راهنمای تجزیه و تحلیل رقبا در سئو

راهنمای تجزیه و تحلیل رقبا در سئو

تحلیل رقابتی سئو شامل تحقیق در مورد پیوندها، کلمات کلیدی، محتوا و سایر موارد در آنالیز رقبا در سئو می‌شود تا موفق‌ ترین عناصر این تاکتیک‌ ها را در استراتژی سئو خود مهندسی معکوس کنید.

به جای حدس زدن اینکه کدام کلمات کلیدی را هدف قرار دهید، چه محتوایی باید بنویسید یا چه پیوندهایی را برای ساختن ایجاد نمایید، در عوض می‌توانید با تحلیل رقبا در سئو آنچه را که قبلاً برای دیگران کار کرده است ببینید و بر اساس موفقیت آنها قدم‌های خود را بردارید.

خواندن این محتواها را برای شمایی که علاقه مند هستید کسب و کار خویش را در دنیای اینترنت گسترش داده و یا بهبود بخشید به شدت پیشنهاد می کنیم. این مقالات می تواند به شما در درک بهتر فرایند سئو و بهینه سازی سایت تان کمک نماید.

راهنمایی 7 مرحله ای برای نوشتن مقاله سئو

بهترین راهنمای سئو برای هر سئو کار

نردبان سئو چیست؟ چگونه می توان از آن صعود کرد؟

بازاریابی محتوا پیشران کسب و کارهای آنلاین

اهمیت بک لینک در سئو و شبکه سازی

10 نکته اساسی برای قرار گیری در رتبه اول گوگل 

 

 

بیایید برای تحلیل رقابتی در سئو یک مثال واقعی را در نظر بگیریم: تصور کنید یک فروشگاه مواد غذایی را اداره می‌کنید که یکی از سه فروشگاه رقیب در شهر است. مشتریان شما از خرید خود و خدمات شما خوشحال هستند اما می‌دانید که از فروشگاه‌های دیگر نیز بازدید می‌کنند زیرا نمی‌توانند همه چیز را یک جا بخرند.

بنابراین برای جمع‌آوری هوش رقابتی و آگاهی از شرایط رقبا به یک سفر جاده‌ای می‌روید. شما از فروشگاه‌های دیگر دیدن می‌کنید تا اقلام محبوبی که ارائه می‌دهند را بشناسید. با ارائه این اقلام توسط خودتان، یا حتی موارد برتر و بیشتر، به مشتریان خود کمک می‌کنید سفرهای کمتری داشته باشند و به نوبه خود موفقیت بیشتری در کسب و کار به دست آورید. این نمونه بارزی از تحلیل رقابتی سئو است.

 

برای دریافت مشاوره سئو و سئوی سایت با کارشناسان وینت سئو در تماس باشید

 

 

دریافت ترافیک سایت رقبا

 

چگونه ترافیک رقبای خود را از آن خود کنیم؟

تجزیه و تحلیل رقابتی سئو (تحلیل رقابتی AKA) به عنوان یک استراتژی تحقیقاتی قدرتمند عمل می‌کند که به شما کمک خواهد کرد رتبه بالاتری کسب کنید، ترافیک بیشتری دریافت نمایید و معامله و مشتری بیشتری بدست آورید. جادوی آن با کشف فرصت‌ های سئو اتفاق می‌افتد که ممکن است ندیده باشید.

تحلیل رقابتی سئو کمک می‌کند تا با موفقیت به سؤالاتی مانند زیر پاسخ دهید:

-     رقبای واقعی سئو من چه کسانی هستند؟

-     چه کلمات کلیدی را باید هدف قرار دهم؟

-     چه موضوعاتی را باید پوشش دهم؟

-     از کجا می‌توانم لینک‌ها را پیدا کنم؟

-     برای شکست دادن رقبا به چه چیزی نیاز دارم؟

 

برای دریافت مشاوره سئو و سئوی سایت با کارشناسان وینت سئو در تماس باشید

 

 

تجزیه و تحلیل رقبا در سئو

 

راه‌های زیادی برای انجام یک تحلیل رقابتی در سئو وجود دارد، اما اصل اساسی به این صورت عمل می‌کند: تجزیه و تحلیل آنچه برای رقابت شما مفید است (کلمات کلیدی، محتوا، لینک‌ها و غیره) و استفاده از این هوشمندی برای بهبود تلاش‌های سئوی خود.

این موارد را راهنمای شروع کار خود در نظر بگیرید. در اینجا مواردی که ما در مقاله‌ چگونه برای سئو سایت رقبای خود را تحلیل کنیم، آورده شده است .این مقاله را در وینت سئو مطالعه نمایید.

-     یافتن رقبای واقعی سئوی خود

-     تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی

-     تجزیه و تحلیل محتوای برتر

-     تجزیه و تحلیل شکاف لینک

-     تجزیه و تحلیل SERP گوگل

با استفاده از چک لیست رتبه‌بندی 25 مرحله‌ای گوگل، رقابت را از بین ببرید و صاحب SERP‌ ها شوید. ایده این نیست که کپی کنید، بلکه از داده‌ها برای بهبود استفاده نمایید و از این دانش برای ایجاد تجربیات بهتر برای بازدیدکنندگان خود بهره‌مند شوید.‌

سخن پایانی

اگر در مورد شکست دادن رقبای خود جدی هستید، توصیه می‌کنیم این مقاله یعنی تحلیل رقابتی سئو را مطالعه کنید. ما سعی کرده‌ایم آن را تا حد ممکن مختصر و قابل درک کنیم‌. یادگیری اصول سئو و تحلیل رقابتی سئو اولین قدم حیاتی برای دستیابی به اهداف کسب و کار آنلاین شما است.

 

برای دریافت مشاوره سئو و سئوی سایت با کارشناسان وینت سئو در تماس باشید

 

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی