مقاله ها و دانش فنی

سئو و روشهای سئو برای بهبود سایت

چه کارهایی برای بهبود سئو سایت انجام دهیم؟

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از روش‌ها و تکینیک های مختلف است که به کاربران وبسایت‌ها کمک می‌کند تا در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل، بالاترین رتبه را بدست آورند. در واقع، سئو بهبود قابل ملاحظه‌ای در قابلیت دیده شدن وبسایت در میان رقبا و بالابردن ترافیک آن به معنای واقعی کلمه دارد.

1 1 1 1 1

ادامه مطلب
بیزینس پلن چیست

بیزینس پلن چیست؟ چه نکات مهمی را باید در نظر بگیریم؟

چرا کسب‌و‌کارها به بیزینس پلن نیاز دارند؟ مزایای نوشتن بیزینس مدل چیست و چرا بابت آن هزینه‌های هنگفتی از کسب‌و‌کارها دریافت می‌شود؟ هر کسب‌و‌کاری قبل از اینکه کار خود را شروع کند نیاز به نقشه راه دارد که شامل اهداف و برنامه‌ها، روش درآمدزایی، بازاریابی و گسترش کسب‌و‌کار است. همه این موارد در طرح تجاری وجود دارند. در این مطلب آموزش بیزینس پلن به همراه نکات نوشتن طرح تجاری به شما آموزش داده شده است. اگر قصد تاسیس شرکت یا عملی کردن ایده خود را دارید، این مقاله راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

1 1 1 1 1

ادامه مطلب
انواع تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام ؛ 0 تا 100 تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

تأثیرگذارترین شبکه اجتماعی که امروزه بسیاری از کسب‌وکارها در آن راه‌اندازی شده و سود بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد اینستاگرام است. در دنیای مجازی روش‌های مختلفی وجود دارد که بتوانید صفحه خود را در معرض دید بیشتری قرار دهید تا در کسب‌وکار و حرفه خود رشد کنید. تبلیغات یکی از گسترده‌ترین و مهم‌ترین روش‌های دیده شدن در این صفحه بوده که انواع مختلفی دارد و بایستی بتوانید فاکتورها و نکات مهم را بیاموزید.

1 1 1 1 1

ادامه مطلب