• درباره ما

  درباره ما

  امپریال برند

درباره ما (آنچه مشتاق هستیم، بدانید؟)

زمانی که نوجوان بودم، پدرم داستانی را برایم تعریف کرد. داستان بسیار جالبی بود که در آن پسربچۀ ماهیگیری خاطراتش را چنین بازگو می‌کرد. او می‌گفت: «خانۀ ما در کنار رودخانه‌ای بزرگ ساخته شده بود و در زمان‌های خاصی از سال، مردم اجازه داشتند، ماهیگیری کنند. من و پدرم تورِ بزرگی را از این سمت رودخانه به آن سمت رودخانه می‌بستیم و مدتی انتظار می‌کشیدیم؛ آن‌قدر ماهی‌ها زیاد بودند که بعضی از اوقات وزن تور بیشتر از هزار کیلوگرم می‌شد و حمل آن بسیار کار دشواری بود. می‌پذیرفتم که داخل تور بروم. ماهی‌های داخل تور را با دست می‌گرفتم و روی شن‌های ساحل می‌انداختم. برایم جالب بود که پدرم من را فرد مناسبی برای این کار می‌دانست؛ داخل آب می‌پریدم، آبی مملو از ماهی که با دمشان به پاهایم شلاق می‌زدند؛ اما واقعیت این بود که درد خاصی ایجاد نمی‌کرد و آزاری نمی‌رساندند.؛ اما در داخل رودخانه گاهی کلۀ تمساح بسیار بزرگی را می‌دیدم که از آب بیرون می‌آمد و دوباره ناپدید می‌شد. اگر به آن موجود بسیار بزرگ و وحشتناک توجه نمی‌کردم، احتمال می‌رفت پا یا دستم یا حتی خودم آسیب جدی ببینم. پس اهمیتی به شلاق دم ماهی‌ها نمی‌دادم، اما سخت مراقب نقطه‌ای بودم که تمساح قرار داشت».




حال چرا این داستان را بازگو کردیم ؟

این داستان بسیار زیاد مشابه تجارت امروز همۀ ماست. امروز با ورود به عصر جدید، کسب‌وکارها و متعاقباً ظهور تکنولوژی و حضور رقبای قدرتمند و ارزشمند شدن اطلاعاتِ شما، باید با سرعتی بیشتر به اطلاعاتی دست یابید که بتواند به شما در رشد و شکوفایی کسب‌وکارتان کمک کند. علی‌رغم اینکه امروزه، در دنیای مجازی (اینترنت)، از هر زمان دیگری، به مخاطبان بازار هدفتان نزدیک‌ترید؛ ولی از هر زمان دیگری، برای سرعت بخشیدن و حضور در ذهن و قلب مخاطبانتان دورتر هستید. اگرچه شما و کسب‌وکارتان در دنیای جدید دیجیتال قرار دارید، اما در اغلب موارد دانسته‌هایی که از این دنیا و رقبای خود به‌دست می‌آورید، اطلاعات بااهمیتی نیستند و شما را گمراه می‌کنند.
درست مانند شلاقِ دم‌ماهی‌های داخل تور، موردی برای نگرانی نیست. شما و شرکتتان به شناسایی دقیقی از کسب‌وکار رقبا، ابزارهای دنیای دیجیتال و مخاطبان و مشتریان هدف جدید، بسیار نیازمندید. اینکه دقیق نشان داده شود که تمساح در کدام نقطۀ تجارت شما مخفی شده است، حائز اهمیت است.





تیم قدرتمند امپریال برند با حضور اساتید و نخبگان، کارشناسان با تجربه و مشاوران حرفه‌ای در کنار شما، مسیر نادرست را شناسایی می‌کند و راه صحیح و دقیق کسب‌وکار را برایتان روشن می‌سازد. همراهی ما، برند شما را در عمق ذهن مخاطب ماندگار می‌کند.

داستان کسب‌وکار ما دقیقاً از جایی شکل گرفت که عارضه‌هایی که سال‌ها خودمان با آن‌ها روبه‌رو بوده‌ایم، داستان حضور در دنیای دیجیتال را آن‌قدر پیچیده می‌کرد که احساس می‌کردیم، هرلحظه وارد دهان کوسه‌ای خطرناک می‌شویم.

تصمیم درست آن زمان، برای رهایی از چالش‌ها، آشنایی با قوانین و راهکارهای موفقیت و دستیابی به آن‌ها بود. با این توانایی موفق به یاری رساندن به اشخاصی مانند خودمان شدیم. با این گنج ارزشمند، حضور در دنیای تجارت، در حین پیچیدگی بسیار شفاف شده است.

امروزه، بازاریابی و برندینگ، مانند عبور از یک خیابان دوطرفه است، همان‌طور که شما رفتار مصرف‌کننده را رصد می‌کنید، مردم نیز رفتار شما را با خودشان مشاهده می‌نمایند. آن‌ها کاملاً شما را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند که آیا می‌توانید به وعده‌هایی که داده‌اید عمل نمایید یا آیا شما همانی هستید که می‌گویید؟ و هیچ چاره‌ای به‌جز این نیست که همان باشید که هستید.

بر همین اساس ما سعی کردیم، با جمعی از نخبگان و اساتید حوزۀ کسب‌وکار ایران و همکاران برون‌مرزی خود، برای به‌روز شدن اطلاعات طبق استانداردهای روز دنیا، قدمی محکم برای سرافرازی پرچم سه رنگ کسب‌وکارهای ایرانی برداریم.

ما برای در کنار شما قرار گرفتن، استانداردهای طلایی داریم که مسیر را روشن‌تر می‌کند و به ما کمک می‌نماید، به‌درستی شما را به‌عنوان یک دوست به قله‌های افتخار راهنمایی کنیم.





کاتالوگ شرکت امپریال برند

کاتالوگ شرکت امپریال برند

با امپریال برند
خالق استانداردهای طلایی
کسب و کار دیجیتال تان باشید

دانلود کاتالوگ





برخی از مشتریان ما


G1
G10
G11
G12
G13
G14
G15
G16
G17
G18
G19
G2
G20
G21
G22
G23
G24
G25
G26
G27
G28
G29
G3
G30
G31
G32
G33
G34
G35
G36
G37
G38
G39
G4
G40
G5
G6
G7
G8
G9




ما عاشق آشنایی با شما هستیم و اعتقاد داریم، هیچ رابطۀ تجاری بدون شناخت از سطح توانمندی‌های دو طرف شکل نمی‌گیرد. اگر علاقه‌مند هستید که خدمات ما را مشاهده کنید، می‌توانید از این طریق با فعالیت‌ها و خدمات ما آشنا شوید.





در ارتباطات تجاری، مذاکرات حضوری و رودررو، همیشه بهترین شیوه برای ایجاد رابطه‌ای قدرتمند هستند. برای همین منظور اگر سؤال‌هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می‌خواهید کسی به‌عنوان دوست پاسخ‌گوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت کنید، برای جلسات حضوری یا تلفنی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید. ما مشتاقانه آمادۀ پاسخ‌گویی به شما هستیم. همچنین، در صورت لزوم فرم زیر را پر کنید و مطمئن باشید، ما به‌سرعت از طریق اطلاعات فرم با شما تماس می‌گیریم.

 • 021-22057358
 • 021-22657361


 • فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  جدید لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید