• جاده دوطرفه

  جاده دوطرفه

  امپریال برند

جاده دوطرفه

در جادۀ دوطرفه، اندیشه‌ها و ایده‌های نو و خلاقانه‌ای برای بزرگ‌تر شدن و حرفه‌ای‌تر شدن کسب‌وکار شما وجود دارد.

تیم تخصصی امپریال برند تمایل دارد، در کسب‌وکار شما و ایده‌های شما شریک باشد و بتواند به پیشرفت خط فکر شما و جهت دادن به آن برای سازمان شما کمک شایان و درخور توجهی کند.

امپریال برند

در جادۀ دوطرفه هدف ما این است که چشم سوم شما باشیم و شما با این وجه تمایز می‌توانید به‌سرعت به تولید ثروت بپردازید. چون همیشه وجود یک تیم متخصص از بیرون سازمان، در کنار شما قرار می‌گیرد، می‌تواند به‌صورت درست و بدون درگیر شدن در روزمرگی سازمان به شناسایی گلوگاه‌ها و نقاط ضعف و قدرت شما بپردازد و سازمان شما را چابک‌تر کند. مکانیزم جادۀ دوطرفه بدین‌گونه است که هر فرد یا هر سازمانی، هر سؤالی در خصوص کسب‌وکار دیجیتال و دنیای مجازی در حوزۀ کاری تیم امپریال دارد، می‌تواند بکند. این سؤال توسط متخصصان امپریال برند جهت‌دهی می‌شود و پاسخ آن توسط افرادی که در سایت ما عضویت دارند، داده می‌شود. پس از آن تمام افرادی که جواب‌ها را می‌خوانند به آن رأی می‌دهند و در انتها این جواب‌ها توسط متخصصان ما بررسی و بهترین جواب انتخاب می‌شود.
در بعضی از مواقع در جادۀ دوطرفه شما شاهد مسابقات بسیار جذاب با جوایز بسیار عالی هستید که شما را شگفت‌زده خواهد کرد. در جادۀ دوطرفه به‌دنبال خلق مشترک با شما هستیم و می‌خواهیم بسیاری از مسائل شما را با کمترین هزینه و انرژی دیگران رفع کنیم. در جادۀ دوطرفه همان‌گونه که شما به ما کمک می‌کنید که از رقبای خویش متمایزتر رفتار کنیم و وجه تمایزهای ما را به دیگران معرفی می‌کنید، ما نیز به شما کمک می‌کنیم که در بسیاری از اوقات بدون هزینه دیده شوید و در وب‌سایت ما قسمتی برای معرفی خود و محصولاتتان داشته باشید. این‌گونه با حضور در شبکۀ ارتباطی امپریال می‌توانید به خلق فرصت‌ها و دوستی‌های تجاری پایدارتری نیز بپردازید.


جالب است بدانید که ما بیشتر از شما مشتاق یادگیری هستیم، پس شما برای ما بهترین هستید.


شرکت‌های بسیاری در کنار ما توانسته‌اند برند خود را معرفی کنند و کسب‌وکار خود را بهبود ببخشند. ما توانسته‌ایم، دوستانمان را در بیشتر شدن فروششان در حوزه‌های مختلف یاری کنیم و بر این عقیده‌ایم که هیچ‌چیز در جهان بدون قانون و بدون دلیل نیست. اگر ما توانستیم کاری کوچک برای بهبود سازمانی و معرفی کسب‌وکار دیجیتال دوستانِ خود انجام دهیم، آن‌ها برای ما چه کرده‌اند؟
قانون عمل و عکس‌العمل:

دوستان و رفقای عزیز از ما تشکر کردند، در کنار ما بودند و آن‌ها با انتخاب امپریال برند نشان دادند که ما خواستیم و شد. درنهایت این امر باعث رشد و پیشرفت ما نیز می‌شود. معرفی ما به دوستانشان باعث خوشحالی و بزرگ‌تر شدن عرصۀ کسب‌وکار دیجیتال در این مرزوبوم خواهد بود.


در جادۀ دوطرفه باافتخارِ همراهِ شما بودن، ما اهداف بسیار بزرگی را به‌منظور گسترش تجارت شما و توانمندی‌هایتان، برای خود ترسیم کرده‌ایم. برای معرفی و بیان مزیت‌های رقابتی شما و تمامی نکات مثبتی که ساخته‌اید و لایقشان هستید. هنگامی‌که ما شما عزیزان را از خودمان می‌دانیم باافتخار برای ارتقای سطح دانشی، فنی، عملیاتی شما می‌کوشیم تا سهم بیشتری از بازار را از آن خود کنیم.
«حالا وقت شماست که استانداردهای طلایی خود را خلق کنید»

شعاری است که به آن ایمان داریم و در تمامی مسئولیت‌های برندمان بر آن اتکا کرده‌ایم. شعاری که قرار است، در جادۀ دوطرفه، از زاویه‌ای دیگری دربارۀ مسئولیت‌های اجتماعی و مدنی امپریال برند پرده بردارد. این شعار سرلوحۀ کار ماست و وظیفۀ ما را در قبال شما سنگین‌تر می‌کند. ما برای آنکه اثری نیک از خویش به‌جا گزاریم، آن را پذیرفته‌ایم و شما هم مانند تمامی مشتریان ما متوجه خواهید شد که ارزش امپریال برند به دلیل تعریف استانداردهای طلایی است که موجب پیشرفت نه‌تنها خود و مشتریان، بلکه صنعت و کسب‌وکاری شده است که در آن قرار دارد.
امپریال برند قصد دارد، با طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و انسان‌دوستانه شامل حمایت از مؤسسات خیریه، برگزاری دوره‌های آموزشی ـ عملیاتی برای جوانان، جشنواره‌های کسب‌وکار و... همیشه ارتباط ارزشمندش را با شما حفظ کند.در ارتباطات تجاری، مذاکرات حضوری و رودررو، همیشه بهترین شیوه برای ایجاد رابطه‌ای قدرتمند هستند. برای همین منظور اگر سؤال‌هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می‌خواهید کسی به‌عنوان دوست پاسخ‌گوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت کنید، برای جلسات حضوری یا تلفنی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید. ما مشتاقانه آمادۀ پاسخ‌گویی به شما هستیم. همچنین، در صورت لزوم فرم زیر را پر کنید و مطمئن باشید، ما به‌سرعت از طریق اطلاعات فرم با شما تماس می‌گیریم.

 • 021-22057358
 • 021-22657361


 • فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  جدید لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید