سئو سایت

سئو سایت به شیوه "امپريال برند"

سئو سایت از جمله موارد بازاریابی دیجیتال است که پس از طراحی وب سایت آغاز می شود. از حرفه ای شدن پروسه سئو سایت در ایران زمان زیادی نمی گذرد و تجربه نشان داده که برای رسیدن به نتیجه ای خوب، سئو سایت باید توسط متخصصان این حوزه انجام شود.

همانطور که در مقاله "سئو سایت چیست؟" گفته شد، ایجاد و طراحی وب سایت اولین قدم در ایجاد کمپین بازاریابی دیجیتال است و باید که این شاه راه ارتباطی و تبلیغاتی در فضای دیجیتال را آنچنان برجسته و مجذوب کننده کنیم که مخاطبین و مشتریان فعلی و آینده کسب و کار شما را در کسری از ثانیه و در اولین نگاه به خود جذب کند که مبادا پنجره سایت شما را ببندند و برای رفع نیاز خود به سراغ سایت و در نهایت کسب و کار رقیب بروند.


از این رو می بایستی که مجموعه اقداماتی را در این زمینه انجام دهیم که البته این کار را باید کارشناسان بازاریابی محتوایی و تولیدکنندگان محتوا انجام دهند تا که هزینه و وقت صرف شده بیشترین سود و بازخورد را برای کسب و کار شما داشته باشد. این مجموعه اقداماتی که کارشناسان و متخصصان انجام می دهند، سئو می نامند.
برخی از صاحبان کسب و کارها به اشتباه معتقدند که سئو سایت مسئله چندان با اهمیتی نیست و صرفاً طراحی وب سایت برای معرفی کسب و کار یا برند کافی است اما تجربه و نتایج مستند نشان می دهد که مردم برای رفع نیاز خود در اینترنت، به سراغ اولین نتایجی که موتورهای جستجو نشان می دهند، می روند و هیچ وب سایتی بدون رعایت نکات سئو سایت به نتایج اول موتورهای جستجو بالاخص گوگل نمی رسد؛ پس این رعایت نکات سئو سایت است که باعث رونق بیشتر کسب و کارها در فضای اینترنت و دیجیتال می شود.


برخی دیگر نیز بر این مسئله تاکید دارند که سئو سایت کار چندان سختی نیست و هر کسی می تواند با آزمون و اشتباه کارشناس سئو شود! درست است بخاطر اینکه گوگل الگوریتم تعیین شده برای خزنده ها و ربات های خود را برای سئو سایت و رتبه بندی وب سایت ها منتشر نمی کند، سئو سایت حرفه و موضوعی تجربی و بر اساس سال ها تلاش در این زمینه است و اصول ثابتی ندارد اما نمی توان منکر این قضیه شد که سئو سایت باید توسط متخصصان این حوزه صورت بگیرد تا بیشترین و بهترین بازخورد گرفته شود.

 

 

حتماً بخوانید: چرا به سئو سایت نیاز داریم؟

 

وجه تمایز سئو سایت در "امپریال"

ما در "امپریال" با بهره گیری از توانایی ها و تجارب متخصصان سئو سایت و وبمسترهای باتجربه آماده همکاری با تمامی کسب و کارها و برندها برای سئو سایت هستیم. نمونه کارها و حتی سئو وب سایت "امپریال" پس از ۳ ماه از راه اندازی آن، گواه این مدعاست.
کارشناسان سئو سایت در "امپريال" در حرفه خود جز معدود کارشناسانی هستند که ویژگی ها و استانداردهای جهانی و بین المللی سئو سایت را می شناسند و همواره در کارهای خود به کار می گیرند. وبمسترهای "امپريال" با رعایت به روز ترین و جدید ترین نکات سئو سایت، همواره خود را به روز نگه می دارند که این موضوع باعث می شود تا سئو سایت همواره در بالاترین مرحله بماند و پیشرفت رتبه سایت همیشگی باشد.


تیم سئو و تولید محتوای "امپریال" با نگارش محتواهای کاملاً منحصربفرد، دقیق از لحاظ حرفه ای بودن و سئو شده زمینه افزایش دیده شدن سایت ها را در نتایج موتورهای جستجو بویژه گوگل فراهم می کنند. یکی از اصلی‌ترین کارهای وبمسترهای "امپریال"، بهینه ‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) است. وبمستر باید به کلمات کلیدی رقابتی توجه کند و بر اساس آنها محتواهایی مناسب و تبلیغاتی تاثیرگذار تولید کند. به علاوه باید تکنیک‌های on-page و off-page را نیز بلد باشد تا بتواند از همه لحاظ رتبه وب ‌سایت را ارتقا دهد.
آگاهی از روش ‌های مختلف بازاریابی دیجیتال و اینترنتی یکی از وظایف اصلی وبمستران است که وبمسترهای "امپريال" به خوبی از آنها آگاهی دارند. وبمستران باید بتوانند در اینترنت تبلیغ کنند و مخاطبان اینترنتی را به سمت وب ‌سایت جذب کنند. تبلیغات، بازاریابی، برندسازی و فروش در دنیای مجازی با استفاده از روش ‌های بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی انجام می‌ شود که ما این مورد را نیز در سئو سایت های کارفرمایان تضمین می کنیم.

 

چرا مشتریان سئوی سایت خود را به امپریال می سپارند؟

شرکت امپریال برند از شما دعوت مینماید با مشاوره با متخصصان سئوی مجموعه بتوانید راهکارهایی را پیدا نمایید تا در رقابت امروز دنیای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ برای خود و کسب و کار اینترنتی خویش بهترین نتایج را به دست آورید و از این رو بتوانید تعداد بیشتری از مشتریان را وارد قیف بازاریابی خود نمایید. فرایند سئو دانش و علمی است که به شما کمک میکند تعداد بیشتری سرنخ (LEAD) تولید نمایید و در نتیجه کسب و کار اینترنتی خود را رونق بخشیده و موجب شوید ورودی به سایت شما به صوت ارگانیک ( طبیعی ) افزایش یابد. این امر محقق نمیشود مگر آنکه سئو کاران حرفه ای در کنار شما باشند و شما را در مسیر بهبود جایگاه خود در کلید واژه هایی که مخاطبان به وسیله آن به دنبال شما میگردند کاهش دهید.

ما در امپریال توانسته ایم به بسیاری از کسب و کارهای خوب کشورمان در بستر اینترنت با طراحی سایت های خاص که موجب میشود سایت های دوستان با دیگر رقبا تفاوت فاحش زیادی داشته باشد و همین امر موجب میشود طراحی سایتی که امپریال برای دوستان بر اساس اصول و قواعد بهینه سازی موتورهای جستجو و بر اساس اصول دقیق برندینگ دیجیتال است ، به عنوان یک مزیت رقابتی تبدیل گردد.

لازم به ذکر است امپریال برند به عنوان اولین شرکت تخصصی در ایران در زمینه طراحی سایت است که CMS اختصاصی خود را داشته که همین امر موجب گردیده این شرکت نسبت به سایر رقبای طراحی سایت مزیت بسیار بالایی را داشته باشد. وجود مجموعه ای کامل از متخصصان بازاریابی و برند سازی و دیجیتال مارکتینگ نطیر دکتر مهریزدان موجب گردیده است فرایند طراحی کسب و کارهای اینرتنی برای مشتریان به بهترین شیوه ممکنه انجام گردد و مشتریان ما بتوانند بهترین راهکارها را در جهت موفقیت در زیمنه دیجیتال مارکیتنگ خود به دست آورند.

مقاله ای که در حال حاضر در حال مطالعه آن هستید بخش کوچکی از توامندی امپریال است که بسیار خرسند خواهیم شد شما هم به مجموع 200 کسب و کاری که تا به همین امروز ، افتخار آن را داشته ایم در امپریال برند میزبانشان باشیم و با آن ها بهترین ها را بسازیم، بپیوندید. مسلما فرایند سئوی سایت شما با امپریال برند تفاوت های چشمگیری دارد که باید از نزدیک آن را لمس نمایید.

 

 

حتماً بخوانید: نکاتی درباره طراحی سایت


مسئله بسیار مهم و اساسی دیگر که در بیشتر موارد نادیده گرفته می شود ولی ما در "امپریال" به آن می پردازیم، کمپین تبلیغاتی است که مجموعه ای از فعالیت ‌های چندجانبه است. هدف کمپین و مخاطبان هدف، قبل از هر اقدامی مشخص می ‌شود و با برنامه ‌ریزی دقیق، کمپین آغاز می ‌شود. در هر قسمت از کمپین، پیام اصلی در زمان مناسب به دست مخاطب مناسب می ‌رسد. با کمک پیام ‌های یک کمپین تبلیغاتی می ‌توان مخاطبان بیشتری جذب کرد. وبمستران باید بتوانند معیارهای یک کمپین موفق را مشخص کنند و آن را اجرا کنند که این امر در "امپريال" رعایت می شود.
تبلیغات کلیکی و بنری نیز از دیگر مواردی است که نیاز به تجربه زیادی دارد؛ زیرا در غیر این صورت کار عبث و بیهوده ای خواهد بود که تنها هزینه های اضافی را دربردارد. علاوه بر نوشتن متن ‌های تبلیغاتی و محتواهای بازاریابی، یک وبمستر حرفه ای باید وب ‌سایتش را در گوگل و وب‌ سایت ‌های پرمخاطب تبلیغات کند. شناسایی مکان مناسب برای سفارش تبلیغات، تعیین بودجه کافی برای تبلیغات و شکل نمایش تبلیغات از جمله کارهایی است که وبمستر حرفه ای باید بتواند انجام بدهد. وبمسترهای "امپریال" با تجارب بی شمار خود، این کار را به بهترین نحو انجام می دهند.


موضوع مهم دیگر در سئو سایت تجربه کاربری و رابط کاربری است. تجربه کاربری (User Experience) مجموعه ‌ای از رفتارها و احساسات کاربران در هنگام حضور در وب ‌سایت است. برای بهبود تجربه کاربری، فرآیند های سایت باید تمام روندها و محصولات داخل سایت ساده و قابل فهم باشند. به طوری که از صفحه اصلی بتوان با ۲ یا ۳ کلیک به تمام بخش ‌های سایت دسترسی پیدا کرد. اگر تجربه کاربر در هنگام استفاده از خدمات و محصولات سایت شما خوب باشد، خاطره خوبی در ذهنش نقش می ‌بندد و باز هم به وب ‌سایت شما سر می ‌زند. این مسئله به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر سئو سایت اثر می گذارد.
رابط کاربری (User Interface)یعنی تمرکز بر آن چیزهایی که کاربر به آن نیاز دارد. رابط کاربری بیشتر بر معماری سایت متمرکز است. می ‌توان گفت UI زیرمجموعه ای از UX است. در حقیقت UI در جهت تحقق اهداف UX پیش می ‌رود.

 

حتماً بخوانید: راه اندازی یک کسب و کار دیجیتالی و توسعه آن

 

بخشی از موفقیت های "امپريال" در سئو سایت

در این بخش قصد داریم تا بخشی از موفقیت های "امپريال" را در سئو سایت معرفی کنیم. هرچند از طراحی و راه اندازی وب سایت "امپریال برند" کمتر از ۴ ماه می گذرد، اما کارشناسان و متخصصان سئو در "امپریال" توانسته اند در بسیاری از کلمات سرچ نتایج مطلوب و دلخواهی بگیرند و در آینده نه چندان دور نیز این روند را ادامه بدهند.


برای مثال وقتی عبارت "برندینگ دیجیتال" را در بخش Incognito گوگل سرچ کنید، می بینید که "امپریال برند" اولین گزینه پیشنهادی گوگل است.

سئو و بهینه سازی وب سایت

 

همچنین در سرچ "بازاریابی دیجیتال" می توانید ببینید که "امپریال برند" رتبه ۱۳ را داراست که این رتبه قطعا در روزها و هفته های آتی بهتر هم می شود.

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

 

و حتی در سرچ "طراحی کسب و کار دیجیتال" نیز می توانید ببینید که "امپریال برند" دو رتبه ۴ و ۵ را داراست که این رتبه قطعاً در روزها و هفته های آتی بهتر هم می شود.

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

 

در انتها می توانید متن مربوط به همین مقاله در قالب فایل PDF از طریق لینک زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

سئو سایت به شیوه امپريال برند PDF

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی