• بازاریابی دیجیتال

  بازاریابی دیجیتال

  امپریال برند

بازاریابی دیجیتال

اگر بدانید مخاطبان کسب‌وکار شما در ایران، فارغ از اینک مدل سنتی باشید یا مدرن، بیش از 60 درصد اطلاعات خود را دربارۀ محصول و انتخاب برند تجاری، از فضای نت و دیجیتال به‌دست می‌آورند، چه برنامه‌ای برای آن پیش‌بینی خواهید کرد؟ آیا می‌خواهید، این فرصت را از دست بدهید یا به روش و ابزارهای مناسب برای بهترین نتیجه از آن استفاده کنید. امروز بازاریابی دیجیتال یک اصل است. حتماً زمان را مدیریت خواهید کرد که با مدل بازاریابی دیجیتالِ ما که باعث افزایش توان فروش و قدرت شما می‌شود، آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.
اگر می‌توانستید برنامۀ بازاریابی را در اختیار داشته باشید که کسب‌وکارتان را بهینه سازد، چه اتفاقی برای سازمانتان می‌افتاد؟
وضعیت سازمانتان امروز چگونه بود؟
این همان برنامه‌ای است که ما برای شما تدارک دیده‌ایم. آیا دربارۀ اعداد ∞ 40 90 چیزی می‌دانید؟


90

براساس پژوهش‌های جدید بیش از 90 درصد ابزارهای بازاریابی برای استفادۀ فروشندگان، بی‌مصرف‌اند.
حال می‌گوییم: شاید تصور کنید که دلیلش بی‌نیازی فروشندگان به این ابزار است تا با مخاطب ارتباط برقرار کنند؛ اما پژوهش‌ها چیز دیگری نشان می‌دهد:

40

یک فروشندۀ متوسط هر ماه 40 ساعت از وقت خود را صرف خلق کردن ابزارهای بازاریابی می‌کند. حال می‌گوییم: پس دلیلش این نیست که فروشندگان نیازی به ابزارهای بازاریابی ندارند. به‌علاوه، به‌تمامیِ اوقات تلف‌شدۀ تیم فروش و بازاریابی‌تان فکر کنید؛ زمانی‌که ارتباطی میان این دو تیم وجود ندارد و این به مشکل نهایی ختم می‌شود که عبارت است از:

∞ پیام‌های مختلف، امروزه به مخاطبتان می‌رسد. حال می‌گوییم: این چیزی است که موجب شیوع شیزوفرنی (= جنون جوانی) پیام در بازار می‌شود. به همین دلیل است که شما از زبان مدیر فروشی می‌شنوید که او با سه نمایندۀ مختلف سفرکرده و انگار هر نماینده‌ای برای یک شرکت متفاوت کار می‌کرده است. ازاین‌روست که شرکت‌ها به ما مراجعه می‌کنند، زیرا می‌خواهند تلاش‌های به‌هدررفته را متوقف کنند.


1

90 درصد از برنامه‌های بازاریابی و ابزارهای بازاریابی دیجیتال که به‌عنوان شاه‌رگ اساسی حیات کسب‌وکارها بر پلت‌فرم وب هستند، به این دلیل به شکست می‌انجامند که از همان ابتدا هیچ نقشۀ راهی برای جذب و تولید محتوای ارزشی برند و بازاریابی آن‌ها وجود ندارند. دلیل این موضوع آن است که سازمان‌ها تصور می‌کنند با داشتن یک وب‌سایت، فرایند کسب‌وکار دیجیتالشان تکمیل می‌شود، ولی این مانند خریداری زمین برای ساختن یک‌خانۀ لوکس است. زیبایی و حتی فروش این خانه به بسیاری از المان‌های دیگری وابسته است که باید از همان ابتدا برای اجرای آن‌ها برنامه‌ریزی شود. برای همین منظور امپریال برند، برنامۀ جامع بازاریابی دیجیتال خود را تهیه و به بازار عرضه کرده است که بتواند به شما و کسب‌وکارتان برای دسترسی به منابع خود (جریان‌های درآمدی) و افزایش آن یاری رساند. در ادامه به معرفی این برنامه و اجزای اجرایی آن می‌پردازیم و به شما نشان می‌دهیم، چگونه تا پایان مسیر با شما خواهیم بود.


1
 • انتخاب پلت فرم دیجیتال (وب‌سایت و نوع آن، اپلیکیشن، سوشیال مدیا و...) براساس ماهیت کسب‌وکار، موقعیت رقبا، سلیقۀ مخاطبان بازار هدف و کانال‌های دسترسی به بازارهای هدف
 • تولید و ارائۀ محتوا و پیام ارزشی برند، چه‌چیز را وعده دهیم؟ چرا وعده دهیم؟ چگونه بیان کنیم که وجوه تمایز و مزیت‌های رقابتی‌مان را مخاطبانمان درک کنند.
 • انتخاب صحیح کانال‌های ارتباطی و مسیریابی انتشار کمپین‌های بازاریابی، مدیریت و آنالیز وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی
 • بهینه‌سازی و اشتراک‌گذاری با بازارهای هدف در نقاط اتصال و همکاری مشترک با مشتریان به‌صورت استراتژی خلق مشترک با مشتریان.
 • طراحی و اجرای کمپین‌های بازاریابی
تولید محتوای بازاریابی و تبلیغات


تبلیغات و تولید محتوای امروز چگونه است؟

تبلیغات و تولید محتوای امروز چگونه است؟

شناسایی کامل و صحیح بازار هدف و شناخت مخاطبان بازار هدف به‌همراه تحلیل رفتار و روان‌شناسی فروش در تولیدِ بهترین محتوا و پیام ارزشی به ما کمک می‌کند. برای پیش‌بینی و جهت‌دهی رفتار مناسب مخاطبان در هنگام مواجهه با برند، شناسایی کانال‌های مناسب و چگونگی ارسال و محتوای پیام لازم و ضروری است. پیام‌های ارسالی در هریک از این کانال‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که هرکدام از کانال‌های تبلیغاتی، مانند ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، تیزرها و وب‌سایت و... را در مسیر اهداف برندینگ هدایت کند و بازخورد لازم را دریافت کند.
آنالیز بازخوردگیری و بازگشت مشتریان، آنالیز قدرت و سبک رفتاری رقبا در بازار و ایجاد سیستم بهینه‌سازی فروش و فرایند ذهنی خرید مشتریان، وظیفه‌ای است که ما به شکل کامل برای شما انجام خواهیم داد.

شناسایی مشتریان بالقوه و آنالیز درست فرایند خرید

ایجاد سیستم و کانال‌های مناسب توزیع برای خرسندی و رضایت مشتریان
ما تا پایان راه با شماییم.
راهی تا خلق رضایت و وفادارسازی مشتری

امروزه، اگر پیام شما برای مخاطبانتان شخصی‌سازی نشده باشد و از دریچۀ دیدگاهش با او صحبت نکنید، نه‌تنها به شما وفادار نمی‌شود، بلکه در نگاهِ اول شما را نخواهد دید و این همان داستان آب در هاون کوبیدن است. ما با برنامۀ تولید محتوای اختصاصی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، شما را به دیگران معرفی و دیگران را به شما علاقه‌مند خواهیم کرد. این به‌گونه‌ای است که بهترین بهره را از سرمایه‌گذاری‌هایتان به‌دست آورید. این یعنی کسب‌وکاری هدفمند و مشتریانی وفادار.

آنالیز شبکه‌های اجتماعی با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی

آنالیز شبکه‌های اجتماعی با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی

امروزه، یک فرایند برای تغییر دادن حالت مشتریان در بازاریابی رخ داده است که با توجه به حضور و قدرت شبکه‌های اجتماعی هر روز قوی‌تر می‌شود، به‌گونه‌ای که صاحبان کسب‌وکار و نام و نشان‌های تجاری، باید این سیکل جدید را در کسب‌وکار خویش رعایت و اجرا کنند.

امروزه، هر کسب‌وکاری دارای یک نوع موسیقی منحصربه‌فرد است که برای مخاطبان بازار هدفِ خود ارسال و آن‌ها را ترغیب می‌کند که به شنوندگان کسب‌وکار آن‌ها تبدیل شوند. نوع موسیقی و چگونگی نواختن، عامل بسیار مهمی است که موجب می‌شود، پیروزی یک کسب‌وکار در مراحل بعدی راحت‌تر شود؛ یعنی تبدیل شنوندگان کسب‌وکار به مشتریان بالقوۀ سازمان و درنهایت به مشتریان بالفعلی که باید با فرایند و برنامه‌ای منظم به وفاداران سازمانی تبدیل شود؛ یعنی پروسۀ مشتری‌سازی امروزه، شامل چهار بخش است. باید برای دستیابی بهینه به این مهم، برنامه‌ای پویا به‌علاوۀ نرم‌افزارهای تحلیلی وجود داشته باشد تا بتوان به‌درستی مسیر درست و چگونگی حرکت در آن را برای سازمان مهیا کرد. این امر مهم توسط ما به بهترین شکل می‌تواند برای پویایی سازمان شما انجام گیرد.
طراحی کمپین‌های بازاریابی و تبلیغات

حضوری قدرتمند در ذهن مخاطبان بازار هدف در تمام نقاط اتصال


امپریال

آیا می‌دانستید، بیش از 77 درصد از تبلیغات و المان‌های کمپین‌های بازاریابی اثرگذاری لازم را ندارند، نه‌تنها کمکی به کسب‌وکارتان نمی‌کند، بلکه به هزینه‌های سربار بازاریابی‌تان اضافه می‌کنید.

درنهایت پیام ارزشی شما برای مخاطبان بازار هدفتان شخصی‌سازی‌شده و موجب ایجاد تمایل رفتاری و علاقه‌مندی به برند شما می‌شود. این امر دسترسی بهتر شما به کلید خرید مشتریانتان را تسهیل می‌کند. در انتها با اجرای برنامه‌ای جامع و کامل، کمک می‌کنیم که برند شما به نردبان علاقه‌مندی‌های برند در ذهن مشتری نفوذ کند و آن‌ها به شما علاقه‌مند و وفادار شوند. نتیجۀ این وفاداری، رونق کسب‌وکار و کاهش هزینه‌های سربار برندسازی و بازاریابی برای شماست. به‌صورت کلی این برنامه به شما کمک می‌کند، سرمایه‌ها و بودجۀ این کار را برای نقاط اتصال درست مصرف کنید.

امروزه، مخاطبان کسب‌وکار شما، بیش‌ازاندازه در معرض آگهی‌های تجاری و تبلیغاتی قرار گرفته‌اند. آن‌ها دچار یک نوع وازدگی از تبلیغات شده‌اند. امروزه، هرکدام از ما در طول روز در معرض 3 تا 6000 آگهی تبلیغاتی از کانال‌های مختلف قرار گرفته‌ایم و همین امر موجب شده است که تبلیغات اثربخشی قبلی خود را نداشته باشند و استثنا فقط در شرایطی است که بتوانند به‌درستی به ذهن و قلب مشتریان رسوخ کنند. ما برای شما برنامه‌ای ویژه برای تمامی کانال‌های ارتباطی‌تان با مخاطبان بازار هدف طراحی کرده‌ایم که در آن نقاط قوت و ضعفتان تعیین می‌شود. جایگاه امروز شما در بازار و استراتژی رقبایتان برای حضور در بازار در نظر گرفته می‌شود. آنالیز رفتار مصرف‌کننده و استراتژی ارزش‌بنیان برای کسب‌وکارتان در ذهن مشتری جزء اصول است.


ما تا پایان راه با شماییمراهی تا خلق رضایت و وفادارسازی مشتری

ما تا پایان راه با شماییم
راهی تا خلق رضایت و وفادارسازی مشتری

تفاوت برنامه و روش اجرایی ما برای شما با دیگران این است:
تابه‌حال شما هزینه می‌کردید که مخاطبانتان را پیدا کنید؛ ولی ما کاری می‌کنیم که مخاطبانتان شما را پیدا کنند و در کنارتان احساس لذت کنند. شما دیگر مشتری ما نیستید، بلکه جزئی از برند ما هستید و کسب‌وکار شما، کسب‌وکار ما نیز است.


این شش اصل مهم همکاری ما در کنار شما، برای توسعۀ خلاقانۀ کسب‌وکار و وفادارسازی مشتریانتان است.(1)

برنامه‌ای براساس احساس وظیفه‌مان مطابق بر وعده‌های برندمان

(2)

برنامه‌ای براساس ارزش‌های برندمان و آرزوهای مخاطبانمان

(3)

برنامه‌ای پویا و خلاق و مثبت‌گرا برای ایجاد رضایت در مشتریانمان

(4)

برنامه‌ای کاملاً عملیاتی و استراتژیک با توجه به بودجۀ شما

(5)

برنامه‌ای برای یاری رساندن به مشتریان و حلِ دغدغه‌های ذهنی و احساسی‌شان در بهترین شکل همکاری که از صنعت ما توقع دارند

(6)

صداقت و وفای به عهد در ارائۀ خدمات و فروش محصولات سازمانی
در ارتباطات تجاری، مذاکرات حضوری و رودررو، همیشه بهترین شیوه برای ایجاد رابطه‌ای قدرتمند هستند. برای همین منظور اگر سؤال‌هایی در ذهن شما شکل گرفته است که می‌خواهید کسی به‌عنوان دوست پاسخ‌گوی آن باشد و مشاوره و راهنمایی مناسبی دریافت کنید، برای جلسات حضوری یا تلفنی با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید. ما مشتاقانه آمادۀ پاسخ‌گویی به شما هستیم. همچنین، در صورت لزوم فرم زیر را پر کنید و مطمئن باشید، ما به‌سرعت از طریق اطلاعات فرم با شما تماس می‌گیریم.

 • 021-22057358
 • 021-22657361


 • فرم تماس با ما

  نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خودتان را وارد نمائید

  شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

  ایمیل
  لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

  متن پیام
  لطفاً متن پیام خود را وارد نمائید

  کد امنیتی *
  کد امنیتی
  جدید لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید