طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک

در دنیای امروز ما که تکنولوژی و فناوری حرف اول را در تمامی زمینه ها می زند، جای تعجب نیست اگر بگوییم که یک مهد کودک نیز به وب سایت نیاز دارد. وب سایتی که علاوه بر ایجاد و افزایش اعتبار برند شما، باعث جذب مشتری نیز می شود.

با گسترش شهرنشینی و افزایش شغل و کسب و کارها، نیاز به مهدهای کودک بسیار بیشتر از قبل شده است. شاغل بودن هم پدر و هم مادر، این نیاز را به وجود آوررده است تا دانش آموختگان حوزه تربیت و آموزش کودکان، اقدام به تاسیس مهدهای کودک متعددی در شهرهای کوچک و بزرگ کنند. از این رو، شاهد رشد چشمگیر و محسوس مهدهای کودک در سطح کلان شهرها هستیم.

 

عاملی که باعث سردرگمی والدین کودکان در انتخاب مهد کودک برای فرزندان خود می شود، زیرا که قرار است کودک یا کودکانشان، زمانی از روز را در این مهد های کودک بگذرانند. همچنین این تعداد زیاد مهدهای کودک، باعث به وجود آمدن نوعی رقابت هم شده است.

 

تمامی این مسائل باعث می شود که مهدهای کودک هم نگاه ویژه ای به تبلیغات و بازاریابی داشته باشند تا بتوانند با نمایش توانمندی ها و فعالیت های آموزشی و تفریحی خود، علاوه بر جلب اعتماد و اطمینان والدین کودکان، باعث جذب آنها نیز بشوند. یکی از راه های بازاریابی و تبلیغات موثر و درست، بازاریابی دیجیتال و بخصوص طراحی یک وب سایت و انتشار محتواهای بازاریابی است.

اما قطعا طراحی یک وب سایت مهد کودک و فعالیت مستمر در آن، در حوزه تخصصی مسئولان مهد کودک نیست. بنابراین برای اینکه این شیوه از تبلیغات سالم و بازاریابی مطمئن آنها به نتیجه مطلوب برسد، استفاده از دانش و تجربه متخصصان طراحی وب سایت و تولید محتواست.

 

برنامه نویسان وب و کارشناسان سئوی سایت شما در "امپریال" با تکیه بر دانش روز و تجربه درخشان خود، این نوید را می دهند که آماده همکاری با مهدهای کودک برای طراحی وب سایت آنها هستند.

ما در این مقاله قصد داریم تا لزوم طراحی سایت برای یک مهد کودک را بررسی کنیم و همچنین بخش های خلاقانه و مختلف یک وب سایت مهد کودک را بیشتر بشناسیم. در واقع مسائلی که "امپریال" به آنها می پردازد.

 

چرا یک مهد کودک  به یک وب سایت نیاز دارد؟

گفته شد که گسترش شهرنشینی و شاغل بودن هم پدر و هم مادر در کلان شهرها سبب افزایش تعداد مهدهای کودک شده است. بنابراین مهدهای کودک باید نام و نشان خود را معرفی و تبلیغ کنند تا بتوانند در این بین، به فعالیت خود ادامه دهند.

اما طراحی سایت برای یک مهد کودک دلایل دیگری هم دارد. از جمله، گسترش بی وقفه اینترنت و استفاده مردم از آن که باعث شده است، داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار و برندی، به منزله معتبر بودن آن برند باشد. این موضوع برای مهدهای کودک نیز صدق می کند. والدینی را در نظر بگیرید که به دنبال مهد کودکی در اطراف محل زندگی یا محل کار خود هستند. آنها بدون شک در ابتدا در موتورهای جستجو به دنبال مهدهای کودک می گردند. پس اگر مهد کودک شما دارای یک وب سایت خوب و استاندارد باشد (به طوری که محتواهای بازاریابی موجود در آن باعث سئو سایت شود)، حتما نظر والدین را جلب خواهد کرد.

 

همچنین شما در وب سایت مهد کودک می توانید توانمندی های خود را به معرض نمایش بگذارید؛ اینکه مهد کودک چه برنامه هایی برای کودکان دارد، چه شیوه های جدید علمی را برای بازی و آموزش کودکان در نظر گرفته اید، سطح و زمینه تحصیلی مربیان مهد کودک چگونه است و ده ها موضوع دیگر که می تواند پاسخگوی تمام سوالات پدر و مادر کودکان باشد و آنها را متقاعد و ترغیب کند که فرزندانشان را در مهد کودک شما ثبت نام کنند.

 

ظاهر یک سایت مهد کودک باید چگونه باشد؟

بسته به نوع فعالیت شما در وب سایت مهد کودک، ظاهر سایت شکل می گیرد. از نکات خلاقانه در وب سایت یک مهد کودک می تواند اختصاص بخشی برای بازی های آموزشی کودکان باشد؛ به این صورت که کودکان در زمان تعطیلات هم بتوانند توسط مربیان مهد کودک آموزش ببینند و در عین حال سرگرم هم شوند. اختصاص بخشی به این موضوع، می طلبد که ظاهر سایت متناسب سلایق کودکانه شکل بگیرد؛ یعنی در عین حال که بخش های مختلف وب سایت مهد کودک، بتواند والدین را راضی کند، به گونه ای باشد که در صورت استفاده کودکان از برخی بخش های آن، جذاب و مطابق میل کودکان نیز باشد.

متخصصان ما در "امپریال" با توجه به این نکات، بهترین و مناسب ترین طراحی را برای ویژگی های تصویری و جلوه های بصری و ظاهری سایت مهد کودک به کار می گیرند.

 


بخش های مختلف سایت مهد کودک

در وب سایت یک مهد کودک، وجود بخش ها و اطلاعاتی لازم و ضروری است. توضیحاتی درباره کادر مهد کودک اعم از مدیریت، مربیان و... همچنین تحصیلات این افراد که می تواند باعث جلب اعتماد والدین شود؛ زیرا هرچه مربیان مهد کودک تحصیلاتی در زمینه آموزش و روانشناسی کودکان داشته باشند، باعث تبلیغ بهتر و بیشتر مهد کودک می شود.

 

بخش دیگر "درباره مهد کودک" است. اینکه از چه تاریخی شروع به کار کرده است و کادر مهد کودک در این مدت چه تجاربی کسب کرده اند، نیز می تواند بسیار مهم باشد. همچنین ذکر مواردی از قبیل امکانات و تجهیزات آموزشی سرگرمی برای کودکان نیز لازم و ضروری است. امروزه برای آموزش و تربیت کودکان خردسال از شیوه ها و متدهای روانشناسی نیز در قالب بازی و سرگرمی استفاده می شود که پرداختن به این موضوع هم باعث ایجاد حس اطمینان در والدین می شود.

 

همانطور که گفته شد، اختصاص بخش های از وب سایت مهد کودک به بازی ها و سرگرمی های مجازی، از سری اقدامات خلاقانه در طراحی سایت یک مهد کودک به شمار می رود. این بخش از سویی توجه والدین را به میزان بالای اهمیت شما نسبت به آموزش و سرگرمی کودکان جلب می کند و از سوی دیگر، باعث آموزش و سرگرمی کودکان حتی از راه دور و در اوقات دور از مهد کودک نیز می شود.

 

از دیگر بخش های وب سایت یک مهد کودک می تواند بخش های آموزشی برای والدین باشد. محتواهایی که در قالب مقالات و فیلم های آموزشی منتشر می شوند، علاوه بر آگاهی والدین و جلب توجه آنان، باعث سئوی سایت مهد کودک نیز می شود. موضوعی که به اعتبار و بیشتر و بهتر شدن رتبه سایت در سرچ موتوهای جستجو نیز می شود.

 

بخش های خلاقانه دیگری نیز می تواند در وب سایت مهد کودک قرار بگیرد. برای مثال با نصب دوربین های مداربسته در نقاط مختلف مهد کودک و اتصال آن به وب سایت، والدین می توانند فرزندان خود را از منزل یا محل کار ببینند و از آموزش ها و سرگرمی های مهد کودک به کودک خود باخبر و مطلع شوند.

 

نکته آخر:

همانطور که دیدیم، طراحی سایت مهد کودک لازم و ضروری است و همچنین نیاز است که این کار توسط بهترین برنامه نویسان وب انجام گیرد و سپس توسط متخصصان سئو و تولید محتوا ادامه پیدا کند تا بیشترین کارآمدی را داشته باشد.این مهم دست یافتنی نیست مگر با استفاده از رهنمودهای متخصصان حوزه برندینگ و بازاریابی دیجیتال. کارشناسان مجرب ما در "امپریال"، این بستر را فراهم کرده اند تا شما با هر شغل و زمینه کسب و کاری بتوانید که خودتان را بر سر زبان ها بیاندازید و در بین رقیبانتان موفق تر باشید.

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی