گوگل آنالیتیکس جلسه اول

دانلود فایل ویدئویی آموزش


دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس؛ جلسه اول

یکی از بهترین و کامل ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل وب سایت ها، گوگل آنالیتیکس است. این مسئله سبب شد تا کارشناسان سئو در "امپریال برند" یکی از بهترین دوره های آموزش آنلاین گوگل آنالیتیکس را برای شما در نظر بگیرند.

ما در این دوره آموزشی کاملاً رایگان، تمامی ملزومات برای کار با گوگل آنالیتیکس و آشنایی شما با چگونگی تجزیه و تحلیل وب سایت تان را به طور کامل و جامع شرح خواهیم داد.

دوره آموزشی گوگل آنالیتکیس "امپریال برند" حاصل تلاش های بی وقفه کارشناسان مطرح سئو می باشد و امیدواریم که این پیشکش "امپریال برند" برای دوستانمان قابل قبول واقع شود.

 گوگل آنالیتیکس

 

گوگل آنالیتیکس چیست؟

قطعاً یکی از آرزوهای شما بعنوان صاحب یک برند یا کسب و کار، که با طراحی یک وب سایت سعی در فعالیت در حوزه دیجیتال را دارید، این است که بدانید آیا وب سایت شما توانسته خواسته های شما را برآورده کند یا خیر؟

همانطور که انتظار می رود، خواسته شما از فعالیتتان در حوزه دیجیتال این است که وب سایت شما بتواند آینه تمام نمای سازمان شما باشد و نیز ارتباطی مؤثر میان شما و مخاطبانتان به وجود آورد.

لازمه این کار این است که شما بدانید وب سایت شما چقدر توانسته موفق عمل کند و این مسئله به جز آنالیز کردن بخش های مختلف وب سایت شما امکان پذیر نیست.

کمپانی گوگل بعنوان صاحب برترین موتور جستجوی این روزهای دنیا، برنامه ای به نام "گوگل آنالیتیکس" را طراحی کرده تا صاحبان وب سایت ها بتوانند راحت تر و دقیق تر از وضعیت بخش های مختلف وب سایت خود به طور کامل باخبر شوند.

گوگل آنالیتیکس به شما نشان می دهد که:

  • چه تعداد کاربر به وب سایت شما مراجعه کرده است؟
  • علایق کاربران وب سایت شما به کدام موضوعات است؟
  • کدام بخش های وب سایت برای کاربران جذاب تر بوده است؟
  • کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت شما چه مدت زمانی را در وب سایت شما گذارنده اند؟
  • بازدیدکنندگان وب سایت شما از چه طریقی وارد وب سایت شما شده اند؟
  • کدام بخش های وب سایت شما باعث می شود که کاربر وب سایت شما را به اندازه کافی دوست نداشته باشد؟
  • و...

گوگل آنالیتیکس به چنان مقبولیتی میان کارشناسان سئو سایت و صاحبان وب سایت دست یافته است که امروزه تقریباً تمامی تجزیه و تحلیل های وب سایت را با این برنامه انجام می دهند. شما با گذراندن این دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس خواهید توانست که به تمامی بخش ها و ابزارهای گوگل آنالیتیکس تسلط پیدا کنید. گس با ادامه این دوره آموزشی با ما همراه باشید.

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی