انواع تبلیغات در اینستاگرام ؛ 0 تا 100 تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

تأثیرگذارترین شبکه اجتماعی که امروزه بسیاری از کسب‌وکارها در آن راه‌اندازی شده و سود بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد اینستاگرام است. در دنیای مجازی روش‌های مختلفی وجود دارد که بتوانید صفحه خود را در معرض دید بیشتری قرار دهید تا در کسب‌وکار و حرفه خود رشد کنید. تبلیغات یکی از گسترده‌ترین و مهم‌ترین روش‌های دیده شدن در این صفحه بوده که انواع مختلفی دارد و بایستی بتوانید فاکتورها و نکات مهم را بیاموزید.

این نکات و فاکتورها شامل قالب‌های مختلف تبلیغات، هدف‌گذاری‌های متنوع، بودجه و... است که به همین دلیل باید انواع تبلیغات در صفحه مجازی اینستاگرام را از نظر نوع محتوا و همچنین شیوه اجرا بشناسید؛ بنابراین اگر صاحب برند و کسب‌وکار بزرگی هستید و یا به تازگی کارتان را شروع کرده‌اید، بهتر است در ادامه با ما همراه شوید تا در مورد انواع تبلیغات اینستاگرام اطلاعات کاملی به دست آورده و در طراحی کمپین خود سبک‌های مناسبی را نسبت به تخصص خود انتخاب کنید.

انواع تبلیغات در اینستاگرام از نظر تولید محتوا

همان‌طور که گفته شد تبلیغات هم از نظر تولید محتوا و هم شیوه اجرا دارای انواع مختلفی بوده و لازم است در مورد هر دو اطلاعات کاملی به دست آورید تا بتوانید طراحی کمپین خود را به خوبی پیش ببرید. هر کدام از محتواهایی که برای تبلیغات انجام می‌شود نقش خاصی در میزان دیده شدن دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم:

امپریال برند اراده دهنده خدمات تبلبغات اسپانسری در اینستاگرام میخواهید بدانید مدل تبلیغات اسپانسری در ایسناگرام چگونه است و چگونه میتوانید خود را به تعداد زیادی از مخاطبان معرفی نمایید پس در اینجا با این خدمات امپریال برند آشنا گردید: تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام چیست؟

۱) تبلیغات بنری:

در این نوع از تبلیغ، بنری از تصویر محصول و یا خدمات شما در قالب پست و یا استوری منتشر می‌شود.

۲) تبلیغات ویدئویی:

در برخی مواقع ساخت ویدئو کارآمدتر است تا ویژگی‌های محصول و خدمات به خوبی دیده شود. همچنین با قرار دادن تصاویر در کنار هم می‌توان محتوای مناسبی ساخت.

توجه داشته باشید که زمان ویدئو نیز بسیار مهم خواهد بود و به صورت 15 ثانیه‌ای، یک دقیقه‌ای و یا طولانی‌تر بوده و در اکثر موارد توصیه می‌شود که از زمان‌های طولانی‌تر که خارج از حوصله مخاطب است استفاده نکنید.

اینستاگرام مارکتینگ
انواع تبلیغات در اینستاگرام

۳) برگزاری مسابقات اینستاگرامی:

مسابقات مختلفی که در قالب فالو کردن کسب‌وکار، لایک، کامنت و منشن دوستان انجام می‌شود می‌تواند در جذب اعتماد کاربر بسیار مفید باشد.

معرفی یک آژانس تبلیغاتی خلاق برای اجرای خدمات اینستاگرام مارکتینگ و انواع تبلیغات در صفحات پرمخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ برای شما عزیزان. آژانس تبلیغاتی و خلاقیت وینت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مارکتینگ در ایران

انواع تبلیغات در اینستاگرام از نظر اجرا محتوا

برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاهی نتیجه خوبی را به دست آورید، بهتر است با انواع تبلیغات در اینستاگرام روش‌های اجرا آشنا شوید تا بتوانید سرمایه خود را در مکان مناسبی به کار برده و در نتیجه دنبال کنندگان بیشتری را جذب کنید. انواع روش‌های تبلیغ از نظر اجرا عبارتند از:

1. تبلیغ در صفحات پربازدید

صفحاتی که دارای بازدید زیادی هستند و یا به اصطلاح اینگیجمنت بالایی دارند می‌توانند با تبلیغ محتوای شما از طریق پست و یا استوری باعث افزایش دنبال کنندگان در صفحه شما شوند. هدف از این تبلیغ آگاهی از برند بوده و در اکثر موارد شرکت‌های بزرگ از این تبلیغ استفاده می‌کنند و برای کسب‌وکارهای کوچک مناسب نیست.

2. همکاری با اینفلوئنسرها

یکی از روش‌های مهم برای تبلیغ در اینستاگرام که امروزه بسیار موثر بوده و توانسته است بیشترین مقدار دنبال کننده را به همراه داشته باشد، همکاری با اینفلوئنسرها خواهد بود که می‌توانند از طریق روش‌های مختلفی مانند آپلود بنر، ویدئو اختصاصی شما و سایر روش‌ها باعث افزایش فالوور شوند. همچنین اینفلوئنسرها با استفاده از روش‌های معرفی متفاوت‌تری نیز می‌توانند به جذب دنبال کننده کمک کنند؛ این روش‌ها عبارتند از:

سلف ‌ویدئو:

اینفلوئنسرها برای برقراری ارتباط با مخاطبین خود از ویدئوهای سلفی استفاده می‌کنند تا با ایجاد رابطه نزدیک و به دست آوردن اعتماد آن‌ها به راحتی بتوانند در تصمیماتشان تأثیرگذار باشند؛ به همین دلیل این روش تبلیغ نیز بسیار مهم و تأثیرگذار است.

حضور در محل:

در برخی مواقع اینفلوئنسر مورد نظر می‌تواند در فروشگاه و یا شرکت شما حضور پیدا کرده و تبلیغ را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. اکثر کلینیک‌های زیبایی از این روش برای تبلیغ استفاده می‌کنند تا بتوانند در ابتدای کار خود مشتریان بسیار زیادی را به دست آورند.

آنباکسینگ:

در برخی مواقع شما با فرستادن محصولات خود برای اینفلوئنسر از او می‌خواهید که محصول را در حالت آنباکسینگ معرفی کند که این نوع از تبلیغ نیز بسیار پاسخ‌گو است و می‌تواند اعتماد کاربر را به دست آورد. تبلیغاتی که از این طریق انجام می‌شود از آنجایی ‌که در قالب مسائل روزمره شکل می‌گیرد از حالت تبلیغ مستقیم خارج شده و به همین دلیل می‌تواند تأثیری مستقیم داشته باشد و شما می‌توانید از طریق ارتباط با اینفلوئنسرها و پرداخت مبالغی خاص کسب‌وکارتان را با سرعت بیشتری ارتقا دهید.

3. پارتنرشیپ

یکی دیگر از تبلیغات که به معنی همکاری کسب‌وکارها تعریف می‌شود پارتنرشیپ بوده که این نوع از تبلیغات در اینستاگرام به این معنی است که محصولات و خدمات هر کدام از پیج‌ها در صفحات پیج دیگر به اشتراک گذاشته می‌شود. توجه داشته باشید که بایستی شما نیازهای خود را بیان کنید و خواسته‌هایتان را به صورت شفاف بنویسید و به همکار خود اطلاع دهید. همچنین در این شرایط لازم است هر دو صفحه تعداد دنبال کنندگان زیادی داشته باشند؛ به همین دلیل برای کسب‌وکارهایی که به تازگی شروع به کار کرده‌اند انتخاب مناسبی نیست.

4. پروموشن

پروموشن به تبلیغاتی گفته می‌شود که در خودِ برنامه اینستاگرام انجام شده و متأسفانه به دلیل تحریم‌های فیسبوک در ایران امکان قرار دادن لوکیشن وجود ندارد، از این ‌رو پروموشن در ایران با مشکلات خاصی همراه است و فقط امکان رصد و بررسی بر اساس فالوور وجود خواهد داشت که این موضوع نیز به دلیل عدم دسترسی به لوکیشن اینستاگرام امکان تمایز فالوورها را نداشته و در نتیجه این روش مفید نخواهد بود.

تبلیغات در اینستاگرام و روش های تبلیغاتی
تبلیغات در اینستاگرام و روش های تبلیغاتی

برای ارتقا صفحه کاری خود در اینستاگرام بایستی چه کاری را انجام دهیم؟

اینستاگرام به ‌عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین صفحات مجازی باعث شده است که اکثر کسب‌وکارها برای فروش محصولات و نمایش خدمات خود از این صفحه استفاده کرده و برای این‌که بتوانند صفحه خود را در معرض دید افراد زیادی قرار دهند لازم است از انواع تبلیغات استفاده کنند. همان‌طور که گفته شده انواع مختلف تبلیغات در قالب‌های متنوعی وجود دارد و شما لازم است مناسب‌ترین تبلیغ را با توجه به کسب‌وکارتان انتخاب کنید.
یکی از شرکت‌های حرفه‌ای که با سابقه بسیار طولانی در زمینه تبلیغات تعرفه‌ای و گسترده در اینستاگرام توانسته دنبال کنندگان بسیار زیادی را جذب کند و کسب‌وکار افراد مختلف را گسترش دهد ادوایس است. در ادوایس شما می‌توانید از انواع خدمات و تبلیغات گسترده بهره‌مند شوید تا بتوانید با پرداخت هزینه معقولانه پیج اینستاگرام خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی در معرض دید افراد زیادی قرار داده و فالوورهایتان را افزایش دهید. بدین طریق می‌توانید کسب‌وکارتان را به صورت حرفه‌ای ارتقا داده و در نهایت درآمدتان نیز بیشتر خواهد شد. ادوایس همواره با ارائه راه‌حل‌هایی مفید در زمینه تبلیغات تعرفه‌ای در کنار شما است تا بتوانید کسب‌وکار کوچک خود را ارتقا داده و یا برند و شرکت خود را به صورت فوق‌العاده‌ای گسترش دهید.
منبع: انواع تبلیغات اینستاگرام / اقتصاد آفرین

 
1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی