سئو براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

سئو براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

یکی از نرم افزارهای موثر و شناخته شده که کار سئو را براساس جدید ترین الگوریتم‌های گوگل سال 2020 انجام می‌دهد، نرم افزار Website Audit است.

نرم افزار Website Audit که یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می شود، هر چیزی مرتبط به سطح مشاهده وب سایت شما را به صورت کامل آنالیز می‌کند.با کمک این نرم افزار به درک عمیق تری از اینکه چرا ترافیک مورد نظر به سایت شما هدایت نمی‌شود و یا این که چرا تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل و فروش در حال بهبود نیست، به شما خواهد داد.

بازرسی فنی و کامل وب سایت بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

بهترین قسمت این نرم افزار چیست؟

تجسم ساختار براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

سئو براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار SEO Spy Glass

پایگاه داده اختصاصی بک لینک داخلی

منابع خارجی

منابع داخلی

یک سرویس بازرسی جامع به شما این امکان را می دهد تا بازخورد های مورد نظر در مورد هر چیزی از مسائل فنی تا محتوایتان را به صورت جامع دریافت کنید. این نوع جستجوگر وب سایت به شما اطمینان می‌دهد که بهترین تجربه کاربری و سرویس موتورهای جستجو را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید که بهترین و موثر ترین نوع خزنده یا کرولر ممکن تا کنون است.
اما سوال اینجاست که بازرسی صفحه اول وب سایت، سئو فنی و ابزار گزارش گیری همه و همه در یک نرم افزار گردآوری شده است؟ بله، Website Audit یک نرم افزار خیالی نیست، بلکه یک بازرس تمام عیار برای وب سایت شماست.

نرم افزار website audit

برای افزایش ترافیک آنلاین و هدایت آن به وب سایت خود و بهبود قابلیت استفاده از ترافیک ها و گزارش گیری ها می توانید ابزار بازرسی بهینه سازی موتورهای جستجو یعنی Website Audit را به صورت رایگان از سایت سازنده دانلود کنید.

الگوریتم خزنده و عنکبوت Website Audit که بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 کار می‌کند، درست مانند ربات‌های موتورهای جستجو، با کوشش در تمامی قسمت‌های سایت شما حفره هایی ایجاد می‌کند تا هر منبع داخلی و خارجی را جستجو و بازرسی کند: HTML، CSS، JavaScript، Flash، تصاویر، فیلم‌ها و موارد دیگر از جمله منابعی هستند که توسط نرم افزار مورد نظر بررسی خواهند شد.
این ابزار همچنین به شما امکان می‌دهد تجزیه و تحلیل خزیدن سایت را مانند Google، Bing یا Yahoo انجام دهید. به این ترتیب می‌توانید همان صفحات سایت خود را که موتورهای جستجو مشاهده می‌کنند، مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید.

نرم افزار website audit

 

تفاوتی ندارد که صاحب یک کسب و کار بزرگ هستید یا این که می‌خواهید یک وب سایت شخصی برای تعامل با دیگران داشته باشید، در هر دو حالت، باید بدانید که چه کسانی به سایت شما رفت و آمد دارند و میزان تعامل کاربران با وب سایت شما چقدر است. 

آموزش صفر تا صد گوگل تگ منیجر

 

بازرسی فنی و کامل وب سایت بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

نرم افزار Website Audit یک بازرسی سئو را براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 اجرا خواهد کرد و به سرعت هر مسئله ای را در سایت شما فاش می‌کند که می‌تواند در بهینه سازی موتورهای جستجو، بالا بردن رتبه بندی و بهتر کردن تجربه کاربری نیز تاثیر بگذارد: لینک‌ها و تصاویر شکسته شده، محتوای تکراری، قابلیت استفاده ضعیف در موبایل، زنجیره‌های تغییر مسیر، مشکلات لینک داخلی، صفحات سنگین و اسکریپت‌ها، خطاهای اعتبار سنجی W3C، محتوای بی اعتبار تنها برخی از این موارد هستند!

 

 

بهترین قسمت این نرم افزار چیست؟

برای هر خطایی که پیدا کردید، لیستی از صفحات تاثیرگذار آن را دریافت می‌کنید، همراه با دستورالعمل‌های چگونگی تعمیر کردن آن که قطعا برای شما کاربردی خواهد بود.

نرم افزار website audit

 

به راحتی یک نقشه سایت XML یا robots.txt را با کلیک روی یک دکمه ایجاد کنید، بدون اینکه در مورد نحوه پیچیدگی ایجاد فایل‌ها اطلاعی داشته باشید. آیا در حال حاضر دستورالعمل نقشه سایت و روبات‌ها در سایت شما وجود دارد؟ پس شما یک مرحله جلوتر هستید و می توانید فایل‌ها را به درستی در برنامه بررسی و ویرایش کنید، هر زمان که بخواهید می توانید تغییرات را در سایت خود فورا از طریق FTP بارگذاری کنید.

 

نرم افزار website audit

 

برای هر صفحه وب سایت و هر کلمه کلیدی، نرخ‌های بهینه سازی را بر اساس صفحات وب رقبای برتر شما رتبه بندی شده و به صورت آماری در صفحه خود اندازه گیری خواهید کرد. مشاوره بهینه سازی کلمات کلیدی و خاص را در یک صفحه دریافت کنید و استراتژی‌های رقبای خود را مهندسی معکوس کنید تا ببینید دقیقا چه چیزی باعث رتبه بالای آن ها می‌شود.

 

 

تجسم ساختار براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار Website Audit

ساختار سایت خود را برای کشف فوری مشکلات معماری در سایت، تجزیه و تحلیل پیوندهای داخلی و تحت تأثیر قرار دادن مشتریان با گزارش‌های گرافیکی سفارشی، با نرم افزار Website Audit که براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 کار می‌کند، تجسم کنید.
آیا مشکلی وجود دارد؟ ساختار سایت خود را به درستی در برنامه ویرایش و تغییرات را به عنوان یک لیست انجام برای توسعه دهندگان خود صادر کنید.

 

نرم افزار website audit

 

نرم افزار Website Audit یکی از بزرگترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 است که محتوای درون برنامه‌ای وب سایت را بهینه سازی می‌کند. بازرس خودکار موجود در نرم افزار Website Audit کاری بیشتر از تجزیه و تحلیل محتوای شما انجام می‌دهد.
این امکان را به شما می‌دهد تا صفحات را در برنامه با رابط کاربری WYSIWYG یا HTML با توصیه‌های گام به گام سئو در هنگام تایپ بهینه کنید. در یک برگه جداگانه، می‌توانید عنوان و توضیحات متا صفحات خود را ایجاد و ویرایش کنید و قسمت زیر را در Google مشاهده کنید.
بهینه سازی های مربوطه را انجام داده اید؟ با یک کلیک سئو کامل شما در هارد دیسک، آماده بارگذاری خواهد شد.

نرم افزار website audit

 

اگر سئو سایت برایتان مهم باشد، بی‌شک نام گوگل وبمستر یا داشبورد جدید گوگل به گوشتان خورده است. این ابزار که توسط کمپانی مشهور گوگل ارائه شده، به شما کمک می‌کند که همیشه جز اولین لینک‌های موتور جستجو باشید و نامتان همیشه سر زبان مشتریان باشد.

صفر تا صد کار با داشبورد جدید گوگل (webmaster)

 

ابزار داخلی ساخته شده TF-IDF در نرم افزار Website Audit یکی از بزرگترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 کار می‌کند و به بهبود اهمیت و قدرت موضعی صفحات شما کمک می‌کند و نحوه بهینه سازی جستجوی معنایی را بررسی می‌کند.
این ابزار بسیاری از اصطلاحات موضوعی مرتبط با آن را پیدا کرده و بر اساس صفحات رقبای برتر توصیه‌هایی در مورد استفاده از کلمات کلیدی ارائه می‌دهد.
علاوه بر این، می‌توانید از این ابزار استفاده کنید تا بررسی کنید که صفحه شما برای کلمات کلیدی مورد نظر بهینه شده است یا خیر و آیا هیچ مشکلی تحت بهینه سازی در محتوای شما وجود دارد یا نه!

 

نرم افزار website audit

 

نرم افزار Website Audit براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 گزارشات سفارشی و خودکاری را ارائه می‌دهد. گزارشات بازرس وب سایت قابل تنظیم بوده و دارای برچسب سفیدی است و به گونه‌ای طراحی شده که در همه دستگاه‌ها مناسب به نظر برسد.
با بارگذاری آنها در فضای ذخیره سازی ابری و به دست آوردن یک لینک اشتراک گذاری، به راحتی گزارش‌ها را با مشتریان به اشتراک بگذارید، یا با تنظیم یک کار برنامه ریزی شده، روند گزارش گیری و ارسال آن را خودکار کنید.
بازرس Website Audit گزارشاتی را به صورت خودکار ایجاد می‌کند و آنها را در برنامه شما، به عنوان یک لینک مستقیم یا پیوست، با یک متن ساده یا ایمیل سفارشی، ارائه می‌دهد.

 

 

سئو براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 با نرم افزار SEO Spy Glass

یکی دیگر از نرم افزارهای موثر و شناخته شده که کار سئو را براساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 انجام می‌دهد، نرم افزار SEO Spy Glass است. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید به راحتی یکی از مهمترین وظایف سئو را انجام دهید - تحقیقات بک لینک!
با گذشت سال‌ها، این نرم افزار با قابلیت های جدیدی با موفقیت بهبود یافته است تا بتوانید کامل ترین و دقیق ترین پروفایل‌های لینک را هم از سایت خود و هم سایت‌های رقبا به دست آورید.

نرم افزار website audit

نرم افزار SEO Spy Glass لینک‌های دقیق سایت شما را بررسی می‌کنند. در عرض چند دقیقه، این ابزار هوشمند تعداد کل بک لینک‌های سایت را محاسبه می‌کند و آدرس دقیق URL هر بک لینک را نشان می‌دهد.
از آنجایی که موتورهای جستجوگر امروز ارزش عظیمی را در لینکها قرار می‌دهند، این عامل شماره یک برای رتبه بندی خوب و بهینه سازی موتورهای جستجو است.

 

2020 و پس از آن؛ پیش بینی تخصصی آینده سئو از نگاه متخصصان بازاریابی دیجیتال 

 

پایگاه داده اختصاصی بک لینک داخلی

Spy Glass SEO تنها ابزار تحقیق در عمل است که لینک‌های پشتیبان خود یا رقبا را از دو منبع فوق العاده قدرتمند کشف می‌کند:

 

نرم افزار website audit

 

 

منابع خارجی

Spy Glass SEO در حال حاضر از 146 موتور جستجوگر بین المللی و محلی پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید داده های بک لینک را بدست آورید و رقابت خود را با استفاده از موتورهای جستجویی که بیشتر برای شما مهم است (یا همه آنها!) تجزیه و تحلیل کنید.

SE های پشتیبانی شده در حال حاضر شامل Google، Yahoo! و بینگ و بسیاری از نسخه های بومی شده آن ها و همچنین موتورهای جستجو منطقه ای مانند Yandex، Seznam یا Baidu است.

 

 

منابع داخلی

به پایگاه داده بک لینک بسیار شخصی و اختصاصی SEO Spy Glass دست پیدا کنید و از آن به عنوان یکی از منابع برای جستجوی لینک‌های سایت خود استفاده کنید! این پایگاه داده روزانه به روز رسانی می‌شود، پایگاه داده بک لینک برای SEO Spy Glass برای پذیرش تریلیون لینک‌ها رشد کرده و همچنان در حال گسترش است.

نرم افزار website audit


SEO Spy Glass کلمات کلیدی را برای بهینه سازی سایت نشان می‌دهد.

اکنون که نرم افزار SEO Spy Glass برای کمک به شما معرفی شده است، پیدا کردن بهترین کلید واژه‌ها یک فرآیند سریع و آسان است. نرم افزار SEO Spy Glass بهترین کلمات کلیدی را بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 پیدا می‌کند و کلمات کلیدی که به افزایش چشمگیر ترافیک شما کمک می‌کند را معرفی خواهد کرد.
علاوه بر این، نرم افزار SEO Spy Glass کلمات کلیدی را مرتب می‌کند، به طوری که می‌توانید تعداد دفعات مشاهده کلمات کلیدی را در متن و عنوان لینک دهنده‌های خود مشاهده کنید.

نرم افزار website audit
SEO Spy Glass به شما این امکان را می‌دهد تا رتبه ترافیک Alexa را برای هر بک لینک مشاهده کنید. رتبه ترافیک الکسا تخمین ترافیک سایت‌های رقیب را به شما می‌دهد. اکنون می‌توانید از بزرگترین منابع ترافیکی رقیب خود پرده بردارید و خودتان از این طریق از آن ها پیشی بگیرید!

 

نرم افزار website audit

 

این نرم افزار به شما نشان می‌دهد که آیا رقبای شما لینکهای گسترده سایت را خریداری می‌کنند یا نه! این نرم افزار تعداد کل بک لینک‌های رقیب خود را که از همان آدرس‌های IP وارد می‌شوند به شما نشان می‌دهد.
اگر درصد قابل توجهی از پیوندهای آنها از همان سایت تهیه شده باشد این بدان معنی است که آنها اقدام به خرید بک لینک می‌کنند یا در غیر این صورت لینک‌های گسترده ای در سایت بدست می آورند. پیوندهای گسترده سایت می‌توانند فوق العاده قدرتمند ظاهر شده و در دستیابی به رتبه‌های بهتر کمک کننده باشند.

 

نرم افزار website audit

 

دیجیتال مارکتینگ یک روش بازاریابی جدید است، این روش برخلاف بازاریابی های سنتی که بسیار محدودند از گستردگی فراوانی برخوردار است، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتالی برای نشان دادن کالاهای خود به متقاضیان و فروش انبوه، شبانه روزی و بدون محدودیت زمانی و مکانی، در واقع دیجیتال مارکتینگ یک روش اینترنتی تبلیغ محصولات و روانشناسی نوع احتیاج متقاضیان این محصولات به حساب می آید.

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) چیست؟

 

این نرم افزار به شما نشان می‌دهد که متن ها و عناوین صفحات لنگر برای رقابت شما کار می‌کنند.
نرم افزار SEO Spy Glass متون دقیق پیوند ها و URL های پیوند را به شما می‌گوید، گنجاندن کلمات کلیدی اصلی در پیوند ها برای رتبه بندی مناسب کلمه کلیدی بسیار مهم است.
اکنون می‌توانید دریابید که کدام پیوند ها برای بهبود رقابت شما مفید خواهد بود و با چند کلیک از کلمات کلیدی استفاده می‌کنند و به آن ها خواهند رسید.

 

نرم افزار website audit

 

اگر رقبای شما از شبکه‌های اجتماعی برای رتبه بهتر استفاده می‌کنند، به شما می‌گوید.

نرم افزار SEO Spy Glass به شما نشان می‌دهد که تعداد بسیاری از لینک‌های رقیب شما از انجمن‌ها و وبلاگ‌ها تهیه شده است. اگر آنها برای ترافیک و پیوند از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، می‌توانید همین راه را در پیش بگیرید و همین کار را انجام دهید

 

نرم افزار website audit

 

این نرم افزار به شما این امکان می‌دهد که بدانید رقبای شما در چه مواردی لینک‌هایی را خریداری کرده‌اند.
این نرم افزار به سرعت به شما نشان می‌دهد که چه تعداد از بک لینک‌های رقیب شما از صفحه اصلی سایتهای دیگر به جای صفحات داخلی تهیه شده است. اگر آمار برابر 9 از 10 مورد باشد، به این معنی است که سایت رقیب شما بک لینک ها را خریداری کرده است. اغلب اوقات شما حتی می توانید با مراجعه به صفحه اصلی مورد نظر، مبلغی را که پرداخت می‌کنید، ببینید.

 

نرم افزار website audit

 

نرم افزار SEO Spy Glass سن هر وب سایتی که به سایت رقیب شما لینک داده است، نشان می‌دهد.
این نرم افزار سن دقیق هر وب سایتی را که به سایت رقیب شما لینک داده است، کشف می‌کند. این موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا فورا ببینید که آیا آنها از سایتهای معتبر لینک می‌گیرند یا خیر!
Google و Yahoo! به طور خاص به سن هر سایت توجه زیادی می‌کنند و در صورت دریافت لینک‌هایی از سایت‌هایی که بیشتر از سایرین لینک داشته باشند، رتبه بندی می‌کنند.

 

نرم افزار website audit

 

به شما امکان می‌دهد داده‌های بک لینک را با گذشت زمان به روز کنید.

به محض این که همه داده‌های تحلیلی را جمع آوری کردید، می‌توانید از نرم افزار SEO Spy Glass که بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 کار می‌کند، استفاده کنید تا گزارشی به دست آورید که در آن همه داده‌ها به خوبی تنظیم شده و اظهار نظر درستی خواهند کرد.

 

نرم افزار website audit

 

نرم افزار SEO Spy Glass بر اساس الگوریتم‌های گوگل سال 2020 کار می‌کند، دارای موتور جستجوی 100٪ ایمن و دوستانه است.
این نرم افزار، شامل یک ویژگی Human Emulation است. با استفاده از این ویژگی، این نرم افزار در موتورهای جستجو به عنوان یک انسان زنده ظاهر می‌شود که بک لینک‌ها را در یک مرورگر تجزیه و تحلیل می‌کند.
به علاوه، نرم افزار SEO Spy Glass از Google و Yahoo! پشتیبانی می‌کند. کلیدهای API برای کمک به شما در جستجوی ایمن از موتورهای جستجو است که با آن اطمینان حاصل می‌کنید که هرگز خط مشی استفاده آن ها را نقض نمی‌کنید.

در مقاله بعدی، در خصوص چگونگی کار و داشبورد Website Audit بیشتر مطالعه کنید...

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی