افراد سازمان بزرگترین سرمایه اند

افراد سازمان بزرگترین سرمایه اند

موفقیت یک نشان تجاری یا به طور کلی یک سازمان مربوط به افراد آن است. از مدیرعامل گرفته تا مدیر بازاریابی و فروشنده ها؛ یک نشان تجاری بزرگ این را می داند که افراد، بزرگترین سرمایه هستند.

 

رشد کسب و کار از جمله آمال و آرزوهای هر صاحب کسب و کار است و رشد هر کسب و کار با توجه به زمینه فعالیت و ویژگی های آن متفاوت است  اما یک سری اقدامات تقریبا در هر کسب و کاری منجر به رشد می شود؛ ما در این مقاله به بررسی این روش ها می پردازیم.

روش های مفید رشد کسب و کار

 

چرا باید به برندینگ شخصی افراد سازمان توجه کرد؟

گفته شده بهترین بازاریاب ها همیشه در جستجوی ارتقاء نشان تجاری خود هستند. دلیل ساده ای برای این کار این است که: هرچه سازمان دهی گروه شما بهتر باشد، نشان تجاری شما نیز بهتر خواهد بود. مشتریان بیشتر علاقه مند به تجارت با افراد هستند، نه فقط با بنگاه ها؛ این کار به آنها حس شکل دادن یک ارتباط انسانی را می دهد. همچنین داشتن یک نشان تجاری شخصی بزرگ به پیشرفت اعتبار شما در تماس های شغلی کمک می کند. این می تواند موجب شود کارکنان شما داد و ستد بیشتری داشته باشند و فرصت های شغلی بهتری جذب کنند، بنابراین مزیت رقابتی به شما می دهد. همچنین حس داشتن ارتباط شخصی با کارکنان، به مشتریان انگیزه وفاداری می دهد.

 

هوش هیجانی در مدیریت از جمله مواردی است که هر سازمان برای انتخاب رهبر و مدیر سازمانی در نظر داشته باشد. اهمیت هوش هیجانی در مدیریت بسیار بالاست.

هوش هیجانی در مدیریت

 

 

همان طور که در مقالات امپریال برند بارها تکرار شده، استراتژی افراد شما باید مشابه با شکل نشان تجاری تان باشد. بهترین روش این است که نشان تجاری شخصی افراد به عنوان شعبه شغلی شما دیده شود.

به عبارت دیگر، دادن یک نشان تجاری شخصی به کارکنان، موجب می شود تا اعتبار بیشتری به کل سازمان شما داده شود. این کار موجب می شود تا بیشتر احساس «انسان بودن» داشته باشند، عملکرد بهتری داشته باشند و با مشتریان ارتباط برقرار کنند چون سازمان شما فقط بهترین استعداد را استخدام می کند.

دو تا از مثال های برگزیده در موفقیت آمیز بودن نشان های تجاری شخصی در میان تمامی سازمان ها، گوگل و گروه ویرجین است. هرقدر نقش شما در سازمان بیشتر باشد، این دو نشان تجاری مطمئن می شوند که شما نشان تجاری شخصی درستی داشته اید و ابزار لازم را به شما می دهند تا آن را توسعه دهید و آن را برای سازمان کار آمدتر سازید. همچنین، هر نشان تجاری شخصی برای ارتقا شرکت کار می کند و شرکت برای پیشرفت نشان تجاری افرادش تلاش می کند و یک وابستگی موفقیت آمیز طولانی مدت را ایجاد می کند.

 

یکی از بخش های اساسی هر کسب و کار، ارزیابی قسمت های تشکیل دهنده کسب و کار است. ارزیابی ای که باید واقع گرایانه و به دور از هرگونه اغراق و نادیده گرفتن باشد. در این مقاله نکاتی را درباره ارزیابی نشان تجاری به شما می گوییم.

نشان تجاری خود را ارزیابی کنید

 

راه های ارتقاء برندینگ شخصی افراد سازمان

در اینجا برخی از مفاهیم کلیدی که می تواند به شما در راستای ارتقاء نشان تجاری شخصی گروهتان کمک کند، ارائه شده است:

  • هدف نشان تجاری خود را شفاف سازید، به طوری که کارکنان بخواهند بخشی از آن باشند. هر چه بیان شفاف تر باشد، مشارکت در آن آسان تر خواهد بود.

  • به هر کارمند برای کشف آنچه آنها را به یک فرد بی همتا تبدیل می کند و آنچه می توانند به شرکتشان ارائه دهند، کمک کنید.

  • به آنها شبکه ای برای صدایشان بدهید. این افراد بهترین حامیان نشان تجاری شما هستند. ابزارهای لازم برای این منظور را در اختیار آنها قرار دهید. یک وب سایت برای کارکنان، یک وبلاگ یا صفحات اجتماعی که کارکنان بتوانند نظراتشان را بین خودشان و با مشتریان به اشتراک بگذارند، داشته باشید.

  • راه و روش را نشان دهید. آنها را در رویدادهای شغلی خودتان وارد کنید. آنها را برای استفاده از رسانه های اجتماعی دعوت کنید، آنها را وادار سازید در رویدادهای هم راهنما و سخنگو باشند و در همایش ها مسئولیت به عهده گیرند. به گروه خود افتخار کنید و به آنها نشان دهید در بالاترین سطح به آنها اعتماد دارید.

  • کاری کنید که بخواهند نشان تجاری خودشان را ارتقا دهند. کاری کنید تا به عنوان بخشی از شرکت شما مفتخر باشند و بخواهند با تمام دنیا در میان بگذارند که چقدر عالی است که بخشی از تجارت شما هستند. خودتان را فراموش نکنید. به عنوان یک کارآفرین و بازاریاب باید نشان تجاری شخصی تان را برای ساخته شدن و پیشرفت، تأمین کنید. زیرا که آن هم در مقابل برای شما موفقیت به ارمغان خواهد آورد.

 

به طور خلاصه، بهبود شکل گروه شما متقابلاً کارآمد خواهد بود. کارکنان در چیزی که احساس مهم بودن به آنها دهد احساس بهتری خواهند داشت و این موقعیت ها و موفقیت های بزرگ تری برای شما به ارمغان خواهد آورد. از همین فنون و ذهنیت برای نشان تجاری تان استفاده کنید و بر روی افراد مربوط به آن نیز اعمال کنید.

 

یکی دیگر از موضوعات مطرح در بازاریابی و فروش مقياس پذیری است. مقیاس پذیری یعنی توانایی برای زیاد کردن درآمد و فروش با یک افزایش حداقلی در هزینه و منابع.

 مقیاس پذیری در بازاریابی

 

سه پرسش اصلی برای راهنمایی گروه نشان تجاری شما

  • گروه من چگونه از راهنمایی و راه حل لذت بیشتری می برد؟

  • چگونه می توانیم مهارت ها و تجربیات منحصر به فرد آنها را نشان دهیم در حالی که هم زمان شرکت نیز از آن بهره مند گردد؟

  • چگونه می توانیم همان گونه که نشان تجاری خودمان را ارتقا می دهیم، نشان تجاری شخصی آنها را نیز ارتقا بخشیم؟

 

به گروه خودتان افتخار کنید، آنها نشان تجاری شما هستند.

 

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی