دریافت کمک هزینه جهت راه اندازی استارت آپ فنلاند

آن دسته از افرادی که به دنبال گسترش فعالیت خود در اروپا هستند، استارت آپ فنلاند بهترین گزینه برای سودآوری در قاره سبز می باشد. راه اندازی استارت آپ در فنلاند دارای مزایای بی شماری است، زیرا این کشور از تاریخچه غنی در تحقیقات بین المللی برخوردار می باشد. علاوه بر این، سازمان های خصوصی در فنلاند همواره از کارآفرینان از طریق طرح های دولتی و شبکه های خصوصی حمایت می کنند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سالها تجربه درخشان در زمینه های مختلف سرمایه گذاری، آماده ارائه مشاوره در زمینه استارت آپ فنلاند می باشد. همچنین انجمن استارت آپ های فنلاند، سازمان کارآفرینی فنلاند و شبکه فرشتگان تجاری اروپا خدمات شبکه سازی، آموزش و راهنمایی را در این زمینه ارائه می دهند. دولت فنلاند ابتکارات مختلفی را برای حمایت از کارآفرینی اجرا کرده است، از جمله آنها می توان به وام های تشویقی، سرمایه برای استارت آپ ها، کاهش تشریفات اداری و حمایت از زنان کارآفرین اشاره کرد. 

شرایط استارت آپ فنلاند برای زنان

تمامی زنانی که به دنبال راه اندازی استارت آپ در فنلاند هستند، در کنار مزیت های این کشور، با چالش های متعددی در حوزه های مختلف روبرو هستند. اما به طور کلی، کارآفرینی زنان در فنلاند در حوزه هایی صورت می گیرد که شاهد رشد و پتانسیل هستند. با این حال، اذعان به چالش هایی که زنان و جوانان کارآفرین هنوز در کشور با آن مواجه هستند بسیار مهم و کلیدی است. در فنلاند زنان کارآفرین با چالش هایی از جمله پیش فرض ها، فقدان الگوهای نقش و دسترسی محدود به بودجه مواجه هستند. زیرا اغلب سازمان های مالی در فنلاند غالبا مردان را ترجیح می دهند، و کسب سرمایه و رشد شرکت های خود را برای زنان چالش برانگیز می کند. با وجود این چالش ها، بسیاری از سازمان ها با ارائه بودجه، فرصت های شبکه سازی و آموزش به زنان را برای راه اندازی استارت آپ فراهم می کنند.

طی سالهای اخیر دولت فنلاند و چندین گروه تجاری با یکدیگر همکاری می کنند تا زنان و کارآفرینان جوان را برای راه اندازی استارت آپ در  فنلاند تشویق کنند. به طوری که، برای رفع موانع و پیشبرد برابری جنسیتی، آنها کمک های مالی، وام ها و برنامه های مربیگری را ارائه می دهند. علاوه بر این، توانمند سازی زنان در فنلاند برای راه اندازی بنگاه های رونق، موجب ارتقای فعالیت و رشد اقتصادی در این کشور می شود. چالش های اساسی که زنان فنلاند حین راه اندازی استارت آپ در این کشور با آن مواجه هستند عبارت اند از:

مزایای اساسی در استارت آپ فنلاند

هر ساله بیش از هزاران سرمایه گذار بین المللی از نقاط مختلف جهان برای راه اندازی استارت آپ خود به این کشور زیبا مهاجرت می کنند. به عبارت دیگر، استارت آپ فنلاند مزیت های بی شماری را برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در فنلاند را دارند ارائه می دهد. قدرت مخارج قابل توجه، روح نوآوری، موقعیت فنلاند که در قلب یک شبکه حمل و نقل متراکم در مرکز اروپا واقع شده، همه این موارد مزایایی هستند که توسط فنلاند به عنوان یک مکان تجاری ارائه می شود. به طور کلی، فنلاند مکانی عالی برای برنامه های راه اندازی سرمایه گذاران بین المللی می باشد. یکی از اصلی ترین مزیت های راه اندازی استارت آپ فنلاند بهره مندی از اقتصاد پویا در این کشور می باشد. در نمودار زیر می توانید با روند راه اندازی استارت آپ در فنلاند طی سالهای اخیر آشنا شوید:

در جدولی که در این بخش از مقاله برای شما عزیزان تهیه کرده ایم، می توانید با مزایای کلیدی در استارت آپ فنلاند آشنا شوید:
مزایای کلیدی در استارت آپ فنلاند توضیحات
بهترین مکان برای ایده های متقاضیان :

به عنوان یک کارآفرین در فنلاند، متقاضیان می توانند انتظار یک محیط سیاسی و اقتصادی پایدار برای ایده های خود داشته باشند، که توسط قانون محافظت می شود.
ذهن باز:

دانش زبان و فرهنگ سرمایه گذاران ممکن است کلید شراکت های تجاری بین المللی در فنلاند باشد.
دریافت حمایت های حرفه ای:

تمامی سرمایه گذاران بین المللی که به دنبال راه اندازی استارت آپ در فنلاند هستند، حمایت های حرفه ای و بودجه کافی دریافت خواهند کرد.
تنوع بالا:

فرهنگ فنلاند، تنوع مردم آن و خانواده دوست آنها، این کشور را برای راه اندازی کسب و کار بسیار جذاب کرده است. علاوه بر این کیفیت بالای زندگی در فنلاند یکی از اصلی ترین مزیت های این کشور تلقی می شود.

دریافت کمک هزینه جهت راه اندازی استارت آپ در فنلاند

یکی از امتیازات ویژه برای افرادی که قصد کارآفرینی و راه اندازی استارت آپ در فنلاند را دارند، دریافت کمک هزینه در این کشور می باشد. هنگامی که یک کارآفرین می شوید، می توانید کمک هزینه راه اندازی در این کشور را دریافت کنید تا از معیشت خود در آغاز فعالیت تجاری در فنلاند اطمینان حاصل کنید. متقاضیان جهت دریافت کمک هزینه راه اندازی استارت آپ در فنلاند باید به اداره کار و اقتصاد محلی خود درخواست دهند. همچنین اگر مشتری خدمات استخدامی شهرداری هستند، می توانند برای کمک هزینه راه اندازی از خدمات استخدامی شهرداری خود درخواست دهند. در نهایت اینکه، سرمایه گذاران می توانند به مدت 6 ماه و حداکثر برای 12 ماه کمک هزینه راه اندازی استارت آپ دریافت کنند. شرایط دریافت کمک هزینه راه اندازی استارت آپ در فنلاند به شرح زیر می باشد:

هزینه راه اندازی استارت آپ در فنلاند

یکی از موضوعات کلیدی که همواره مورد بی توجهی سرمایه گذاران بین المللی در فنلاند قرار می گیرد، هزینه راه اندازی استارت آپ در این کشور می باشد. هزینه راه اندازی استارت آپ فنلاند، بسته به مقدار پولی که باید سرمایه گذاری شود متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی بار اداری واقعی جهت راه اندازی استارت آپ در فنلاند سنگین نیست. به طور کلی هزینه راه انداری استارت آپ به ویژه جهت راه اندازی شرکت در این کشور 500€ (یورو) می باشد. همچنین برای ایجاد یک کسب و کار نوپا در فنلاند باید 28000€ (یورو) سرمایه اولیه را در فنلاند به اشتراک بگذارند. چنانچه تصمیم خود را برای راه اندازی استارت آپ در فنلاند گرفته اید، جهت اطمینان خاطر در این حوزه با مشاوران مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی