طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی گسترش محبوبیت و استفاده از اینترنت موجب شده تا برای هر کسب و کار و برند یا شغلی، ایجاد یک راه ارتباطی در این بستر به امری غیر قابل اجتناب بدل شود. ایجاد وب سایت پزشکان یا طراحی سایت پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 پیشرفت روزافزون اینترنت، باعث شده است که همه ما بسیاری از کارهای خود را از این طریق انجام دهیم تا در صرف زمان و هزینه صرفه جویی کنیم و برای انجام بسیاری از کارها مجبور نباشیم که از خانه بیرون بزنیم، در ترافیک بمانیم و اعصاب خود را ناراحت کنیم. فضای اینترنت بستری را فراهم نموده است که تمامی کسب و کارها و برندها، شرکت ها و کارخانه جات و حتی کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بتوانند فعالیت خود را به مخاطبان بازار هدف خود معرفی کنند.

 

امروزه دیگر مهم نیست که شما در چه حوزه هایی فعالیت می کنید، چون برای هر زمینه فعالیتی، شما می بایست صدا و شعار خود را به مردم برسانید. فعالیت بازاریابی تمامی کسب و کارها و برندها باعث شده که کسب و کار دیجیتال و به تبع، برندینگ و بازاریابی دیجیتال رشد محسوسی داشته باشد. این روزها دیگر فرقی نمی کند که شما مدیرعامل یک شرکت بازرگانی یا کارخانه تولیدی باشید یا یک پزشک یا حتی مدرس کنکور! زیرا برای تبلیغ توانایی ها و مزیت هایتان می بایستی که در حوزه بازاریابی دیجیتال و بخصوص بازاریابی محتوا تمرکز کنید و وقت و هزینه ای هم صرف کنید.

 

اما یک پزشک یا قناد یا هر شخص دیگر، چگونه می تواند در حوزه بازاریابی دیجیتال فعالیت مفیدی داشته باشد به گونه ای که بتواند خود را به خوبی معرفی کند تا باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار و درآمد خود بشود؟ این مهم دست یافتنی نیست مگر با استفاده از رهنمودهای متخصصان حوزه برندینگ و بازاریابی دیجیتال.

کارشناسان مجرب ما در امپریال، این بستر را فراهم کرده اند تا شما با هر شغل و زمینه کسب و کاری بتوانید که خودتان را بر سر زبان ها بیاندازید و در بین رقیبانتان موفق تر باشید.

ما در این مقاله قصد داریم تا به صورت جزئی تر از لزوم وب سایت پزشکان و طرح مسائلی در باب طراحی سایت پزشکی سخن بگوییم.

 

چرا یک پزشک به وب سایت نیاز دارد؟

امروزه با گسترش دانش پزشکی و لزوم ثبت اطلاعات دارویی و درمانی، طراحی سایت پزشکی به یک امر اجتنتاب ناپذیر بدل گشته است. رشد شاخه های مختلف پزشکی و به وجود آمدن دستاوردهای گوناگون پزشکی، سبب شده است که دیگر همانند گذشته روش های سنتی میسر واقع نگردد. همچنین پیدایش تکنولوژی های نوین و تجهیزات پیشرفته در عرصه پزشکی از یکسو و نیز افزایش تعداد بیماران به دلایل مختلف اعم از گسترش شهرنشینی، تغذیه نامناسب و... از سوی دیگر موجب شده است تا روند رسیدگی به بیماران شتاب بیشتری بگیرد و لازمه شکوفایی در این حوزه همانند سایر حوزه ها بازاریابی دیجیتال و به طور کلی شیوه های نوین بازاریابی است از جمله، روش های جدید تحت وب و به کارگیری فضای مجازی و اینترنتی که با طراحی سایت پزشکی می توان این بستر را شکوفا کرد.

پیشنهاد ویژه امپریال : مقاله ویژیگی های وب سایت پزشکی را مطالعه نمایید


طراحی سایت پزشکی برای مراکز درمانی

مراکز درمانی نظیر درمانگاه ها، مطب ها و بیمارستان ها حتما نیاز به یک وب سایت پزشکی دارند. این مراکز باید آدرس، شماره تماس، روزها و ساعات خدمات رسانی، لیست پزشکان و تخصص ها و در برخی موارد مقالات و مطالعات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند.مراجعات حضوری بیماران به درمانگاه ها یا مطب پزشکان نه تنها موجب اتلاف زمان و انرژی و هزینه بیمار می شود بلکه پیامدهای دیگری همچون افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی بیمار در اثر منتظر شدن در اتاق انتظار و... نیز در پی خواهد داشت. اغلب موارد فوق با دسترسی آسان و سریع به یک وب سایت پزشکی از میان خواهد رفت. تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و... از جمله خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی است که باعث آسودگی خاطر بیماران و حتی پزشکان و مسئولین مراکز درمانی می شود.


لزوم طراحی سایت پزشکی برای پزشکان تازه کار

رشد جمعیت باعث شده که نیاز به تعداد پزشکان بیشتر و بیشتر شود. از این رو امروزه بر خلاف گذشته های نه چندان دور، تعداد پزشکان بسیار بیشتر شده است. همین موضوع باعث ایجاد نوعی رقابت در میان پزشکان هر تخصص می شود. امروزه بخصوص در شهر های بزرگ، تعداد سرسام آور پزشکان سبب شده است که مردم برای بهبود بیماری های خود به دنبال پزشکان خوب و متخصص باشند. در چنین اوضاعی، پزشکان تازه کار باید که توانمندی های خود را به معرض نمایش درآوردند تا بتوانند اسم و رسمی برای خود دست و پا کنند. طراحی سایت پزشکی برای پزشکان تازه کار سبب می شود که آنها نه تنها نسبت به معرفی تخصص، رزومه و نیز ارائه مقالات علمی و مطالعات جدید پزشکی خود بپردازند بلکه با قرار دادن سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی نتایج مفیدی نصیب بیماران خواهد گردید.

 

طراحی سایت پزشکی برای پزشکان مجرب و معروف 

شاید بپرسید که یک پزشک مجرب که در حوزه تخصصی خود معروف است و بیماران برای وقت ویزیت باید ماه ها انتظار بکشند، هم به وب سایت پزشکی نیاز دارد؟ جواب این پرسش، قطعاً بله است!یک پزشک مجرب نیز نیاز دارد تا مطالعات و یافته های جدید پزشکی در حوزه تخصصی خود را که به صورت مقالات علمی معتبر منتشر می کند، در اختیار بیماران قرار دهد. همچنین هر چه یک پزشک معروفتر باشد، احتمال اینکه بیماران بخواهند اطلاعاتی نظیر آدرس مطب یا مرکز درمانی، روز و ساعات ویزیت، شماره تلفن مطب و... پزشک مربوطه را در اینترنت جستجو کنند، بیشتر است. از این رو، یک پزشک مجرب نیز باید نسبت به طراحی وب سایت پزشکی برای خود اقدام کند. البته واضح است که این امر از وقت و دانش پزشک به دور است، بنابراین از طراحان وب سایت کمک می گیرند.

1 1 1 1 1

دیدگاه ها (0)

  1. ارسال دیدگاه
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
کد امنیتی