طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت یکی از اولین اقدامات در حوزه بازاریابی دیجیتال است. طراحی وب سایت بخش های مختلفی دارد و طراحی وب سایت توسط برنامه نویسان وب انجام می شود.

پس از انجام پروسه جمع آوری و تحلیل و بررسی داده ها درباره حوزه فعالیت کسب و کار خود و رقیبان، علاقه مندی و جنبه روانشناختی مخاطبان بازار هدف و ... باید اقداماتی در این زمینه انجام گیرد که در این بین ایجاد وب سایت برای یک کسب و کار مهم ترین کار در حوزه بازاریابی است و کم اهمیت ترین وجه ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار شما، ایجاد نوعی اعتبار برای کسب و کار است.

 پروسه ایجاد یک وب سایت خوب، کار پیچیده و زمانگیری است. اولین قدم در فرایند ایجاد یک وب سایت، طراحی آن است. طراحی وب سایت به طور کلی به مهارت و فرایند ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود. امروزه با رشد این تخصص و فراگیر شدن استفاده از وب سایت توسط هر سازمان، ارگان، شرکت، برند، کسب و کار و... ، استفاده از متخصصان و طراحان وب سایت برای طراحی و ایجاد یک وب سایت امری غیرقابل انکار بدل شده است.


همانطور که قبلا هم گفته شد، وب سایت کسب و کار و برند شما، ویترینی برای معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شماست. از این رو، این ویترین هرچه جذاب تر و بی نقص تر باشد، احتمال دیده شدن کسب و کار و برند شما بیشتر است. پس استفاده از تیمی مجرب و خلاق در پروسه طراحی و ساخت وب سایت امری کاملا واضح است.


متخصصان و طراحان وب سایت شما در "امپریال برند" با تکیه بر خلاقیت، دقت و تجربه خود می توانند شما را در پروسه طراحی وب سایت همراهی کنند.
با خواندن ادامه این مقاله شما می توانید اطلاعات مفیدی را به زبانی ساده در حوزه وب سایت، طراحی وب سایت و طرح وب سایت به دست آورید.

 وب سایت چیست؟

به زبانی ساده، وب سایت یا تارنما مجموعه‌ ای از فایل‌ های مختلف اعم از تصاویر، متون یا فایل‌های برنامه نویسی شده ‌است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده ‌اند. این فایل ها روی یک کامپیوتر که «سرور» نامیده می شود، قرار می‌ گیرند و با یک نام دامنه مشترک برای مثال “impbrand.com” قابل جستجو هستند.

 امپریال برند با سالها تجربه و انجام بیش از 200 پروژه طراحی سایت به عنوان یکی از شرکتهای برتر طراحی سایت میتواند بهترین وب سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ را به شما عزیزان ارائه نماید ولی چرا میگویم طراحی سایت با امپریال برند"

برای اینکه بتوانیم یاری رسان شما در طراحی اختصاصی پلت فرم دیجیتالی و طراحی سایت شما باشیم کافی است روی دکمه زیر کلیک نمایید:

چرا طراحی سایت با امپریال برند؟

شعار امپریال برند را در خاطر داشته باشید " خالق استانداردهای طلایی کسب و کار"  ما ادعا میکنیم استانداردهای جهانی و بهترین استانداردها برای هر کاری وجود دارد ولی شما با همکاری با امپریال برند طعم خوش و دلچسب دستیابی به سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ مطابق با بهترین استانداردهای لازم را دریافت میکنید. چرا به این موضوع اهمیت میدهیم چون خود را شرکت طراحی سایتی که فقط برای شما سایت طراحی نماید، نمی دانیم.

بلکه به علت دانش و توانایی متخصصان امپریال در زمینه برندسازی و انجام پروژه های متعدد استراتژی برند و برندبوک‌های سازمان دقیقاً وب سایتی را برای شما طراحی می نماییم که مطابق با وعده‌های برند شما باشد و علاوه بر ایجاد هویت یکپارچه برند بتواند تجربه کاربری و رابطه کاربری بسیار مناسبی را برای شما ایجاد نماید.

هیچگاه اعتقاد نداریم برای طراحی سایت از قالبهای از پیش تعریف شده برای برند استفاده نماییم و سعی نموده‌ایم در هر پروژه طراحی سایت و طراحی پلت فرم دیجیتال، قالبهای ذهنی خود را شکسته و طرحی منحصر به فرد خلق نماییم. گواه این ادعا نمونه کارهایی است که انجام داده ایم. (همانطور که در فایل زیر می توانید به بعضی از این نمونه کارها دست یابید و ملاحظه نمایید) هر پروژه طراحی سایت در شرکت امپریال برند، نقش و جایگاه متفاوتی دارد و متناسب با نیازهای سازمان و علاوه بر آن نیازهایی که متخصصان برند سازی و دیجیتال مارکتینگ امپریال به کارفرما پیشنهاد می نمایند و در دل داشبرد مدیریت سایت قرار میدهند طراحی می‌شود.

ما به واقع افتخار نمیکنیم که تعداد بسیار زیادی وب سایت را طراحی نماییم و بعد همه آن ها از یک طیف و یک داستان تبعیت نمایند. بلکه ما در امپریال برند برای هر طراحی وب سایت، داستان خودمان را داریم که در برگیرنده داستان برند و روش های ارتباطی مورد نیاز آن برند با مخاطبان هدفش است. ما سعی نموده ایم بتوانیم برای هر کسب و کار و متناسب با نیاز  و اهداف آن سازمان استانداردهای طلایی را خلق نماییم و در تمامی مراحل پشتیبانی لازم را برای کارفرمایان و مشتریان خود را انجام داده‌ایم. داشبرد تخصصی امپریال برند با توجه به جدیدترین استانداردهای برنامه نویسی و کد نویسی وب  و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برنامه نویسی و اجرا شده است و علاوه بر آن میتواند به بسیاری از چیزهایی که میخواهید و یا حتی فکرش هم را نکرده‌اید در این داشبرد دسترسی داشته باشید و به راحتی می توانید استفاده نمایید. 

مزیت های طراحی سایت در امپریال برند:

1- دسترسی راحت به تمامی امکانات وب سایت و تغییر صفحات حتی صفحه اصلی سایت بدون نیاز به کد نویسی و فقط با یک کلیک

2- ماژول ها ی تخصصی و تماماً کد نویس شده که شما را بی‌نیاز از نصب هر پلاگین و ماژول اضافه می نماید

3- کد نویسی تخصصی بر اساساس قواعد UI & UX 

4- طراحی بسیاری از نیازهای شما فراتر از سایت به صورت پرتال نویسی مانند بخش تیکتینگ و ارتباط گیری جامع با مشتریان

5- سیستم چت آنلاین طراحی شده و اختصاصی امپریال روی داشبرد اصلی که شما را بی‌نیاز از نصب هر چت آنلاین دیگری می کند

6- طراحی متعدد لندینگ پیج های مختلف با توجه به نیاز شما و به راحت‌ترین شکل ممکنه با یک کلیک و به صورت درگ اند دراپ (DRAG AND DROP) 

7- امکانات خاص فروشگاهی مانند دسته بندی انواع مشتریان، تخفیفات کالایی، منوهای تخصصی محصولات، انواع تخفیفات وبر اساس مناسبتها، تخفیف‌های حجمی بر اساس سطر فاکتور و ...  و دسته بندی مشتریان  و اعطای جوایز بر اساس گرید بندی مشتریان

8- به روز رسانی موجودی و قیمت کالاها با یک کلیک 

9- طراحی مودال های مختلف و لید مگنتهای اصولی برای هر محصول و یا هر صفحه خاص و لندینگ پیج برای دستیابی سریع مشتریان در درون پرتال

10- دستیابی مشتریان به بخشهای متعدد درون پرتال خود و حتی تکرار خرید یک فاکتور بدون نیاز به درخواست مجدد 

11- سطح بندی مشتریان برای دسترسی به کالاهای خاص 

12- و بسیاری از ویژیگی های دیگر که امپریال برند برای شما در بخش طراحی سایت و طراحی پرتال های دیجیتالی شما تدارک دیده است و تمامی این موارد به صورت اختصاصی کد نویسی و اجرا می گردد

به واقع اعتقاد داریم میتوانیم جز معدود شرکتهای طراحی سایتی باشیم که به وعده های خود چه از حیث زمانبندی و چه از حیث طراحی سایت بر اساس تمامی نیازهای و خواسته های مشتریان به قول و وعده های خویش در زمان تحویل پروژه های متعدد طراحی سایت, عمل نموده‌ایم.

برای اینکه بتوانیم یاری رسان شما در طراحی اختصاصی پلت فرم دیجیتالی و طراحی سایت شما باشیم کافی است روی دکمه زیر کلیک نمایید:

 

قالب یا طرح وب سایت

طرح وب به قالب نمایشی و تصویری وب سایت و طراحی گرافیکی صفحات موجود در آن گفته می شود که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می ‌باشد. قالب یا طرح وب جلوه بصری وب سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌ کند؛ از این رو، صرف هزینه و زمان و استفاده از نیروهای خلاق و ریزبین در این زمینه، می تواند به شما برای داشتن وب سایتی جذاب و در عین حال بی نقص کمک شایانی کند.

هر آنچه که باید درمورد ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب بدانید!

داشتن یک وب سایت عالی، بدون در نظر گرفتن کسب و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع، امروزه حتی افراد حرفه‌ای نیز برای ساختن برندهای شخصی خود، به یک وب سایت خوب نیاز دارند. در بیشتر موارد، سازمان‌ها و افراد متخصص به دنبال بهترین شرکت طراحی وب هستند که بتواند به آنها کمک کند تا حضور آنلاین خود را تقویت کنند.
ناگفته نماند مشکل اینجاست که همه شرکت‌هایی که خدمات طراحی وب را ارائه می‌دهند، یکسان نیستند. پس برای داشتن یک تجربه عالی از طراحی وب سایت خود از ابتدا تا انتها، باید با ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب آشنایی داشته باشید.

داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه گرایش‌های طراحی وب

تجربه و دانش در زمینه گرایش‌های طراحی وب یکی از ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب به شمار می‌آید. درواقع شیوه‌های طراحی وب در طول سال‌ها تغییر پیدا می‌کند؛ به عبارت دیگر ممکن است روندهای چند سال پیش در دنیای امروز دیگر قابل اجرا نباشند. برای مثال، طراحی‌های وب سایتی که سازگار با موبایل نیستند، اکنون منسوخ شده‌اند. با توجه به تعداد کاربران موبایلی که به شبکه جهانی وب متصل می‌شوند، اکنون داشتن یک طراحی وب سازگار با موبایل ضروری است.
برای طراحان وب تجربه بهترین معلم به شمار می‌آید. طراحان وب که مدتی در این صنعت کار کرده‌اند به احتمال زیاد با روندها و رایج ‌رین مزایا و معایب هر رویکرد طراحی وب آشنا هستند. هنگام کار با طراحان وب با تجربه، این فرصت را دارید که از آنها بپرسید که نظر آنها در مورد درخواست طراحی شما چیست. این به شما امکان می‌دهد از اشتباهات مهم در طول مسیر جلوگیری کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، هرچه درخواست طراحی وب شما پیچیده‌تر باشد، طراح وب باید تجربه بیشتری داشته باشد. آنچه شما می‌خواهید این است که با یک شرکت طراحی وب که حداقل پنج سال سابقه کار دارد، کار کنید. این برای آگاهی از روندهایی که نقش مهمی در وب سایت مشتری بازی می‌کنند، کافی است.

دانلود پروپازال امپریال برند و نمونه های طراحی سایت

آشنایی با Front-End و Back-End

برای هر وب سایتی مهم است که از نظر زیبایی شناختی کامل بوده و در عین حال کاربردی باشد. این تنها در صورتی امکان پذیر است که شرکت در هر دو جنبه front-end و back-end ساخت یک وب سایت دانش داشته باشد. ضروری است که این شرکت فقط طراحی وب جلویی را ارائه ندهد.

آشنایی به سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ

این ایده خوبی است که مشتریان به شرکت‌هایی بچسبند که خدمات بازاریابی دیجیتالی غیر از طراحی وب را ارائه می‌دهند. دانستن کل اطلاعات و اصول بازاریابی دیجیتال این امکان را برای شرکت فراهم می‌کند که وب سایتی داشته باشد که می‌تواند با شبکه جهانی وب امروزی سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر یک شرکت یک یا دو چیز در مورد اصول SEO می‌داند، باید انتظار داشته باشید که طراحی وب سایت شما فضای کافی برای تولید محتوا داشته باشد.
علاوه بر این، به یاد داشته باشید که داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست. به احتمال زیاد، شما همچنان به کمک سایر کارشناسان بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مخاطبان خود و تعامل مداوم با آنها نیاز خواهید داشت. پس خدمات آنها می‌تواند مکمل وب سایت شما باشد. درنهایت می‌توان آشنایی به سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ را یکی‌دیگر از ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب دانست. این نکته را ما در امپریال برند به خوبی لمس نموده ایم که دیدگاه دیجیتال مارکتینگ تیم ما توانسته است کمک شایانی به مشتریان طراحی سایت و برنامه نویسی و حتی کدنویسی نرم افزارهای ما نماید. چون توانسته ایم در تولید نرم افزارهای و سایتهای خویش به حوزه کسب و کار و ابزارهای دیجیتال مارکتینگی بی اندیشیم که می تواند به کسب و کسب و کاری که برای طراحی سایت نزد ما آمده است کمک شایانی نماید. به صورت کلی داشتن نگاه دیجیتال مارکتینگ این فرایندها را برای شما تسهیل میکند:
موجب میشود چابک تر از رقباشوی؟ چرا!
چون قبل از رقبا به ابزارهایی اندیشیده اید که موجب خلق ارزش و تجربه کاربری بهتری نسبت به رقبایتان میشود و استفاده از این ابزارهایی در دورن پلت فرم دیجیتالی شما به شما کمک شایانی در افزایش راندمان و تجربه کاربری میشود
موجب میشود تصویر سازی بهتری از برندتان در ذهن مشتری داشته باشید؟
در تمامی مراحل طراحی سایت تان المان ها هویت برندتان نقش برجسته ای در طراحی دارند و همین امر سبب میشود بتوانید ذهنیت مخاطب را با اهداف سازمان تان همسو تر کنید، این قواعد به شما کمک میکند جایگاه بهتری در ذهن مخاطب پیدا نمایید و قواعد برندینگ دیجیتال را اجرا نمایید. برای اینکه بتوانید قواعد برندینگ دیجیتال را بهتر بیاموزیذ پیشنهاد مینماییم این محتوا را بخوانید: برندینگ دیجیتال چیست؟

امپریال برند بهترین شرکت طراحی سایت

موجب میشود بتوانید برای به مابقی مراحل بازاریابی دیجیتالی تان و دیجیتال مارکتینگ تان بهتر برنامه ریزی نمایید، مثلا فرض نمایید وقتی وب سایتا تان با قواعد به روز سئو طراحی گردد چه اتفاقی برای شما رخ خواهد داد، شما می توانید بهتر و اثر گذار تر از قبل در کلمات کلیدی هدف خود را در تیرس مخاطبان تان قرار دهید و رتبه های بالاتری در موتورهای جستجو بگیرید، این امر موجب میشود، اعتماد افراد به برند شما افزایش یابد. اگر میخواهید بدانید سئو چیست این مقاله را بخوانید، سئو چیست؟
موجب میشود هزینه های سربار بازاریابی تان به شدت کاهش پیدا کند. بله واقعا طراحی درست و بر اساس اصول موجب میشود که با خیال راحت کسب و کار اینترنتی تان را جلو ببرید و علاوه بر آن از همان روز اول تمامی نقشه های بازاریابی تان را به درست ترین شکل ممکنه اجرا کنید و به جای اینکه بعد از مدت کوتاهی مجبور شوید مجددا با هزینه ای بالاتر طراحی سایت تان را عوض کنید و علاوه بر هزینه های باز طراحی و اجرای مجدد، کلی از مراحلی که بر روی سئوی خود و یا روش های تبلیغاتی تان انجام نموده اید را از دست دهید. و مجددا این هزینه ها را برای چیزی که داشتید خرج نمایید می توانید این هزینه ها را برای جذب متخصصان بهتر مانند مانند متخصصان سئو و یا سئو کارها بپردازید.

مشاهده نمونه کارهای مختلف و بزرگ شرکت

شما باید به کارهای گذشته آنها نگاه دقیق‌تری بیندازید. کارهای گذشته آنها چیزهای زیادی را در مورد آنچه شرکت آنها می‌تواند در اختیار شما قرار دهد، بیان می‌کند. سعی کنید؛ ببینید که آیا وب سایت مشتریان قبلی آنها اشکالاتی دارد یا از نظر زیبایی شناسی جذاب است. همچنین ایده خوبی است که بررسی کنید آیا آنها بر روی طرح‌های مشابهی که می‌خواهید به دست آورید کار کرده‌اند یا خیر؟
به این ترتیب، ایده‌ای دارید که مشخص می‌کند که آیا آن‌ها می‌توانند طرحی را که شما می‌خواهید انجام دهند یا خیر. پس مشاهده نمونه کارهای مختلف و توجه به نوع کار آنها را می‌توان یکی‌دیگر از روش‌های آشنایی با ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب دانست.

دانلود پروپازال امپریال برند و نمونه های طراحی سایت

حضور افراد ماهر در تیم طراحان وب

برای هر شرکت طراحی وب سایت، این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر چه طراحان وب با تجربه‌تر روی یک پروژه کار کنند، کارها با سرعت بیشتر انجام می‌شوند. به همین دلیل است که حضور نیروی انسانی ماهر در تیم طراحان وب را می‌توان به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب قلمداد کرد. سعی کنید به تعداد طراحان وب که یک شرکت دارد نگاه دقیق‌تری بیندازید.
آخرین چیزی که می‌خواهید این است که با شرکتی کار می‌کنید که فقط نیروی انسانی محدودی دارد و به احتمال زیاد کار را برون‌سپاری می‌کند؟ یک شرکت طراحی وب بسیار معتبر نام طراحان وب خود را در تیم خود به نمایش خواهد گذاشت. در غیر این صورت برای کسب اطلاعات بیشتر باید در این مورد از آن‌ها سؤالات لازم را بپرسید. شما باید بدانید که چند نفر در وب سایت شما کار می‌کنند و سعی کنید زمان مورد انتظار طراحی را بدانید.

قیمت مناسب برای طراحی سایت

بسیاری از مردم بهترین برنامه‌ریزی را برای خرج کردن پول خود در نظر می‌گیرند. پس جدا از بودجه خود، می‌خواهید نرخ معمول طراحان وب در منطقه خود را با هم مقایسه کنید. بهتر است با مقایسه شرکت‌های مختلف قیمت مناسب را مقایسه و تعیین کنید. تعرفه قیمت طراحی سایت ما را در امپریال دیده اید، برای اینکار اینجا را کلیک نمایید
همچنین، شما نمی‌خواهید فقط به سراغ ارزان‌ترین گزینه بروید. به یاد داشته باشید که احتمال دارد، ارزان‌ترین گزینه بهترین گزینه برای شما نباشد. همیشه کیفیت کار آنها را نیز بررسی کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت و سئو امپریال برند

نظم و انظباط در اجرای فرایند از شروع تا پایان

در مرحله بعد، شما باید با شرکتی کار کنید نظم و انظباط خوبی در راه تولید و طراحی وب سایت شما دارد. مثلا ما در امپریال برند به تمام مشتریان خود کمک میکنیم از مرحله تعریف ویژگی ها و لیست RFP تا اجرا به یک دستورالعمل مشترک برسیم و بسیار این موضوع برای ما اهمیت دارد که طراحی وب سایت دوستان از نظر سیستماتیک نه خللی در سازمان آن ها ایجاد کند و نه خللی در سازمان ما. شما نمی‌خواهید در شرکتی حضور داشته باشید که مهلت مشخصی را برای اتمام کار به شما نمی‌دهند.متأسفانه، اکثر افراد برای مدیریت پروژه‌های خود این نوع رویکرد سیستماتیک را ندارند.

برقراری ارتباط خوب

همچنین می‌خواهید با شرکت‌هایی کار کنید که در هر زمانی که نگرانی داشتید به آنها دسترسی داشته باشید. پس آخرین چیزی که می‌خواهید این است که با افرادی کار کنید که به رضایت مشتری اهمیت می‌دهند. اکنون، آن‌ها مجبور نیستند هر بار در دسترس باشند. ارتباطات دیجیتال مانند ایمیل و چت های آنلاین امکان این پشتیبانی را بیش از بیش ساده کرده است
به عبارت دیگر در دسترس بودن پشتیبانی پس از فروش، یکی دیگر از ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب است. به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از وب سایت ممکن است مشکلاتی در طول مسیر ظاهر شوند. بهترین افرادی که در صورت نیاز به رفع مشکل می‌توان با آنها تماس گرفت، شرکت طراحی وب سایت شماست. و درآخر توجه نمایید که بین اهداف و اولویت های سازمان تان تفاوت ایجاد کنید و به خاطر داشته باشید اجرای بسیاری از نیازهای شما، نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی دقیقی دارد که بر روی هزینه پروژه تان تاثیر گذار است پس به میزان بودجه تان توجه نمایید و بر روی مواردی تمرکز کنید که وجودشان برای شما ضروری هستند نه آنچه که شاید بعدها برایتان کارآمد باشد. فازغ از هر CMS که میخواهید برروی آن طراحی وب سایت تان انجام گردد، عملکرد این ویژگی ها و فیچرها برای شما باید مهمتر باشد، این دقیقا مسیری است که ما در امپریال برند طی میکنیم و برایمان تولید و طراحی وب سایت های زیاد مطرح نیست هر پروژه برای ما شاخصه های خاص خود را دارد و ما به پروژه ها به گونه ای نگاه میکنیم که انگار این پروژه تمام زندگی ماست و ما با هر پروژه مان زندگی کرده ایم، در آخر این مقاله پر از مسائل و نکاتی بود که بر اساس تجربه ما در بحث کدنویسی و طراحی وب سایت، شکل گرفته است ودوست داشتیم به عنوان یک کمک در بحث انتخای شرکت طراحی وب سایت در اختیار شما قرار دهیم که بهترین نتیجه را به دست آورید، این برای ما از هر چیزی مهمتر است چون شما یک کسب و کار هستید که میتواند به عنوان مولد به اقتصاد این کشور کمک کند و اگر در این مسیر مشاوره و کمکی خواستید با ما در ارتباط باشید.

دانلود پروپازال امپریال برند و نمونه های طراحی سایت

جوایز و نقدهای خوب

آیا این شرکت برنده جوایز طراحی شده است؟ جوایز می‌توانند راه خوبی برای تعیین کیفیت کاری باشند که می‌توانند به مشتریان خود ارائه دهند. معمولاً جوایز به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که نوآوری و خلاقیت را به نمایش بگذارند. برای کسی که به دنبال طراحی وب به خصوص طراحی‌های پیچیده است، شما چیزی کمتر از یک گروه طراح وب نمی‌خواهید.
همچنین، شما می‌خواهید نگاه دقیق‌تری به بررسی‌های آنها بیندازید. سایر مشتریان در مورد شرکت چه می‌گویند؟ آیا شرکت طراحی وب حتی پس از اتمام پروژه پشتیبانی فوق العاده‌ای ارائه کرد؟ آیا شرکت مهلت تعیین شده توسط مشتری را رعایت کرده است؟ این‌ها برخی از سؤالاتی است که مشتریان قبلی آنها می‌توانند به آنها پاسخ دهند. 

طراح وب سایت کیست؟

یک طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان ‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب سایت، نمای تکرار شونده و خسته‌ کننده را به مخاطب القا نکند. در طراحی وب سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند، بشود.


یک طراح وب باید توانایی بالایی در حوزه برنامه نویسی وب، استفاده از ابزار برای ایجاد ویژگی های بصری جذاب و همچنین توانایی درک بالایی در حیطه روانشناسی برای ایجاد ارتباط با مخاطب سایت نیز داشته باشد. این ها تنها بخش کوچکی از خصوصیات و توانمندی های طراحان وب مجموعه "امپریال برند" است و موفقیت های کسب شده از پروژه های قبلی نیز گواهی بر این مدعاست.


در ادامه به ذکر چند مورد از نکات مهم در طراحی وب سایت می پردازیم:

5 نکته مهم در طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و ایجاد بخش های مختلف آن، از اهمیت بسیاری برای معرفی برند و کسب و کار شما دارد. بنابراین در زمینه طراحی وب سایت جنبه ‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روزافزون اینترنت همواره بر این موارد افزوده می ‌شود. برای وب سایت ‌های تجاری عمومی، 5 مورد زیر از جمله اصلی‌ ترین آن ‌ها به ‌شمار می‌ روند:


1. طراحی سایت باید متناسب و بر اساس عنوان و محتوای مطالب باشد؛ یعنی برای مثال اگر وب سایت برای یک برند غذایی است و محتوا و مطالب آن در حوزه مواد غذایی است، طراحی وب سایت این برند باید متناسب با حوزه فعالیت آن باشد.


2. کلیه محتوا، مطالب و اطلاعات درون وب سایت باید مطابق با هدف کسب و کار و برند باشد و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.


3. وب سایت باید قابل فهم باشد به طوری که برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی که آشنایی چندانی با فضای وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه ‌ای به کار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.


4. قالب و طرح وب سایت باید به گونه ای باشد که بتواند پایداری و ثبات را القا کند. استفاده از طراحان مجرب می تواند این موضوع را به کلی حل کند.


5. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد. این نکته که خود شاخه ای جدا در حوزه ایجاد وب سایت برای وب سایت برند و کسب و کار شماست، علاوه بر ایجاد ارتباط با مخاطب، در سئو سایت و رتبه بندی آن در سرچ موتورهای جست و جو بسیار موثر است.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم به بررسی ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب خوب و نکات مهم آن بپردازیم. داشتن یک طراحی وب خوب معمولاً اولین قدم برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی است. گاهی اوقات، نیاز به متخصصان در این زمینه دارد تا نیازهای شما را برآورده کنند و پیدا کردن یک شرکت طراحی وب خوب با توجه به تعداد شرکت‌های موجود می‌تواند مشکل باشد؛ اما با جستجوی این ویژگی‌ها، می‌توان یک شرکت خوب را پیدا کرد که بتوانید با خیالی آسوده طراحی وب خود را به آنها بسپارید و درنهایت به آنها اعتماد کنید.

دانلود پروپازال امپریال برند و نمونه های طراحی سایت

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی