‌گذاری و اولویت‌بندی اهداف، براساس نکات زیر تعیین می‌شود:

 • قدرت رقبا در هر بخش بازار
 • جایگاه فعلی برند یا محصول
 • توان عملیاتی سازمان یا توان رقابتی کالای شما
 • اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت
 • روش‌های در دسترس برای ارسال پیام ارزشی در هر بخش از بازارهای هدفی که انتخاب شده‌اند
 • میزان وفادارسازی مشتریان با برند شما درگذشته
 • بودجه و زمانِ در دسترس برای طراحی کمپین‌ها
 • بزرگی و ثبات‌پذیری بخش‌های انتخاب‌شده
این بخش از فرایند برنامۀ عملیاتی، درواقع اتصال هستۀ اصلی برنامه که بخش‌بندی است، با سایر بخش‌هاست. باید با دقت تمام به شناسایی نقاط اتصالی هرکدام از اولویت‌ها با بخش‌های موردنظر پرداخته شود و از طرف دیگر به‌ساده‌ترین و شیواترین روش، برای مخاطب بیان شود. با انجام این بخش فرایندکاری، ما به میانۀ راه نزدیک می‌شویم که می‌توانیم اثرگذاری هر کمپین را به‌دست آورده و آن را با ابزارهای بازاریابی و برندینگ بسنجیم.

بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با شرایط و مخاطبان بازار هدف

بازاریابی و تولید محتوای برندینگ متناسب با شرایط و مخاطبان بازار هدف

اگر توانسته‌ایم، همراه نام و نشان تجاری شما، موفقیت‌های بیشتری به‌دست آوریم و شیرینی پیروزمندانه‌ای را با یکدیگر بچشیم، به‌علت تسلط تیم متخصص محتوانویسی در ارائۀ سناریوهای پیروزمندانه است. یک محتوای عالی مسیر نفوذ بیشتر در قلب و ذهن مشتریان است. این جریان هیچ رودربایستی با کسی ندارد، بسیاری از برندها عاشق این هستند که در صحنۀ نبردِ ذهن مشتری، پیروز باشند و بتوانند جایگاه مناسبی در نردبان برندِ ذهنی مشتریان به‌دست آورند. داستان باید به‌گونه‌ای باشد که توجه مخاطبان بازار هدف را در هر بخشِ نام و نشان تجاری، مزایای محصولات و ارزش‌های نهایی جذب کند. امروزه، همه می‌توانند بگویند که بازاریابی محتوای برندینگ را می‌دانند؛ ولی تمامی محتواهایی که ما تدوین می‌کنیم، با اشراف کامل بر نقشۀ مغزی مشتریان است. نقشه‌ای که ما را به گنج نهانِ ذهن مشتری که همانا کلیدِ خرید است، می‌رساند.

 • اینکه در همه‌جا دیده شویم، لازم است؛ ولی کافی نیست.
 • اینکه چه پیامی برای مخاطبان داشته باشیم و ما را چگونه ببینند، شرط پیروزی ماست.
 • باید به تعهدی که برند به‌صورت وعده داده است، عمل کنیم و کاری نماییم که مخاطب راغب شود، ما را به دیگران معرفی کند.

برندینگ دیجیتال همان مسیری است که شما باید به‌ناچار همانی باشید که هستید؛ نه می‌توانید بزرگ‌نمایی کنید و نه کوچک نمایی. جاده‌ای دوطرفه که نه‌تنها شما مخاطبان و رفتار مصرفِ آن‌ها را رصد می‌کنید، بلکه آن‌ها نیز شما و سازمان و عملکردتان را به‌وضوح می‌بینند. این دنیا واقعاً زیر یک ذره‌بین بزرگ است. شما برای دیده شدن، کوتاه کردن مسیر برای حضور در ذهن مخاطب و گسترش بازارهای هدف، به این مدل و ابزار نیاز دارید. شما هم می‌توانید گوی سبقت را در به‌دست آوردن مشتریان و وفادارسازی آن‌ها بربایید.

اهداف این بخش عبارت‌اند از:


 • تولید محتواهای برندینگ به‌گونه‌ای است که با توجه به برنامۀ عملیاتی، کوتاه‌ترین و سریع‌ترین مسیر به کلمات کلیدی و دغدغه‌های مخاطبان را نشان دهد.
 • انتخاب اثربخش‌ترین روش تولید محتوا برای ارسال پیام (صوتی، تصویری، نمایشی، ایفوگرافی، تیزر و...)
 • انتخاب ابزارهای بهینه برای ارسال پیام در نقاط اتصال به بازار هدف
 • بهینه‌سازی محتوا برای موتورهای جست‌وجو SEO برای بهتر دیده شدن
 • شناسایی مسیر حضور مشتریان در فضای اینترنت برای راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی
ارسال پیام ارزشی برند به مخاطبان و مدیریت و بهینه‌سازی متناسب با بودجۀ شما (کمپین‌های برندینگ)

ارسال پیام ارزشی برند به مخاطبان و مدیریت و بهینه‌سازی متناسب با بودجۀ شما (کمپین‌های برندینگ)

این مرحله پوستۀ خارجی و هویتِ بصری شماست که باید بتواند چنین فرایندِ قدرتمندی را به نحو احسنت و درخورِ شایستۀ برند شما به مخاطبان ارسال نماید. خلاقیت، زیبایی و کارآمدی ازجمله فاکتورهای اساسی این بخش است. هدف در این بخش، بیشتر دیده شدن شما و جذب مخاطبان برای همکاری با شما در انتقال و انتشار پیام است. شریان‌های اصلی و کانال‌هایی که مخاطبان بازار هدفتان برای حضورشان انتخاب می‌کنند، بسیار مهم است. هرچند که ما در کنار شما موظف به استفادۀ بهینه از بودجۀ شما و برنامۀ بودجه‌بندی هستیم، ولی سرمایه‌گذاری درست و بودجۀ تخصیصی برای دیده شدن بسیار حائز اهمیت است. هر طرحی که بتواند شما را بیشتر در ذهن مخاطبان حک کند و افزایش توان فروشتان را ارتقا ببخشد، نیاز به برنامه‌ریزی کامل و ویژه دارد.

دستاوردهای شما در پایان این برنامۀ عملیاتی به شرح ذیل است:

 • استراتژی بازاریابی مناسب و پیشرو را در دست دارید.
 • فضای رقابتی برای به‌دست آوردن فرصت‌های نهفته در شکاف‌های بازار را تغییر می‌دهید.
 • می‌توانید جایگاه مناسبی در ذهن مخاطبان بازار هدف به‌دست آورید.
 • فروش شما و منافع حاصل از بازارتان به‌درستی افزایش می‌یابد.
 • چون دقیقاً برای نقاط اتصال درستتان سرمایه‌گذاری کرده‌اید، به‌شدت هزینه‌های برندینگ و تبلیغات شما کاهش می‌یابد.
 • ازآنجاکه پیام ارزشی‌تان از دریچۀ دیدگاه مخاطب به مشکلات، به او ارسال شده است، مخاطب با شما ارتباط معنادارتری پیدا خواهد کرد. اگر به‌درستی به وعده‌های کیفی و کمیتی برندتان عمل کنید، یکی از قدرتمندترین روش‌های بازاریابی را که همان بازاریابی دهان‌به‌دهان یا (MOM) است، به‌دست خواهید آورد.


در ارتباطات تجاری، مذاکرات حضوری و رودررو، همیشه بهترین شیوه برای ایجاد رابطه‌ای قدرتمند هستند. برای همین منظور اگر سؤال‌هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می‌خواهید کسی به‌عنوان دوست پاسخ‌گوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت کنید، برای جلسات حضوری یا تلفنی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید. ما مشتاقانه آمادۀ پاسخ‌گویی به شما هستیم. همچنین، در صورت لزوم فرم زیر را پر کنید و مطمئن باشید، ما به‌سرعت از طریق اطلاعات فرم با شما تماس می‌گیریم.

 • 021-22057358
 • 021-22657361


 • فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  جدید لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید